Не гріх пити, гріх напиватися (с) сучасна християнська думка - Страница 4 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 25.02.21, 17:40
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA  
Форум » Разное (хобби, флейм...) » Флейм » Не гріх пити, гріх напиватися (с) сучасна християнська думка (маленьке опитування про алкоголь)
Не гріх пити, гріх напиватися (с) сучасна християнська думка
Я прочитав пєчалі автора теми і..
1.тільки даремно витратив час на читання[ 5 ][15.62%]
2.все вірно підмічено, я підтримаю коли що зберетеся замутити[ 20 ][62.50%]
3.нічого не вдієш, змиріться[ 2 ][6.25%]
4.проблема в іншому, я знаю в чому, читайте:[ 5 ][15.62%]
Опрос завершен - Вторник, 13.03.12, 17:15
Всего ответов: 32
корчмар_з_ОкінавиДата: Пятница, 09.03.12, 14:37 | Сообщение # 46
Замечания: 0%
Статус: Offline
маю цікавий аргумент: одна серія с 7-ми серійного циклу про картографію каналу BBC.

відео у ВКонтакте рекомендую до перегляду. надзвичайно цікаво.

коротко про цю серію:

жив у Лондоні у 80-х роках 19-го сторіччя такий собі Чарльз Бут. у той час набрала обертів соціологія і він на власний кошт почав робити соціальну карту Лондону. малював райони і кольорами показував соціальний статус районів, бідність, кримінал, середній клас, заможність і т.д. працював 17 років. її тоді назвали "фізичною картою горя". вона наробила чималого шуму тоді у світі.

він продовжив совою роботу, щоби зрозуміти чому у найбагатшому місті світу того часу 25-30% відсотків жили за гранню бідності.
наприкінці фільму озвучили один дуже цікавий висновок, до якого він прийшов:
у найбідніших районах було в десятки разів більше публічних закладів. у багатих, де жив середній клас, їх майже не було. поважні громадяни не пьють на публіці.
іншими словами він виділив пряму залежність між бідністю і кількістю публічних закладів, ну і пияцтвом.

скажете, що бідні п"ють з горя? для бідності може бути кілька причин, та одна з них - алкоголь.

маємо цікаве рівняння словами "більше бухла = менше бабла"..
можна вивести матиматично вірне через якийсь там коєфіцієнт

доречі по Полтаві приблизно так само)) взяти гоплові райони типу Половки з Браїлками, то тут і генделів більше ніж на Леваді чи Садах. може стати однією з відповідей про бідність Укріїни вцілому і задроченість міста зокрема wink

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Пятница, 09.03.12, 15:21

Bad_RobotДата: Пятница, 09.03.12, 17:04 | Сообщение # 47
Оххх, еле осилил эти 3 страницы..
корчмар_з_Окінави, Пержде всего - спасибо за оформленную гражданскую позицию. Дело благое, спору нет, подпись свою оставлю без колебаний. Но проблема ведь более систематична.

Заключается проблема в воспитании. В том, как именно человек ведет себя, даже подвыпив. Алкоголь - лишь катализатор этой загнивающей среды.

Скажу из опыта личного (зло)употребления спритным. Алкоголь снимает оперделенные психологические барьеры и местами подвигает (иногда ощутимо) моральные позиции. Можно наделать глупостей, безусловно. Но алкоголь ни в коей степени не навязывает человеку злость, агрессию, желание получить удовольствие от насилия. Это есть в некоторых людях изначально. Вот тут проблема. Алкоголь лишь усугубляет.

А спаивать нацию всем на руку, никому не нужен светлый разум, достаточно плотно держать народ в бутылке и люди подут туда, куда скажет уголовная морда по ящику. Каждый совершает выбор сам.

Резюмируя - поддержу заперет, но это лишь незначительная и крайне сомнительная мера. Нет лекарств от отсутствия духовности.

LindroidДата: Пятница, 09.03.12, 18:14 | Сообщение # 48
Вибираю п.4.
Заборони і обмеження ми вже проходили. Навіть значно радикальніші - виноградники вирубували. Результат бачили.
Алкоголь іде в тінь. Гроші - туди ж, слідом. Ринок наводняють суррогати. На коні будуть лише баби Зіни та різних відомств перевіряльники (читай корупціонери).

От роздуми стосовно того що з цим робити виводять на зовсім інший рівень - ролі держави, якщо звичайно на такому рівні цим там переймаються.

Фільм сподобався. Вірно підмічена залежність бідність -> злочинність. А стосовно публічних закладів, у мене з фільму склалося враження, що це наслідок бідності. Напевне що забудова бідних районів НЕ починається з будівництва генделів. Напевне спочатку будують звичайні будинки. Селяться в них звичайні люди з якимись своїми позитивними сподіваннями, і які згодом під тиском певних обставин змушені вдаватися до доступних способів зміни емоційного стану wacko
Генделі приходять згодом в це злиденно-сприятливе середовище. Боротися треба не з ними, а з бідністю.

Оскільки нинішня система замішана на грошах, якби я вживав якісь заходи - то на цьому підгрунті:
- Суттєве збільшення ціни на алкоголь. Настільки, щоб його могли дозволити собі купити дуже рідко, на великі свята. А не мимоходом щодня по дорозі з роботи/навчання.
- Суттєве здорожчання ліцензій на торгівлю алкоголем. Щоб не натрапляти на гендель на кожному кроці.

Ясно що "святе" місце довго не порожнітиме, на арену знов вийдуть баби Зіни. ОК, давайте і по них вдаримо гривнею - на пару порядків піднімемо їх фінансову відповідальність щоб не повадно було (модна зараз тема "декриміналізації" - вирішили що ніж просто так садити, краще хай відкупляться компенсують збитки). І взагалі щоб вигідніше їм було взяти ліцензію і варити своє варево під наглядом і з незалежним контролем якості smile

Звичайно, доведеться думати чим зайняти раптом масово вивільнений надлишковий інтелект протверезілих громадян smile Секції, гуртки, шашково-шахові клуби і т.п.

Давати %% міліціянтам - IMHO, слизька стежка, дисонує з нинішніми тенденціями боротьби з корупцією. На опричнину схоже.

Ух... щось розписався, "Остапа понесло". Закруглюся. Найприкріше - є сумніви чи можна здужати усе це силами однієї окремо взятої територіальної громади. Можна спробувати наблизитися, але знову ж таки - куди ми сховаємося від телевізійної реклами пива відомими спортсменами (ой як я їх перестав поважати!) Чомусь є впевненість, що "згори" все це прекрасно видно, але чи буде зацікавленість у змінах?

Ясно, що сидіти плакатися - не вихід, щось робити треба. Часові обмеження - найпростіший і найдоступніший вихід, можна спробувати, подивитися що вийде.
Цікаво, а що в Лубнах? Хотілося б почути враження місцевих жителів. Як вони оцінюють результати обмежень?

корчмар_з_ОкінавиДата: Пятница, 09.03.12, 22:56 | Сообщение # 49
Bad_Robot,
Quote (Bad_Robot)
Резюмируя - поддержу заперет, но это лишь незначительная и крайне сомнительная мера. Нет лекарств от отсутствия духовности.

я казав про обмеження, а не заборону. якщо дивитися історію, то те що заборонено, зрештою переможе, і постане у найгидотнішій з усіх форм.

Quote (Lindroid)
Заборони і обмеження ми вже проходили. Навіть значно радикальніші - виноградники вирубували.

все чекав коли хто згадає.. biggrin

Quote (Lindroid)
Вірно підмічена залежність бідність -> злочинність. А стосовно публічних закладів, у мене з фільму склалося враження, що це наслідок бідності.

.. так само можна сказати, що злочинність призведе до бідності :D. все у світі пов"язано, одне призводить до іншого і навпаки.

Quote (Lindroid)
Ясно, що сидіти плакатися - не вихід, щось робити треба.

чому треба? можна робити, можна ні.. мене влаштує будь-який результат цього обговорення у вівторок)
і коли щось наважився - роби що можеш і досить того. на все воля Божа biggrin "делай что должен и будь что будет"

Quote (Lindroid)
куди ми сховаємося від телевізійної реклами пива відомими спортсменами (ой як я їх перестав поважати!) Чомусь є впевненість, що "згори" все це прекрасно видно, але чи буде зацікавленість у змінах?

сучасна національна соціальна реклама на дивно бездарна, за не частими виключеннями. тобто, антиалкогольна реклама є, але вона просто каже що не можна, але не дає головного, альтернативи.
є такий кліп Рамштайн де використана гітлерівська реклама здоровго способу життя. Олімпія здається називався в оригіналі, як раз тоді вони приймали оліпмпіаду, режисерки Лені Ріфеншталь. вершина майстерності. таких фільмів в Германії того часу було дуже багато: здоров"я нації, надлюди, вся фігня.. і добилися же свого, ну програли пізніше не тому)))
де така реклама зараз? де альтернатива?

Quote (Lindroid)
Цікаво, а що в Лубнах? Хотілося б почути враження місцевих жителів. Як вони оцінюють результати обмежень?

впевнений що страждають. і смуток їх величезний smile

на останок. у 2003-му році розмовляв з дегустаторкою, що пропрацювала 30 чи 40 років на інкерманському заводі вин. то вона сказала таку штуку: в сім"ях, де дітям врешті прививається культура споживання вин - там не буває алкоголіків. доказом тому кавказькі народи.

звісно, що держава поки що "тупашить". але же можна робити принаймні те, що буде коштувати 0.

а у нас є два варіанти: або щось зміниться і буде краще чи безпечніше, або ні. тоді буде нагода отримати додатковий навик поводження з якою-небуть зброєю. я от хочу навчитися метати олівці. люди з ними таке роблять.. ох.. biggrin

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Суббота, 10.03.12, 00:23

Iron-MaidenДата: Суббота, 10.03.12, 15:24 | Сообщение # 50
Почему на форуме никто (за редким исключением) не читает внимательно посты, на которые собирается отвечать? О ЗАПРЕТЕ, на сколько я понимаю, речи не идет. Почему мы сразу впадаем в крайности с вырубкой виноградников и распитием самогонки...Что за бред! Если человек, в принципе, не употребляет водку и самогон, то с какой радости он пойдет покупать самогон непонятного происходжения к какой-то мутной бабке? Если человек планирует длительное распитие спиртных наитков, то что мешает заранее приобрести необходимое количество.
Опять-таки, мы говорим о временном ограничении СВОБОДНОЙ ПРОДАЖИ. В Европе, насколько знаю, вечером можешь пить либо дома, либо в заведении. Алкоголь в барах, ресторанах, кафе никто не отменял.
А по поводу ограничений....что-то я не заметила каких-то катастрофических последствий от того, что в центре города начали гонять за распитие алкоголя в публичных местах. Хоть на центральных улицах более-менее спокойно. Так что давайте не будем растекаться мыслею по древу и говорить, что для начала надо решить дофига глобальных пробем, запретить рекламу и т. д., что ничего все-равно не дадут сделать, а если дадут и если получится, то наступит армагеддон с повальным распитием паленого самогона....
НИЧЕГО НЕ ПОЛУЧАЕТСЯ У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!!! Давайте обсуждать конретную проблему, в конкретном городе.
Я за ограничение. А о последствиях мы сможем судить, только когда они наступят.

Сообщение отредактировал Iron-Maiden - Суббота, 10.03.12, 15:27

SanYAДата: Суббота, 10.03.12, 22:31 | Сообщение # 51
Quote (Iron-Maiden)
Почему на форуме никто (за редким исключением) не читает внимательно посты, на которые собирается отвечать?

Это одна из основных проблем виртуального (да и не только) общения.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 10.03.12, 23:35 | Сообщение # 52
до списку "бунтівних" міст додалося місто Пирятин, а ми того не знали biggrin
а містер П, пообіцяв навіть дізнатися, дещо ексклюзивно для fasctyclist people. коли вийде - може бути цікава інформація.
містер П, зарегся ти вже тут нарешті :D

корчмар_з_ОкінавиДата: Вторник, 13.03.12, 19:23 | Сообщение # 53
Отже, голосуванню кінець) підіб"ємо підсумки і зібрану інформацію:

- перед початком обговорення я припустив, що люди, які зареєстровані на форумі - соціально активні, свідомі, розвинені. доказом тому добровільна реєстрація на сайті. тобто отриманій статистиці можна довіряти.

- обговорення пройшло навіть жвавіше ніж я думав. дякую)
- всього проголосувало 30 чоловік. сьогодні, та і в середньому, грубо, на форумі 60 чоловік. "ЗА" проголусувало 20/22 чоловіки.

тобто виходить, що тих, хто чітко усвідомлює, що у в Полтаві є проблеми з надмірним вживання алкоголю, і з ними варто щось робити - всього 30%. реально цифра буде меншою.
всі інші або проти, або це проблемою не вважають, або пасивні в даному питанні

більше того, активними були лише опоненти. тобто ті, хто або проти обмежень, або ті хто бачить у пияцтві проблему, але проти запропонованого мною вирішення. всі вони проти, так чи інакше.
отже, дійшов до висновку, що ті, хто "ЗА" заборону не дуже воліють відстоювати на форумі свою позицію. а значить, скоріше всього, і потім цього робити не будуть. тобто наміри не виявилися потужними biggrin

- запропоновану заборону вже ввели в себе Пирятин і Лубни. певно вони мали достатню мотивацію це зробити.
- сьогодні же чув по радіо, що за минулий рік у Великій Британії скоротилася кількість спожитого алкоголю.. початок новини нажаль не чув нагадаю, що ця країна має часові обмеження щодо продажу алкоголю.
- як/якщо будуть обіцяні мною новини - опублікую,коли будуть - хз. не від мене залежить. чекаю з нетерпінням.

коротше кажучи, більшість людей вважає (або має таку позицію, що можна розцінювати як таку думку), що у Полтаві немає яких би то не було проблеми з вживанням алкоголю. я дізнався що хотів. статистику вважаю правдивою.

усім дякую, особливо тим, хто не побоявся відстоювати свою позицію.

тему можна закривати.

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Вторник, 13.03.12, 19:27

Форум » Разное (хобби, флейм...) » Флейм » Не гріх пити, гріх напиватися (с) сучасна християнська думка (маленьке опитування про алкоголь)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz