Непривітна карате мавпа - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 20.09.18, 07:49
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: XSergeyX  
Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Непривітна карате мавпа (Велокомпіляції і роздуми)
Непривітна карате мавпа
корчмар_з_ОкінавиДата: Воскресенье, 14.09.14, 21:13 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Заради експерименту змінив Brooks Swift на Brooks B17 Imperial, котрий стояв на MTB. Налаштування дещо інше, але як мінімум вийшло з дропбарами не менш зручно. Спробую на більш дальні дистанції і якщо все буде добре, то виходить, що B17 Imperial найбільш універсальне з усіх моделей Brooks і дешевше інших їх моделей.

Swift

B17 Imperial
Прикрепления: 4218035.jpg(65.3 Kb)

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Понедельник, 15.09.14, 10:05

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 13.10.14, 19:04 | Сообщение # 17
Не Бруксом єдиним.. Може кому знадобиться. Є в світі ще тайваньська фірма Gyes, котра виробляє шкіряні сідла. Цікавий асортимент. По відгукам: якість не гірша Брукс, а може навіть краща. Окрім того, сідла трислойні! Ціна здалась нижчою.

RadoДата: Суббота, 29.11.14, 11:54 | Сообщение # 18
Цитата корчмар_з_Окінави ()
Не знаю як у вас, а зі мною весь час хтось хоче ганятися по місту :). Особисто я люблю ганятися на підйомах. Синглспідери зрозуміють biggrin . Сьогодні, доки доїхав додому, на відрізку у 12 км пускались доганяти цілих два рази, рекорд))). Буду ставити меншу зірку))). Перша людина, здається, з форуму питав чи не B-17 у мене сідло))))
 Так, то я за тобою їхав smile Було цікаво, бо раніше в Полтаві не бачив Brooks, ні в кого. А зірочку став меншу, бо догнав тебе дуже швидко smile
Велосипед у тебе дуже не звичайний. Відразу кинувся в очі на параді суконь в "горошок". Хотів ще тоді розпитати про нього.

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 29.11.14, 13:55 | Сообщение # 19
Rado, о, привіт. Та після того я на співвідношенні 2.75 і катаю  smile

Даються в знаки рідкі виїзди цього року. На минулих вихідних (як звичайно після обгону) почав ганятися за мною чувак на чомусь типу Україна, великі колеса, не розібра що то було. З перекидкою чи ні хз, вже стемніло, гнали з фонарями. Нічні перегони в передмісті))) ..заморився тікати від нього, наче він відстав, але далі розрив, як здавалось, не збільшувався. Тримався так  кілька кілометрів. Я вже такий, думаю: коли вже ти відчепешся? Доки з полегшенням дістався свого повороту biggrin

Корчмар вдячний всім незнайомим райдерам, що ганяються з ним, воно і веселіше і замість тренувань.

---
Я в Полтаві вже пару члововік знаю на Brooks, народ катає. На веломанії правда, останнім часом претензії до якості виникають, кажуть, що ламаються рамки. Не знаю, в мене все добре.

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Суббота, 29.11.14, 14:09

RadoДата: Суббота, 29.11.14, 15:10 | Сообщение # 20
Та я й сам довго вибирав між Selle smp chrono та Brooks b17 narrow. Зупинився на другому, бо дешевше. Також підкупив дизайн, зручність (можливість їздити у звичайному одязі) і заявлена виробником довговічність. Якщо маєш досвід по сідлам, порадь... У мене мтб, вже знаєш. Мій велосипед для мене засіб пересування. Тому все повинне бути надійним та функціональним, без надлишків.
 Особисто для мене перегони або догони з велопобратимами стали останнім часом не дуже цікавими. Коли є настрій ганяю за водіями моторолерів на відрізку шляху від пов. на Яківці до Автоагрегатного заводу smile Щодня там проїзджаю коли їду на роботу.

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 29.11.14, 15:31 | Сообщение # 21
Rado, Narrow більше призначений для низьких посадок, коли руль нижче сідла. Для барана точно підійде. Якщо  тебе посадка більш пряма і руль не нижче, то комфортніше буде на звичайному B-17 Imperial. В мене таке є, гарне сідло, я і на барані деякий час на ньому їздив. Але з з моїм рулем на суттєво крутих спусках я пропускаю сідло між ногами, то B-17 Imperial широкуватий і це робити не зручно, тому поставив назад Swift. На MTB таких проблем не буде.

Головна рекомендація - став Brooks разом з підсиділом з не індексним регулюванням нахилу. Типу такого. Бо мікрорегулювання потрібні будуть.

Прикрепления: 7082764.jpeg(21.8 Kb)

RadoДата: Суббота, 29.11.14, 15:42 | Сообщение # 22
Зрозумів Brooks Imperial та підсиділ з мікрорегулюванням. Де краще придбати в Українні чи замовляти в Англії? Що порадиш?

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 29.11.14, 16:45 | Сообщение # 23
Я купував свого часу на bike-components.de, на всіх англійських магазинах вони також є. Може хто возить в Україну - я не цікавився.

Otec_FedorДата: Суббота, 29.11.14, 20:10 | Сообщение # 24
Седла Brooks хороший выбор на Велоонлайне.

RadoДата: Суббота, 29.11.14, 20:31 | Сообщение # 25
Дякую, саме там і вибирав.

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 24.10.15, 19:26 | Сообщение # 26
Зима близько smile

Прикрепления: 6873306.jpg(102.2 Kb)

Otec_FedorДата: Суббота, 24.10.15, 20:20 | Сообщение # 27
Томсон еще лучше подойдет.

БрандашмЫгДата: Суббота, 24.10.15, 22:36 | Сообщение # 28
Цитата корчмар_з_Окінави ()
Зима близько
що ти, цукерками підшкірний жирок наганяєш? smile

Тут повинно бути щось розумне і ооочінь оригінальне

корчмар_з_ОкінавиДата: Воскресенье, 25.10.15, 13:14 | Сообщение # 29
Цитата БрандашмЫг ()
що ти, цукерками підшкірний жирок наганяєш? smile
От же ж.. То приманка для брандашимгів :)

Цитата Otec_Fedor ()
Томсон еще лучше подойдет.
Можливо)

В общім, без гвинтокрута - то все довго. Хоча, якщо маєш багато часу під якесь дибільне шоу можна покрутити і викруткою обережно. Спробував такий варіант вчора, за півгодини не багато вийшло. Продовжу гвинтокрутом, чи як там це зветься))) Томсоном коротше)

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Воскресенье, 25.10.15, 13:28

sergf1Дата: Воскресенье, 25.10.15, 20:32 | Сообщение # 30
Под дебильное шоу (футбол) я обычно колю орехи.. Жень, а нахіба воно тобі треба? Искры из асфальта высекать?
Один мой приятель, мнению которого в ездовых вопросах я вполне доверяю, убил кучу времени вкручивая эти шурупчики. Кроме вкручивания шурупчиков он еще и кастомно проредил резиновые шипы, исходник не удовлетворял чем-то его требованиям. Поставил, проехал пару раз и потом долго-долго их продавал.

Ride more, work less.

Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Непривітна карате мавпа (Велокомпіляції і роздуми)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz