Непривітна карате мавпа - Страница 4 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Суббота, 21.07.18, 16:47
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: XSergeyX  
Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Непривітна карате мавпа (Велокомпіляції і роздуми)
Непривітна карате мавпа
корчмар_з_ОкінавиДата: Вторник, 17.11.15, 10:34 | Сообщение # 46
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата AlexAlex ()
Может давится или прессуется.
По формі "тих місць", я спершу подумав, що можливо видавлюється. Мабуть так і є. При видавлюванні, типу, матеріал буде щільнішим?

Цитата andr ()
Як на мене, вони хотіли не так зекономити, як розподібнити.
Я не думаю, що щось змінилось у маркетингу. Так завжди було. Просто раніше були "важкі", але надійні задні переклюки, зараз зашишаються лише спортивні  SLX і XTR, проміжки, мені здаються, можливо, не варті своїх грошей.

Цитата mulovik ()
SRAM к примеру=)

X3 ( екс 3 smile ) - тепер суцільно пластиковий, підійде кататися містом, але не для походів. Є у мене  X5  на GT - заміна роликів, що суттєво вже зтерлись, буде коштувати чи не всю перекидку, у шимано ролики копійки коштують. Вищі серії для потреб катати зимою мені здаються надмірні. Тому вибрав Shimano, хоча за 5 років нарікань на X5 немає. Ніколи не вважав СРАМ кращим Шимано чи навпаки, залишим це підліткам.

mulovikДата: Вторник, 17.11.15, 11:37 | Сообщение # 47
корчмар_з_Окінави, у меня Х4 по сравнению с Асерой 360 намного лучше, да и монетки мне срамовские больше нравятся, ролики дороже на 3$(6$ и 9$).

корчмар_з_ОкінавиДата: Вторник, 17.11.15, 14:31 | Сообщение # 48
mulovik, Може на x4 дешевші, для мого X5 - 14 Євро. А Асера сама 12 євро. Дивлюсь на нові X5 - роліки вже не такі як були. Може навіть шимановські підійдуть, якщо так, то це дуже добре.

АндреичДата: Вторник, 17.11.15, 20:28 | Сообщение # 49
корчмар_з_Окінави, у меня задний переключатель SLX RD-M662 GS, нижний ролик (полный износ) был заменен на ролик с базара (комплект 2 шт. - 20 грн.). Хватило его более чем на 3 тыс. км, на цепях с растяжением более 0,75%, на новых думаю пробег был бы больше. Потом установил снова базарный, но уже 13 т вместо 11т как у оригинального. Причина замены на большое число зубьев, подтирание перемычки на лапке переключателя, работа переключателя с базарными роликами осталась на прежнем уровне.

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 18.11.15, 10:32 | Сообщение # 50
Андреич, з базара - це де? В клітці?
20 грн приємна ціна smile

АндреичДата: Среда, 18.11.15, 12:22 | Сообщение # 51
корчмар_з_Окінави,  

В цьому ряді праворуч запитуй в чолові"яги з чорнявим волоссям який продає велотовари. Зокрема брав в нього кульки для підшипників.
Прикрепления: 8900527.jpg(107.5 Kb)

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

XSergeyXДата: Четверг, 19.11.15, 08:20 | Сообщение # 52
тоже брал такие ролики для ЛХ. Родные болтики правда не подошли, пришлось крепить теми, что были в комплекте, но они похуже и грани покоцали лапку

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 28.11.15, 21:21 | Сообщение # 53
Протестив сьогодні торцеві шифтери SunRace  з МТБ перемикачами Shimano Alivio, зібрав до зими. Усьо працює. Торцеві шифтери виявились зручніші ніж здавалось, мають право на життя. Треба буде ще грунтом покатати як воно. Вибрав торцеві, щоб не змінювати тормозні ручки, що вже є, на дуали. Плюс не потрібно перемотувати кермо, щоб повернути те все на сингспід чи знову на мультиспід.

Протестив нову суміш для змащення ланцюгу парафіново-літольну 1/3, сподобалась, але липкувата, додам парафіну, щоб довести до 1/4.

Прикрепления: 0247424.jpg(239.2 Kb) · 2451750.jpg(115.6 Kb)

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Суббота, 28.11.15, 21:58

andrДата: Воскресенье, 29.11.15, 04:19 | Сообщение # 54
З цими шифтерами - шедевр.

Як похолоднішає, свіжозварений та свіжоначеплений цеп краще розжмакати в теплі, покрутивши хвилини зо три педалі та поклацавши при цьому гарними новими шифтерами.

корчмар_з_ОкінавиДата: Пятница, 08.01.16, 20:23 | Сообщение # 55
Сьогодні випробував шиповану гуму. Дякую всіх небайдужих за теревені по телефону, корисні розмови вийшли.
Фотодокази наявні під спойлером. Там перевернута друга фотка, нічого не можу зробити, шось із движком форуму, чомусь перевертає, а перевенуті залишає як є :)

Враження: Думав трішки проїхатись районом, дізнатись як воно  і назад, але  так сподобалось, що вийшло кілометрів 10-13, далі вибігав з часу і треба було повертатись.

По підсумкам - абсолютно задоволений. Льод тримає відмінно, Переднє колесо жодного разу не повело. Їздив у контактах з односторонніми педалями, але буду ставити назад звичайні під контакти, бо їдеться добре і в снігу контакти - офігєнна річ.

На гумі в мене вийшло чотири ряди шипів і середина не шипована. Все правильно, вгадав, так і має бути. Два крайні ряди шипів від середини стали щось типу направляючими і переднє колесо на льоду нікуди не виляє. Якщо зашипувати середину, боюсь, що на середні два шипи буде надмірний тиск і врешті-решт  їх може розхитати в місцях посадки. Гума досить крихкий матеріал, а різьба шурупів гостра.

Всі слизкі ділянки їхались спокійно без прокрутів. Лише там, де було багато рихлого снігу, там  заднє колесо могло проскакувати, не знаходячи твердої ділянки.

Щодо опору коченню, як я і гадав, на снігу це не актуально, на порядок більший опір дає сам сніг. На асфальті, звісно покриха шумить надійним металевим шорохом, надаючи впевненості, шодо ймовірності гепнутись. Опір є, але не такий старшний, як може здатися. Шини не підспускав, тому ще не весь потенціал знаю :)

Були скепртичні думки, що на автомобілі шипи не дуже що дають і машину може повести на льоду. З байком все по-іншому. В перерізі саморізи тонкого прямокутного профілю і тому вдавлюються в лід краще ніж круглі шипи автогуми. Питань не виникло.

Технічні особливості: як я шипував  - розповідав. Коли ставив гуму на обід, то між камерою і гумою вставив прокладку з розрізаної вздовж старої велокамери. Сама велокамера по всій довжині проклеїна будівельним скотчем. В сумі два шари.

Не розкрите питання довговічності саморізів. Їх не зточував. А асфальт буде траплятися постійно, бо тротуарами дуже не поїздиш, вузко почищені, пішоходи швендяють. Основні ж дороги сиплять сіллю, тому шару лоьду/утоптаного снігу часто немає. А так стараюсь їздити другорядними дорогами, уникаючи трафіку.

Прикрепления: 8730538.jpg(83.5 Kb) · 3998784.jpg(76.9 Kb) · 1123677.jpg(85.2 Kb)

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Пятница, 08.01.16, 21:49

sergf1Дата: Пятница, 08.01.16, 22:12 | Сообщение # 56
Движок форума сюрреалистичненький такой...."Мавпа в хмарах" Зачет.
Поздравляю с удавшимся экспериментом, если нравиться. Но себе шиповать не буду, подожду пока растает smile

Ride more, work less.

Сообщение отредактировал sergf1 - Пятница, 08.01.16, 22:12

Alen_RidДата: Пятница, 08.01.16, 23:40 | Сообщение # 57
Цитата корчмар_з_Окінави ()
Вага 500 саморізів близько 0,5 кг (< 250 гр. на покришку) + в середину по камері в якості прокладки.
то яка кількість саморізів пішла на одне колесо і якої довжини? smile

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 09.01.16, 00:12 | Сообщение # 58
sergf1, мерсі, всьо чотко.

Alen_Rid, спочатку планував 500 на два колеса приблизно. Крайні ряди я хотів шипувати через раз, але вирішив засаморізити всі шипи гуми, тому вийшло 750 на два колеса, 375 на одне. Це самі маленькі саморізи, "блошки" називають їх, для металу. Десь заховав надлишок, не можу заміряти, але без головки довжина 7 мм по пам"яті.

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Суббота, 09.01.16, 00:14

Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Непривітна карате мавпа (Велокомпіляції і роздуми)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz