Мій сyclocross - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 18.01.21, 14:55
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: XSergeyX  
Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Мій сyclocross (Єдиний і неповторний :))
Мій сyclocross
ДимычДата: Воскресенье, 24.04.11, 22:01 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (XSergeyX)
ну якщо запрошуєте, то обов"язково приїду

попробуй не прийти cool я ж его помацать рассмотреть страх как хочу))

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

sergf1Дата: Воскресенье, 24.04.11, 23:01 | Сообщение # 17
Серега, посмотрел я на твою фотку, вспомнил свои ощущения когда немного проехал на велосипеде. И появился вопрос, а у него руль не много провернут в выносе? А то ручки как то очень горизонтально-вперед стоят. Мне как то они далековато показались, да и на циклокроссерах они обычно более вертикальны. Даже париж-рубе шоссеры ездят с более вертикальным расположением ручек. Да и поудобней будет.

Ride more, work less.

SanYAДата: Воскресенье, 24.04.11, 23:08 | Сообщение # 18
sergf1, мне тоже показалось, что Серёга руль развернул. Человек в поиске smile

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

XSergeyXДата: Понедельник, 25.04.11, 09:54 | Сообщение # 19
sergf1, SanYA, еммм... тут таке діло: коли перший раз закрутив його, то видно погано затягнув гвинти і він сам при першій покатушці провернувся на 1 поділку. Я потім це помітив і виставив його на нуль (нульова поділка як раз по середині в проміжку між самим виносом та головкою виноса). Але фото зроблено мабуть до встановлення на місце.

XSergeyXДата: Понедельник, 25.04.11, 20:07 | Сообщение # 20
Панянка на даному велі дається не складно. Навіть порівнювати виїзд на ньому і на своєму МТБ не можу, хоча виїжджав на 36:28. Вкатані доріжки як і на МТБ, все хорошо. По піску носить звичайно, але там всих майже носило. Найгірше, покищо, було на насипному щебні, як по пральній дошці, але це все терпимо.

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 25.04.11, 21:19 | Сообщение # 21
Quote (XSergeyX)
Завтра, можливо, зустрінемося.

... тільки побачив(( та й виїзджали ми раніше, хотіли заїхати в "Каравай"..

як воно, порівняно з МТБ? жаль, що в тебе не було досвіду регіної вилки на МТБ. було б цікаво дізнатися враження від карбону з більшими і тоншими колесами.
в майбутньому хочу зібрати щось типу твого, бо більші колеса будуть краще з"їдати малі вібрації, проте я буду мітити на хромолі фреймсет матбуть. МТБ найнери мене не надихають. повертаємося до "коріння"))) проте МТБ 26" в туризмі важко чимось замінити.

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Понедельник, 25.04.11, 21:31

degreДата: Понедельник, 25.04.11, 21:20 | Сообщение # 22
XSergeyX, оклемаюсь - прошу на тест)
Я вот точу после крыма глаз на Giant TCR )
Ещё одно наблюдение. Данный аппарат кроме как резиной ничем не отличается от обычного шоссера, так?

-=livejournal=-
Все беды от не желания мыслить шире. Ride more, speak less.

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 25.04.11, 21:35 | Сообщение # 23
Quote (degre)
Данный аппарат кроме как резиной ничем не отличается от обычного шоссера, так?

не зовсім

Добавлено (25.04.11, 21:35)
---------------------------------------------
ще знайшов

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Понедельник, 25.04.11, 21:40

XSergeyXДата: Понедельник, 25.04.11, 22:21 | Сообщение # 24
Quote (degre)
Ещё одно наблюдение. Данный аппарат кроме как резиной ничем не отличается от обычного шоссера, так?

Геометрія рам в них трохи різна + те що знайшов корчмар_з_Окінави.

degre,
На мій можна поставити шосейні колеса/гуму і буде 2 вела в одному. А на Giant TCR не впхнешь відносно широку гуму, а якщо і впхнеш то грязевого зазору не буде + гальма не для багна. Ось і всі такі крайні відмінності.

SanYAДата: Воскресенье, 22.05.11, 18:37 | Сообщение # 25
XSergeyX, поделись впечатлениями после грунта в Драбиновке smile

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

XSergeyXДата: Воскресенье, 22.05.11, 21:30 | Сообщение # 26
Ну звичайно вилка б допомогла. Руки, на наступний день, після Драбинівки трохи боліли, але це скоріше від незвички. Так, було жестковато, особливо набридало їхати там, де трактора залишили свої "ялинкові" сліди. Але хватів для рук на кермі вистачало, тому часто міняв хвати, що дуже зручно. За порадами andra, для грунту потрібно ставити гуму 700х40 (зараз стоїть 32) і перед качати трохи менше ніж зад. 2 рази навіть поганяли з Втордом навипередки. Скажу чесно, при швидкості 40 + км/год (Ігор бачив 45) було дуже жорстко на грунтовці і мені було важкувато з ним (двухподвес куб, але начебто аморти блокував) їхати навіть на рівні. З гірки, все на тій же грунтовці, правда трохи гірше, було важкувато тримати траєкторію, але зменшивши швидкість все нормалізувалося. Так що все терпимо і для грунту потрібна трохи ширше гума.
До речі, andr був взагалі на сінглспіді, правда на гумі 40, і він теж не скаржився.
Я задоволений ровером, він майже на всі 100% виправдав мої очікування.

andrДата: Среда, 25.05.11, 02:23 | Сообщение # 27
XSergeyX, 40-мм резина вперед - и тебя трясет в самом деле намного меньше (разумеется, в верхнем хвате). Кстати, 40 мм, ежели что, у тебя и назад влезет. Именно для чего-нибудь вроде походов. Мне кажется, не стоит тереть твою гоночную грунтовую резину об асфальт.
Нет большого греха и в том, чтобы пошевелить туда-сюда седло. Руль ради эксперимента тоже можно на время поднять, а еще покрутить туда-сюда в выносе. Все это сильно меняет ощущения в тряских местах.
Даже у гоночных СХ-агрегатов верхний хват может быть весьма высоким. Обрати внимание, куда смотрят ручки. Не у всех, но часто. Может, оно и не слишком красиво, зато действенно.

Сообщение отредактировал andr - Среда, 25.05.11, 19:58

XSergeyXДата: Вторник, 26.07.11, 01:19 | Сообщение # 28
Вигляд з шосейною гоночною гумою

Прикрепления: 7000417.jpg(172.3 Kb) · 7028118.jpg(163.6 Kb)

OlexДата: Вторник, 26.07.11, 07:53 | Сообщение # 29
Quote (XSergeyX)
XSergeyX

specool Вигляжає - БОМБА! Покришки - краса! З велика хоч картини пиши:artist:

Ех...скоріше б свого red devil'а зібрати=)

Aš dviračy maniakas

XSergeyXДата: Пятница, 29.07.11, 02:58 | Сообщение # 30
Вага велосипеда : з гумою максис детонатор - перед 23С (фолдингова - 235 гр), зад 25С (сталева - 320 гр) + камери rubena Classic ((FV47) по 94 гр)+ фляготримач Zéfal Wiiz (65 гр) + велоПК (вагу не знаю) + кріплення заднього маячка + педалі м- 540(368 гр) + ланцюг СРаМ 1031(273гр)= 9,810 гр. Якщо прибрати педалі, пк, фляготримач і кріплення маячка якраз вага і виходить 9,1 кг, на багатьох офф.сайтах різних країн цю інформацію умовчують, але десь натикався на таку вагу, правда з іншими камерами і покришками.

Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /custom/ » Мій сyclocross (Єдиний і неповторний :))
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz