Монтаж лижного кріплення NNN - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 14.07.20, 03:17
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: casp, XSergeyX, SanYA  
Форум » Другие виды спорта » Зимние увлечения » Монтаж лижного кріплення NNN (Як встановити кріплення на бігові лижі?Читайте.)
Монтаж лижного кріплення NNN
OlexДата: Четверг, 19.01.12, 07:50 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Димыч)
Димыч
на ХТ - є розділ Горнолыжная коммерция - там немало цікавих пропозицій, можна знайти дешевше.
Головне, аби Ви визначилися як катати - класикою(лижі рухаються паралельно одна одній) чи коньковим ходом(як на ковзанах-приклад - біатлон, там переважно "коньок"). Бо лижі конструктивно дял різного ходу мають відмінності(скажімо у лиж для коньокового ходу відсутня "насічка"(для кращого відштовхування) по центру поверхні для ковзання. Ну а кріплення - NNN та SNS нові, підходять для обох типів. А от старі 75мм - лише для "класики", ну а пружинні, мабуть, ні для чого не підходять, хоча може у мене були не якісні.

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Четверг, 19.01.12, 08:47

RomanДата: Четверг, 19.01.12, 12:33 | Сообщение # 17
Quote (SanYA)
Олех, интересны твои впечатления от ботинок. Какого носка достаточно? Я хожу в ботинках на тинсулейте на один тонкий носок в любой мороз.

Судячи з мого досвіду катання на лижах минулого сезону в черевиках Solomon, одних тонких носків вистачає, щоб кататись в будь-які морози (-12С не проблема), як холодніше , то не катався.

OlexДата: Понедельник, 23.01.12, 09:55 | Сообщение # 18
Обкатав я вчора своє лижне спорядження разом з Roman). Враження вельми-й вельми позитивні! Правда здалося мало здалося, хочеться ще! Хоча ми майже годину кататися.
Пластикові лижі в порівнянні з дерев'яними катають на порядок краще, я б сказав як по-маслу.
Але найбільше порадував контроль лиж, кріплення NNN та боти дозволяли неймовірно відчувати та керувати лижами. Раніше великою проблемою були входження у повороти на швидкості та утримання високого бігового темпу - постійно лижі або перехрещувалися або їх просо вело у боки - контролю ніякого. SanYA точно підмітив - порівнювати старі лижі+кріплення+боти з новими - те саме, що порівнювати велик "Україна" з сучасними великами. Зовсім інший рівень, що відкриває нові горизонти.
Вчора було близько -5 С, снігопад та вітер за містом, окремо хотів би відмітити захищеність моїх чоботів Fischer Touring XC - ніякого снігу й близько не потрапило всередину))). Сухо, тепло й дуже комфортно. Такі враження були ніби я у кросах.
Отже - всі на лижі!!! dwarf

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Понедельник, 23.01.12, 09:57

RomanДата: Среда, 28.11.12, 11:04 | Сообщение # 19
Сезон не за горами. Переглядав дещо по лижах і побачив, що твоя стаття на передових позиціях в гуглі. smile Ще раз з задоволенням перечитав і знайшов один спірний момент, який пропоную обговорити.
http://lh5.googleusercontent.com/-SCcLCj....321.jpg
На нормальних лижах центр тяжіння завжди буде симетричний у кожної пари лиж.
Але на практиці, на моїх лижах, які майже вдвічі дорожчі (не рахуючи розпродажу) з центром тяжіння теж саме.
Так до чого я веду... Що вибирати середнє значення для обох лиж неправильно.
Тому що, коли ми піднімаємо ліву ногу,то ліва лижа завалюється носком вниз, а коли праву, то права лижа лізе носком вгору(або навпаки). Дуже не зручно, коли треба зробити розворот на місці. Підстрибуєш, розвертаєш корпус, а в тебе лижі полізли одна в гору, а друга вниз. Недовго і впасти на рівному місці. Доводиться розвертатись по троху. Теж саме, коли треба об'їхати перепону переставляючи одну ногу, потім другу.

Як правило роблять, щоб при піднятті ноги лижа залишалась горизонтально або завалювалась вперед (ніби більша швидкість розвивається).
Тому правильно було б (якщо брати фотографію) ЛЦТ залишити як на правій лижі, а на лівій прокреслити симетрично їй. Тоді б права лижа залишалась горизонтальою, а ліва зміщалась носком вниз. Ну або і зовсім змістити отвори під кріплення Нижче ЛЦТ в обох лижах.

Ну це тонкощі і заморочки...

А сам спробую ще нарізати насічку на лижах, бо в мене гладкі хоч викидай...

Сообщение отредактировал Roman - Среда, 28.11.12, 11:05

Форум » Другие виды спорта » Зимние увлечения » Монтаж лижного кріплення NNN (Як встановити кріплення на бігові лижі?Читайте.)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020 Хостинг от uCoz