Я, моя сім'я, і мій новий байк! - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Пятница, 16.04.21, 19:02
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: casp, XSergeyX, SanYA  
Форум » Велофорум » Велосемья » Я, моя сім'я, і мій новий байк! (Еволюція велосипедиста-одинака)))
Я, моя сім'я, і мій новий байк!
Shymil@Дата: Среда, 07.07.10, 19:47 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Shymil@)
просто за 300 у.е. есть альтернативы на много лучше

degre просто ганяти з 300 баксами по Україні і вишукувати варіанти, нема ні часу ні бажання. В миргороді є лише Ardis, Formyla i ChinGaaJguk.
Спобував замовити через вело фірму Gary Fisher Advanse. Зустрічався з ними і розмовляв десь разів 10. Домовились. Чекав цілий місяць . Прихожу а вони мені пропонують Fort Adrenalin за 2500. Я їм показав fuck. Зіграв в лотерею на 300$ і маю те, що маю. Про кращу машину я навіть уяви не маю.
Доречі я не помилився це Sram 5.0?
Прикрепления: 3101182.jpg(86.9 Kb)

Тисяча доріг, тисячі шляхів ... ніхто не знає, де я буду завтра.

OlexДата: Четверг, 31.03.11, 09:44 | Сообщение # 17
Quote (Shymil@)
Shymil@

Цей шифтер дійсно може працювати у зв'язці із Shimano-раніше у SRAM хід тросу був 1:2 як у японців. Сучасні ж ґріпшифти(та тригери) від SRAM - не сумісні із перемикачами Shimano через співвідношення ходу тросу та переклюка 1:1(переміщення тросу дорівнює переміщенню переклюка).
Моя думка-Ви явно переплатили за байк. Але якщо він до душі, подобається та надійний - хоч і за 400$ - все інше неважливо, старий він чи супер мега інноваційний. Велосипед створений для руху.
Всі ми з чогось починаємо, щоб відчути який саме вел потрібний - потрібно пробувати та робити висновки.
Велика який зовсім не ламається не існує в природі-ламається все, але ресурс різний.
Вдалих покатеньок!

Aš dviračy maniakas

degreДата: Четверг, 31.03.11, 10:45 | Сообщение # 18
Olex, є версії срамівських тригерів і гріпшифтів, які сумісні із Шимано.

-=livejournal=-
Все беды от не желания мыслить шире. Ride more, speak less.

Shymil@Дата: Четверг, 31.03.11, 18:50 | Сообщение # 19
Дякую Olex. Вел дійсно подобаеться . Всі компоненти вже підлаштував під себе. Залишилося розібратися з вилокою і виносом ( правда коштів хватає лише на те, щоб змазати і пофарбувати=) . А так все влаштовує і поки нічого не міняв. Враження після 9 міс. експлуатації позитивні ( по місту сер. швидкість 30-35, за містом 140км за 6 год - але в цому році спробую на 160). Через міс. їз товаришев із velo2rist'a відкриємо сезон Полтава - Миргород ( проїдемо по ваших вело-маркетах), і вже розробили маршрути на чол 10-20 в район Сули і Псла. Доречі - про грипщифти і тригери : к дідьку їх - я за це особливо не парюсь. Хочу побажати Вам Olex серед тисячі доріг обрати свій, правильний, шлях. Дякую!

Тисяча доріг, тисячі шляхів ... ніхто не знає, де я буду завтра.

Форум » Велофорум » Велосемья » Я, моя сім'я, і мій новий байк! (Еволюція велосипедиста-одинака)))
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz