2011.08.06 /субота/ - "Краснокутський дендропарк" - Страница 4 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 12.04.21, 19:01
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Архив - только для чтения
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA, ViX  
Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2011.08.06 /субота/ - "Краснокутський дендропарк" (подивитися, погуляти)
2011.08.06 /субота/ - "Краснокутський дендропарк"
Mama_SideДата: Понедельник, 01.08.11, 22:42 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дата: 6 серпня 2011 року, субота
Час зустрічі: 11.00, потяг із стн. відправляється о 11.15, прибуття о 13.15
Місце зустрічі: заліз.ст. Полтава-Південна
Тип покатушки: краєзнавчо- пізнавальна
Маршрут: ст.Полт.Південна- ст.Водяне-Краснокутськ- Любівка-Колонтаїв- М.Рублівка- В.Рублівка-Терни-Козловщина- Нестернеки- Руновщина-Надержинщина-Кротенки-Тахтаулово-Полтава
Покриття: асфальт/ґрунт 80/20
Відстань: 120км
Середня швидкість: 19-21 км/год
Тривалість покатухи: 12 годин
З собою мати: справну техніку, ремкомплект, воду, кошти, здоровий глузд, гарний настрій і почутя гумору, засоби від комарів, поїсти.
Максимальна кількість учасників: до 12 осіб

Прохання дати знати, хто буде їхати. Контактні телефони дивіться тут.

Список учасників

Mama Side
Universium
Otshelnik

DrHeavy +1
Research?
degre ?
Orion?
radiys ?

Будь-хто з вас, хто відчуває в собі сили, може створювати покатухи і в цей день і в будь-який інший. Виявляйте винахідливість!
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Дендропарк — головний туристичний об'єкт Краснокутська і району. Окрім ботанічної, він має й історичну цінність. До наших днів збереглися двохсотлітні дерева, посаджені ще засновником парку, та давні підземні ходи. Вхід в дендропарк безкоштовний. Платні лише послуги екскурсовода.

У дендропарку можна:
перейти «міст кохання»,
побувати біля джерела часів Каразіних — засновників парку,
побачити черепах, лебедів та косуль,
побачити рослини і дерева, завезені з Японії, Китаю, Канади, Америки, Франції та інших країн,
відвідати підземні ходи-печери,
продегустувати місцеві наливки та вина (за окрему плату).

Безпосередньо до дендропарку також прилягає Краснокутська дослідна станція садівництва, де вирощують фрукти і ягоди. В головній адміністративній будівлі станції працює «Музей яблук»

Якщо чесно, їду навмання шукати парк. Дуже б хотілося втілити в життя цю авантюру. Буду вдячна якщо, хтось окрім мене зголоситься на це. Якщо виявиться, що від с.Красноутськ до парку дуже далеко, можна повернутися на Шарівку, і подивитися там замок. І поврнутися потягом з Водяного о 19.42, в Полтаві будемо після 22.00. Коротше, хочу кудись гайнути. Хто зі мною??

Карта

Сообщение отредактировал Mama_Side - Пятница, 05.08.11, 19:08

Man_on_Mars_oldДата: Вторник, 09.08.11, 14:42 | Сообщение # 46
Mama_Side, Катя, прочел отчет, не много ли антипозитива. Три раза чуть не сбила машина (дедок на копейке, рейсовый автобус и внедорожник). Люди неадекватно реагировали на задаваемые вопросы. В дендропарке захотели скачать денег, после чего не разрешили ездить по територии на велосипеде. Пьянь в самом дендрике. На один мост влюбленных невесты как ты сказала "задерлися на нього всі і одразу, чи то боялися не встигнути, чи то "гуртом і батька легко бити". РОМАНТИКА:-) Трудные горки - это спорт (нормально). Хорошо хоть природой полюбовались и лебедями (они хоть кисломолочные продукты не забирали у Вас?, наглые птицы, их поче му то все любят). Молодцы что выдержали все трудности:-) А край этот мне показался негостеприимным (по крайней мере из отчета).

Путь делает нас счастливыми, а не цель ;-) Ден Миллман.

Mama_SideДата: Вторник, 09.08.11, 16:12 | Сообщение # 47
Man_on_Mars, всі покатухи різні, і якщо моя в Харківську обл. вібулася саме так, то це не означає, що там було погано. Я не знаю, чи хтось з учасників напише ще звіт. Але всі говорили про подорож позитивно. Єдине- цей день для мене був не вдалий. smile
Quote (Man_on_Mars)
"задерлися на нього всі і одразу, чи то боялися не встигнути, чи то "гуртом і батька легко бити". РОМАНТИКА:-)

у нас на сайті ще є адекватні люди і гумор розуміють, ви хоча б українські прислів'я та приказки згадали, окрім російських???
Ми по мосту переходили і як раз вийшло, що опинилися на ньому всі разом, от так "в гіперболічній" (перебільшено) формі було написано.
Quote (Man_on_Mars)
Пьянь в самом дендрике

ну, а ти в нашому парку коли сотанний раз бачив суто тверезу публіку?? biggrin biggrin
Quote (Man_on_Mars)
В дендропарке захотели скачать денег

я б в нашому так само зробила, бо хто дасть на відродження грошей?? Щоб підтримувати парк, треба щоб хтось це робив, а безкоштовно, на одному ентузіазмі і без охорони, ти навряд чи щось осилиш. Якщо тебе турбує питання олати, можу познайомити з Ольгою Откидач, і вона розкаже тобі, скільки треба, щоб наш Дедропарк мав належний стан, і хоча б підписати на табличках, що за рослина/дерево.

Quote (Man_on_Mars)
Трудные горки - это спорт (нормально)

ось тут не зрозуміла! Спорт де? В чому? Для мене це подорожі на велосипеді, а спорт це- Джіро де Італія. smile

Добавлено (09.08.11, 16:12)
---------------------------------------------
Man_on_Mars, звіт написано так як відчувалося, і всі подробиці я б не хотіла розказувати, і прямо розжовувати, чого, коли, скільки. Виникає бажання не писати звітів взагалі. wink

Man_on_Mars_oldДата: Вторник, 09.08.11, 17:13 | Сообщение # 48
Mama_Side, .... Да все нормально, "не переймайся", зато отчет написан правдиво. Возможно я бы тоже так написал если бы был с вами. Вы сохранили позитив в своем коллективе - это самое главное. А внешняя среда - это уже второе-десятое. Катя я же не критикую тебя;-) Забыли:-)

Добавлено (09.08.11, 16:58)
Хотя может есть немного;-)

Добавлено (09.08.11, 17:13)
И вообще я еще не разу не бывал на плохих покатухах smile

Mama_SideДата: Вторник, 09.08.11, 20:50 | Сообщение # 49
Quote (Man_on_Mars)
Катя я же не критикую тебя;-) Забыли:-)

без критики, важко уявити, існування всіх без винятку покатух. smile

Quote (Man_on_Mars)
Вы сохранили позитив в своем коллективе - это самое главное

Це і є ціллю моїх подорожей- позитив, але без негативу -нецікаво. biggrin

MistiДата: Среда, 10.08.11, 00:10 | Сообщение # 50
Mama_Side, можливо причина того, що тобі стало погано та половинка келиха на вокзалі станції Водяна. Кисломолочні продукти почали бродити у шлунку і шлунок вимовив протест.
Дякую за покатушку/ПВД. Усе сподобалось. Було пізнавально.

Сообщение отредактировал Misti - Среда, 24.08.11, 14:03

а-sДата: Среда, 10.08.11, 03:00 | Сообщение # 51
пфф это закон пиво с молоком немишать

cruzДата: Среда, 10.08.11, 15:52 | Сообщение # 52
Mama_Side, якби запоминали чи фотографували номери того автотранспорту, який неадекватно ставиться до велосипедистів на дорозі.

а ми від ВелоПолтави спробуємо найти власника та повідомити про такі випадки ДАІ

і можна буде в Інтернеті писати, що водій на такому то авто з таким то номером такого дня неадекватно вів себе на дорозі.

мандруй.інфо

DrHeavy_oldДата: Среда, 10.08.11, 16:15 | Сообщение # 53
Quote (а-s)
пфф это закон пиво с молоком немишать

Мешали, и нормально. =)
Quote (cruz)
якби запоминали чи фотографували номери того автотранспорту

Юра, когда на тебя несется две тонны метала на скорости 100 км\ч, то доставать фотик, наверное, будет самая последняя мысль. а пока подумаешь об этом то машинка то уже далеко-о-о =)

Mama_SideДата: Среда, 10.08.11, 16:20 | Сообщение # 54
Quote (cruz)
якби запоминали

та ми то запам'ятали, що білий "фольцваген", але то мало, що дасть, нажаль wink Але надалі, є сенс таке запам'ятовувати.

SanYAДата: Среда, 10.08.11, 16:26 | Сообщение # 55
Пора на велосипеды ставить видеорегистраторы.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

cruzДата: Среда, 10.08.11, 16:28 | Сообщение # 56
Quote (DrHeavy)
то доставать фотик, наверное, будет самая последняя мысль.

согласен

мандруй.інфо

Mama_SideДата: Среда, 10.08.11, 16:32 | Сообщение # 57
Quote (SanYA)
видеорегистраторы.

сподіваюсь він допоможе, тільки скільки він коштує??

KurSan_KayfatДата: Среда, 10.08.11, 17:38 | Сообщение # 58
http://videoregistrator.kr.ua/modules/news/article.php?storyid=6
понимаю навороченый но все равно 100$ нужно dry
вот еще если интересно http://videoreg.com.ua/catalog/sportivnyje

Сообщение отредактировал KurSan_Kayfat - Среда, 10.08.11, 18:05

Man_on_Mars_oldДата: Среда, 10.08.11, 22:04 | Сообщение # 59
Конечно видеорегистратор нужен - особенно при таком хамском отношении к велосепедисту. Но не каждый велосепедист может себе его преобрести. Сами подумайте какие причандалы нужны в первую очередь велобайкеру, основной костяк велосепедистов - это студенты (я не имею в виду правление "Велополтавы", просьба не писать по этому поводу...), студент не может себе позволить такую роскош. Хотя... - Я поклялся себе два месяца назад - что куплю шлем (грешен, вродебы самое необходимое), зароботок позволяет в принципе, но у меня 10 месячная доця - я никогда не мог подумать что на нее может уходить столько денег :-) Все пока в планах. Мне очень понравились ролики социальной рекламы, пока так и нужно учить всех участников дорожного движения. Всем удачи на дороге...

ViXДата: Четверг, 11.08.11, 08:11 | Сообщение # 60

Сообщение отредактировал ViX - Четверг, 11.08.11, 08:24

Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2011.08.06 /субота/ - "Краснокутський дендропарк" (подивитися, погуляти)
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz