«Однодневки - 2012» - Страница 50 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Суббота, 15.08.20, 04:36
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Архив - только для чтения
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA, ViX  
Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » «Однодневки - 2012»
«Однодневки - 2012»
AlexeyДата: Среда, 12.12.12, 20:15 | Сообщение # 736
Замечания: 0%
Статус: Offline
да, я тоже вспоминал навыки езды по снегу сегодня когда с работы ехал, супер, наконец-то!

XSergeyXДата: Среда, 12.12.12, 20:17 | Сообщение # 737
Главное на дорогу не соваться... обочины уже в каше и колесо так и норовит уйти с траектории...но кайф от такой поездки просто не описуемый

Alen_RidДата: Среда, 12.12.12, 23:29 | Сообщение # 738
Quote (Alexey)
да, я тоже вспоминал навыки езды по снегу сегодня когда с работы ехал, супер, наконец-то!

А я слизоту дороги і ще в пятницю відчув, коли проїзджав через замерлі калюжі, то ледве втримався, поскільки я їхав не повільно. Тільки снігу ще небуло та і зараз снігу випало не так вже і багато, так що їздити у нас і ше пока можна. Тільки з таким холодним і потужним вітром, важко не те що іти, а й їздити.
Якщо і завтра така погода буде як і сьогодні, то взагалі піду пішки на роботу smile

SAMДата: Суббота, 15.12.12, 11:31 | Сообщение # 739
Сегодня часиков в 14 хочу стартануть с Сакко в сторону Кротенок. Скорее всего через Криницу Петра 1.... а можно и вдоль Ворсклы. Не спеша. Чай пью в магазинчике. 0-67-532-25-25. На связи буду с 12-00.

Alen_RidДата: Суббота, 15.12.12, 14:50 | Сообщение # 740
Я сьогодні черговий по ел. господарству, так що в моя покатуха сьогодні і завтра відміняється, а шкода, бо сьогодні дуже гарна погода для покатушок:)

SAMДата: Суббота, 15.12.12, 18:32 | Сообщение # 741
Quote (Alen_Rid)
бо сьогодні дуже гарна погода для покатушок:)

Наверное поэтому все дорожки в Сторону Кротенок расчерчены велосипедными следами! Найти целину проблематично! biggrin

MavzДата: Суббота, 15.12.12, 20:20 | Сообщение # 742
Авжеж! А я таки навернувся на повороті перед мототреком, добре, що без наслідків.

All You Need Is Love...

Alen_RidДата: Суббота, 15.12.12, 21:40 | Сообщение # 743
Quote (SAM)
Наверное поэтому все дорожки в Сторону Кротенок расчерчены велосипедными следами! Найти целину проблематично! biggrin

То приїзджайте до мене, в нас дороги як цілина, на велосипедах точно ніхто окрім мене неїзде, а особливо тими дорогами які непопулярні smile biggrin
Quote (Mavz)
Авжеж! А я таки навернувся на повороті перед мототреком, добре, що без наслідків.

Пощастило smile
Я в цьому році (в січні-лютому) теж падав з велосипедом, тільки в мене передній багажник пошкодився. А впав я, не під час руху, а коли зупинився і став однією ногою на дорогу і тут як пішла нога в сторону і став падати і звісно разом з великом biggrin а саме падіння було мягким, тому я не пошкодився і незабився smile
Я в цьому році двічі добряче забився, 1-ий раз коли виходив з авто і обходив попереду і тут як навернуся і зачіпаю плечем бампер так аж хруснуло, і спиною на дорогу, то пізніше спина так стала боліти, що неміг нормально ходити. навіть день прийшлося дома побути, а на слідуючий день я пішов в амбулаторію, а вони вже в ЦРЛ направили.
А 2-ий раз, коли в мене передній щиток злетів, саме в той день, коли Андрійович зупинився біля мене. Ох тоді в мене після того в бедрові боліло, це просто жах, не можливо було навіть доторкнутися, зараз вже слава Богу відійшло smile

SAMДата: Воскресенье, 16.12.12, 07:48 | Сообщение # 744
Quote (Alen_Rid)
То приїзджайте до мене

Ссори!, я последние месяцы на форуме не часто, так что не в курсе где ты катаешь-живешь-работаешь!

Quote (Mavz)
таки навернувся на повороті перед мототреком
Хорошее место выбрал - наверное свидетелей не было!, мне повезло меньше...

Alen_RidДата: Воскресенье, 16.12.12, 16:34 | Сообщение # 745
Quote (SAM)
Ссори!, я последние месяцы на форуме не часто, так что не в курсе где ты катаешь-живешь-работаешь!

Я катаюся, живу і працюю, в Степному smile Щодо катання, то я не тільки в своєму селі катаю, а от 2 тижні тому назад в Машівський район заїзджав, до газ.управління. В мене є інші напрямки, в які я думаю поїхати, але в вітряну погоду нехочеться нікуди рушати smile
Quote (Lindroid)
Від початку зими катаю на таких:
Шиповка, варіант бюджетний - Innova (чайна). Задоволений як слон. Дорогу тримають добре. Гальмування чітке. Навіть коли були часті переходи температури з плюса в мінус і дорога була суцільною ковзанкою, котили як по асфальту. Мені аж сподобалось, не очікував.
На чистому асфальті правда помітно шуміли - пішоходи озиралися на звук smile але то таке... Зараз такого вже нема.
Бережіться.

Шиповка гарна!
В мене і без шиповки колеса на асфальті гудять, як в потужно-прохідних авто (Урал, Камаз, Краз), але коли з`їзджаю на грунтовку, то гул пропадає, то от думаю перевірити як вони будуть вести себе на слизькій дорозі. smile
Quote (HammerHead)
McSim, ты резину подешевле найди, а там разберёмся.

Так вже краще і колесо купити до резини, щоб потім не заморочуватися із заміною резини, а так поставив колесо з шиповкою і готово, як на Формулі -1 міняють колеса, одне зняв інше поставив, швидко і оперативно. smile

Alen_RidДата: Воскресенье, 16.12.12, 19:37 | Сообщение # 746
Quote (McSim)
Alen_Rid, да чево мелочиться с парой колес. нада уже просто вел зимний брать.

biggrin biggrin biggrin якщо я і ще подібний купувлю велобайк для зимових катань, то усі із заздрощів луснуть sad biggrin
Не вигідно буде купувати вел лише для зимових катань, дорого обійдеться, а особливо тому хто має мізерний дохід від з/п. smile і до того ж зими останнім часом стали дуже короткі і не такі засніжені як раніше. smile

XSergeyXДата: Воскресенье, 16.12.12, 19:47 | Сообщение # 747
Тема про покрышки здесь

sam6120Дата: Пятница, 21.12.12, 22:27 | Сообщение # 748
Замечания: 40%
Катнуть бы завтра километров 30-50 пока морозец, а не слякоть. Думаю выехать часиков в 10-11, маршрута пока нет, но буду стараться использовать и лед (кстати, очень скользкий! Сегодня средняя была километров 7-8 в час максимум).

sam6120Дата: Суббота, 22.12.12, 09:40 | Сообщение # 749
Замечания: 40%
Ох и заснежило! Вобщем стартую с Браилок в 10/10-30. Дендропарк, Яковцы, Кротенки (чай), по Ворскле до Вакуленской дамбы.
От дамбы либо на Сакко,либо покатаюсь-поброжу по лесу. Думаю венуться часикам к 14-15 в город.
Если желающих присоединиться не будет, маршрут может измениться до неузнаваемости smile

Alen_RidДата: Суббота, 22.12.12, 14:59 | Сообщение # 750
Засніжило тільки так! smile Я ніби і не проти від такої погоди, бо дістала слизота на дорозі і морози. а зараз хоч надворі і -10 град. але не холодно і добре хоч холодного вітру немає smile
Сьогодні вперше хотів покататися взимку, але мені не вдалося, не можу поїхати і все, ніби і ожеледицю снігом присипало, а всерівно зносе і кермо не можливо втримати і потім доводиться зупинятися smile Дорогу в нас ніхто і ще не чистив, тому доведеться відкласти своє катання, до кращих днів smile
Мабуть доведеться шипи робити, тільки з бувшої в використанні, бо свою резину нехочеться відразу ж переводити, або ж готову візьму, щоб не заморочуватися smile

Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » «Однодневки - 2012»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020 Хостинг от uCoz