2012.09.23 /Неділя/ Гончарний круг, 90 км - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Среда, 14.11.18, 14:31
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Архив - только для чтения
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA, ViX  
Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2012.09.23 /Неділя/ Гончарний круг, 90 км (Дню міста присвячено)
2012.09.23 /Неділя/ Гончарний круг, 90 км
RomanДата: Пятница, 14.09.12, 13:24 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дата: Пропонуємо!
Час зустрічі:11.00
Місце зустрічі:с.Кротенки, початок підйому
Тип покатушки: Велосипедні перегони, деталі нижче.
Маршрут: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wkbnqfkggnopznsl
Покриття: асфальт/ґрунт 100/0
Відстань: 90 км
Середня швидкість: максимальна км/год
Тривалість покатухи: 3-4 годин
З собою мати: справну техніку, ремкомплект, воду,шолом обов'язково, перекус на ходу.
Максимальна кількість учасників: не обмежено

Прохання дати знати, хто буде їхати. Контактний телефон: 096 627 93 05

Список учасників

НИК, (Панибратец Николай, шоссер)

Roman (Козичко Роман, МТБ, категорія матрас)

Будь-хто з вас, хто відчуває в собі сили, може створювати покатухи і в цей день і в будь-який інший. Виявляйте винахідливість!
Трек взято звідси http://fastcyclist.pl.ua/forum/17-1064-1 Дякую. Трек здох. Зробив по новому.

Оскільки X-velo CUP 5этап "100% асфальта" швидше за все не відбудеться, виникла ідея зробити хоч якусь альтернативу.

Ідея наступна: повторити минулорічну гонку гончарний круг в максимально спрощеному форматі. Головна відмінність трасси, оскільки основна масса (а можливо і всі) будуть на МТБ, то нехай і фініш буде в гору (кротенківську).

Всі зареєстровані бажаючі збираються в с.Кротенки о 11.00, проводимо перекличку, повільним темпом проїжджаємо кротенківську гору, після чого буде показана умовна фінішна лінія (прив'язана до якогось помітного об'єкту чи накреслана крейдою на асфальті, на днях зганяю туди і визначусь).
Після цього буде в урочистій обстановці дана команда "на старт, увага, марш".

Категорії мтб: лосі та ліниві лосі (матрасники). Для перших середня швидкість близько 30 км/года, для других близько 25км/год.

Як відомо з ПДР в колоні не вовинно бути більше 10 чоловік, тож, якщо якимось дивом ми наберемо більшу кількість людей, то прохання до лосів протягнути так, щоб нам матрасникам було трохи тошньохинько і ми благополучно відвалились. При реєстрації можна вказати і категорію.
Ділити по діаметру коліс не будем, але прохання до найнерців вибирати покрихі якомога зубастіші. biggrin

На випадок якщо хтось не доїхав до фінішу бажано зателефонувати організатору ( мені тобто, буду на зв'зку бід час гонки, хоча і попробую свої сили разом з усіма). Бажаючі можуть надіслати свої номери телефонів мені в приват, після фінішу якщо когось недорахуємось то обдзвонимо. Фініш. В ідеалі спробую домовитись щоб хтось постояв на фініші і фіксував перможців, а також фотографував все. Якщо є хто бажаючий подивитись, пофотагрувати на фініші або побути суддею,звертайтесь, Фініш за приблизними підрахунками буде відбуватись з 14.00 до 14.30 (плюс мінус 30 хв в обидва боки).
За умови якщо на фініші не буде нікого розберемось якось самі, внесемо результати в протокол і опублікуємо на форумі.

Категорія шоссе, бажаючим проїхатись на шоссейниках зелене світло, але прохання вибрати капітана. За промовчанням ним буде перший зареєстрований.

Дівчата. Як показала практика наші дівчата випереджають деяких представників сильної статі, будемо раді бачити і їх.

Прохання до шоссейників зачекати лосів-мтб, лосі-мтб нехай чекають матрасників, а матрасники чекають решту. Хоча не виключено, що компактною групою проматрасимо всю дистанцію і тільки вгору дамо жару (в кого він лишиться).

Правила змагань загальновідомі. В амтомобілі не під'їжджати, суперника руками не штовхати і взагалі будь-яка неспортивна поведінка заборонена (нецензурна лайка, брати в дорогу пиво і т.д.)

Кожен сам несе відповідальність за своє здоров'я, а також хай бережі і інших. Виконуємо Правила дорожнього руху, одягаємо шоломи інші засоби захисту, проходимо огляд в терапевта, чекаємо доки виповниться 18 років smile

Реєстрація закінчується 22 вересня 2012 о 20.00.

Пропозиції, зауваження, побажання приймаються!

Сообщение отредактировал Roman - Воскресенье, 23.09.12, 10:32

ExelleroДата: Среда, 19.09.12, 19:44 | Сообщение # 16
"• З собою мати: справну техніку, ремкомплект, воду,шолом обов'язково, перекус на ходу. "
Я просто на это упираюсь, написано ведь, что обязательно нужен smile Я конечно ещё посмотрю как по погоде сложится, ибо я только вот выболелся и то не совсем, ещё кашляю =\ Буду с другом 50/50% МТБ.

ExelleroДата: Среда, 19.09.12, 19:45 | Сообщение # 17
PS Перезалейте плз маршрут, не открывается ...

XSergeyXДата: Четверг, 20.09.12, 23:19 | Сообщение # 18
Так как народа всё равно мало, я решил подписаться на другое мероприятие. Извините

McSimДата: Пятница, 21.09.12, 11:02 | Сообщение # 19
я заболел по второму кругу, не еду sad

https://drive.google.com/open?id=0B2LyZQyzQ6bVdDNWSWR2Uk81SDQ

RomanДата: Пятница, 21.09.12, 11:14 | Сообщение # 20
Quote (Anub)

я минус. Неотложные дела.

Quote (XSergeyX)
Так как народа всё равно мало, я решил подписаться на другое мероприятие. Извините

Quote (McSim)
я заболел по второму кругу, не еду sad

Что ж поделаешь... sad Не сейчас, так в другой раз. smile Ничего страшного!
Quote (Exellero)
"• З собою мати: справну техніку, ремкомплект, воду,шолом обов'язково, перекус на ходу. "
Я просто на это упираюсь, написано ведь, что обязательно нужен smile Я конечно ещё посмотрю как по погоде сложится, ибо я только вот выболелся и то не совсем, ещё кашляю =\ Буду с другом 50/50% МТБ.

При таком малом количестве участников организатору не приходится крутить носом на отсутствие шлема. Лишь бы тормоза работали и колёса крутились. Но на будущее советую купить, помимо безопасности в жару хорошо спасает. smile
Главное сообщите ваши с другом фамилии и имена для опознания на старте!

Что то у всех прям эпидемия какая то, сам с больным горлом пару дней ходил , но была такая мотивация не заболеть больше, тьху-тьху...

С треком сейчас разберусь.

Сообщение отредактировал Roman - Пятница, 21.09.12, 11:15

RomanДата: Пятница, 21.09.12, 11:40 | Сообщение # 21
Робочий трек http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wkbnqfkggnopznsl

Ключеві моменти:
Поворот перед Опішнею, буде дороговказ чи то на Котельву чи то на Краснокутськ.
Поворот на Велику та Малу Рублівку - перше перехрестя
Поворот в Великій Рублівці на Полтаву
Поворот в Милородовому
Поворот після Шили перед Надержинщиною на Кротенки

Дядясь_oldДата: Пятница, 21.09.12, 14:26 | Сообщение # 22
Сори, похоже и меня вычёркивайте из списка участников... ((((

Я продаю свои товары здесь:
http://aukro.ua/listing/user.php?us_id=22326885

RomanДата: Суббота, 22.09.12, 21:20 | Сообщение # 23
Итак, 20.00 уже прошло, регистрация окончена. К сожалению, по ряду причин желающих прокатиться осталось только двое и то из разных категорий - по сему гончарный круг отменяется или переносится на лучшие времена.

Если у кого то будут предложения о какой либо другой дате - отписываемся.

ОТМЕНЕНО!

ExelleroДата: Суббота, 22.09.12, 22:10 | Сообщение # 24
Я бы с другом думаю поехали бы всё таки, если не дождь.

ExelleroДата: Суббота, 22.09.12, 22:11 | Сообщение # 25
Так завтра ж и погода нормальная, я бы поехал.

RomanДата: Воскресенье, 23.09.12, 10:30 | Сообщение # 26
Quote (Exellero)

Я бы с другом думаю поехали бы всё таки, если не дождь.

Ребята! Организованней нужно быть. От вас требовалось всего то:
Quote (Roman)
Главное сообщите ваши с другом фамилии и имена для опознания на старте!

За два дня можно было бы хоть весточку дать о своих намерениях... Проверить наличие себя и друга в списке.
В любом случае вот-вот да и дождь пойдёт.

ExelleroДата: Воскресенье, 23.09.12, 11:21 | Сообщение # 27
Я просто ждал прогноза от синоптик.уа за день до гонки, а то у них вечно оно если за неделю глянешь - совсем другое в тот день будет =\
А в дождь простуженным ехать не хотелось.

ExelleroДата: Воскресенье, 23.09.12, 11:22 | Сообщение # 28
Кстати опять синоптик бредит, вчера у них на сайте обещали солнечную погоду, а сегодня ниразу не солнечная...

Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2012.09.23 /Неділя/ Гончарний круг, 90 км (Дню міста присвячено)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz