2013.09.14 /суббота/ Дизель-покатушка в усадьбу (с.Хомутец) - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Среда, 19.09.18, 02:17
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Архив - только для чтения
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA, ViX  
Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2013.09.14 /суббота/ Дизель-покатушка в усадьбу (с.Хомутец) (Миргород-Хомутец-Гоголево-Яреськи)
2013.09.14 /суббота/ Дизель-покатушка в усадьбу (с.Хомутец)
SyomДата: Суббота, 14.09.13, 19:32 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
ViX, у тебя как всегда с погодой договоренности smile

Велосипедом до Європи

egyptainДата: Суббота, 14.09.13, 20:28 | Сообщение # 17
ViX и всем кто был спасибо и посмотрели и покатались и гонку со временем выиграли, вообщем прекрасно провели день

ViXДата: Суббота, 14.09.13, 21:10 | Сообщение # 18
всем участникам - огромный респект за то, что вместе со мной поверили в хорошую погоду, и как результат - в награду её и получили. Солнышко было нашим спутником до самой усадьбы. И даже, когда стало облачно, дождь так и не пускался.
Лишь Полтава встретила нас дождем... Но, глядя сейчас в окно, понимаю, что то еще ласковый дождь нас встречал...
Постараюсь видео и фото-отчет выложить как можно оперативнее, пусть даже в упрощенном варианте монтажа...
За усадьбу обидно и печально, что жить ей осталось в таком состоянии не долго - скоро полностью сравняется с землей. Хотя потенциал территории позволяет ей быть не хуже усадьбы в Качановке... Но это реально не для нашей страны, видимо.

HelgaДата: Суббота, 14.09.13, 22:04 | Сообщение # 19
Мне усадьба понравилась мега-бомбезно! Состояние конечно ужасное, но интерес вызывает немалый. Жаль, что Витю и Ко мы встретили лишь не на долго, поэтому связь была хоть и постоянная, но телефонная. tongue
Вобщем, спасибо Вите за идею, а Алексу за доставку в целости и сохранности (учитывая, под какой дождярищщще мы попали, ехав с нулевой видимостью). happy

AlexAlexДата: Воскресенье, 15.09.13, 20:28 | Сообщение # 20
.. и пицца была вкусная)

SkyДата: Понедельник, 16.09.13, 22:47 | Сообщение # 21
Чи ця подорож відбудеться не знала до останнього моменту. Нестабільна й водночас «нельотна» погода лякала. Наче кататися й не багато, але все ж таки під дощем неохота… Та ранок видався добрим і ми (Sky & Vix) заручившись хорошим настроєм та шаманським «дощу не буде» рушили в сторону «танка». Там зустрілися з трьома вело-учасниками даної екскурсійної покатушки (Вовчик & Таня і Рома-egyptain).
Довго не думаючи поїхали на станцію Абазівка. Грунт який був на шляху порадував. Котилося легко й приємно. Біля станції нас наздогнала наша електричка зі знайомим пасажиром, але на жаль і нам, і Владу він їхав на село на «панщину» %), а не в подорож. За приємними розмовами незчулася й як дісталися першого пункту призначення – м. Миргород.

Красива станція. Тут розпочинався один із сьогоднішнів «кешів» по шаговий. Порахували вікна трішки ознайомилися з історією міста (В Х столітті Велий Князь Володимир будував охоронні пункти на східному кордоні Київської Русі. В цих пунктах ворогуючі сторони збирались для вирішення торгових питань МИРним шляхом. Тому і назвали це місто Мир- город.) й поїхали далі насолоджуючись сонячними променями.

Мені цікаво було проїхатись в такій близькості до такого величезного елеватора. Видно і під’їзди для потягів і переходи між будівлями і ще, не можна не відмітити, вся територія чиста, без звалищ непотребу.

Так ми доїхали до місцевого авіамістечка, на в’їзді до якого встановлений монумент в виді винищувача-бомбардувальника МіГ-21біс.

Тут також був віртуальний тайнік – тобто ми мали змогу детально ознайомитись з цими місцями з опису до нього. Так для мене було новим і цікавим те, що в Миргороді крім курорту є діючий та ще й самий потужний авіаційний полк ВВС України.
Автор тайника задає для заліку два запитання одне з яких: Дізнатися у місцевих як у народі називається пам’ятник, розташований на самій території містечка?

Так як на самому пам’ятнику нема ніяких розпізнавальних знаків, то я відразу ж рушила на пошуки «місцевих». І було дуже весело й цікаво. Адже з десятка мною опитаних людей так ніхто й не відповів на це запитання. Але відповіді досить цікаві. Від «Незнаю», «Якимось погиблим», «Воєнним» і до цікавих «Три трєзвєніка» і лідер – «Дві голови»!!!
Посміялись і поїхали далі. А ця ситуація наштовхнула мене на думку запитувати скрізь де буду у місцевих що вони знають про свою історію та пам’ятки. Адже виходить часто, що я зі своїми замітками з кешу знаю більше ніж вони ;-).

Далі заїхали на курорт Миргород. Головні ворота були на ремонті, але нам це не завада. Територія вражає. Тут дійсно легко й просто. Відчуття ніби ти не в центрі міста, а десь в казковому лісі з мальовничими блукаючими алейками. Тут в мене склалося враження, що все пов’язане з Гоголем та Миргородом так часто вони траплялись в назвах санаторіїв, алей та навіть місцевий держвний керамічний технікум названий іменем Гоголя. (А на мою думку – яке відношення у нього до гончарства?).
Так ми гуляли і знімали Миргородську калюжу.

Рахували бронзові скульптури розташовані на берегах.

І просто весело проводили час.

Далі поїхали в березовий гай «за скарбами».

Потім натрапили на місце падіння НЛО. Жаль самі зелені чоловічки вже повтікали.............. B)

Але це місце мало якусь дивну магію… Що навіть ненадовго забули куди нам далі рухатись.

Та все минулося і от ми вже «полетіли» до основної цілі даного походу – садиба Муравйових-Апостолів.

Не поспішаючи, насолоджуючись краєвидами наступаючої осені ми приїхали в с.Хомутець. Де і чекала нас ця садиба.

Така як я бачила раніше на картинці. Вражаюче, могутньо, неймовірно красива будівля.

Дуже жаль, що за нею ніхто не доглядає. І розумієш, що ще буквально декілька років і час переможе…
Ще з дому мене зацікавив годинник на центральній башті. І коли приїхали, то я дуже зраділа, що він досі, хоч якось, ну, висить ))) :p

Але мою цікавість не зупинити і я хотіла подивитися на нього з середини. Так як стан будівлі, досить м’яко кажучи, аварійний, то ще не завалені східці на другий поверх віднайшла не зразу.
Але декілька хвилин і маю нагороду: вид чудесної веранди з балконом.

І ось годинник вже ближче… Але… Цікавість перемогла…

Як не страшно на тому темному горищі. Але я дійшла (фото буде пізніше). Думаю після цієї зими та дощів там уже пройти без екстреного спуску мінімум на перший поверх не обійтись. Тому я рада, що я встигла )
Так по території ми ще гуляли. Бачили всі кімнати. Вразила бібліотека.

Принаймні я думаю, що це була вона, або мінімум кабінет Андрія Муравйова –Апостола. Батька трьох братів декабристів Сергія, Матвія та Іпполіта.
Доречі тут якийсь період був Хомутецький Ветзоотехнікум. Про що свідчать деякі прибудови до цього «замку». Як на мене краще б досі тут був якийсь учбовий заклад і до тепер, можливо б не було такої розрухи….
По завершенню «екскурсії» ми сіли в парку на обід, підчас якого до нас приєдналась група «автомобілістів». Під час розмови вияснилось, що ми трішки загубилися в часі і до електрички нам залишилась година. Так швидко сфотографувавши славетний муравйовський дуб ми помчали назад … у Майбутнє.

А точніше у Миргород. В цій запеклій боротьбі з вітром та часом ми перемогли прибувши на станцію за дві хвилини до прибуття потягу.
Цікава подорож. Хороша погода. Незабутні вихідні!

ДимычДата: Вторник, 17.09.13, 00:22 | Сообщение # 22
Sky, Интересный отчет. Спасибо!.

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

SyomДата: Вторник, 17.09.13, 20:24 | Сообщение # 23
Цитата (Sky)
Доречі тут якийсь період був Хомутецький Ветзоотехнікум.

Техникум там есть и сейчас. Находиться чуть дальше по парку.

В 2007 году довелось мне там часто бывать. Здание уже тогда было аварийное. Никому не советую ходить внутрь.

Отчет отличный! Стоит выделить в отдельную тему!

ПС Витя ты зачем Оле свои "ласты" предлагаешь? smile

Велосипедом до Європи

HelgaДата: Вторник, 17.09.13, 21:51 | Сообщение # 24
Цитата (Syom)
Техникум там есть и сейчас. Находиться чуть дальше по парку.

Вов, он там совсем радышком, справа, если стоять лицом к "поместью с привидениями" wink

SyomДата: Среда, 18.09.13, 06:49 | Сообщение # 25
Цитата (Helga)
Вов, он там совсем радышком, справа, если стоять лицом к "поместью с привидениями"

А я что не так написал? smile

Велосипедом до Європи

SkyДата: Среда, 18.09.13, 09:10 | Сообщение # 26
Димыч, Syom, дякую за ваші коментарі.
Вова,
Цитата (Syom)
Техникум там есть и сейчас.

Я мала на увазі розположення в самому приміщенні садиби. Докази, що вона використовувалась цим учбовим закладом там присутні. Але мабуть стало не рентабельно тратитись на ремонти і переїхали повністю.

SyomДата: Среда, 18.09.13, 09:35 | Сообщение # 27
Цитата (Sky)
Докази, що вона використовувалась цим учбовим закладом там присутні. Але мабуть стало не рентабельно тратитись на ремонти і переїхали повністю.

Да, Оля, ты права. Директор техникума мне рассказывал что до 70ых годов он находился именно в здании дворца. Но потом построили новый корпус и все переехали туда.

Велосипедом до Європи

МаргоДата: Среда, 18.09.13, 09:45 | Сообщение # 28
Оля, спасибо за рассказ. Прочитала с преогромным удовольствием - кратко, с юмором и интересными фото. Как будто сама там побывала. specool

Отпускайте клоунов и идиотов из своей жизни!!! Цирк должен гастролировать....!!!!

HelgaДата: Среда, 18.09.13, 10:57 | Сообщение # 29
Цитата (Syom)
А я что не так написал?

Ну надо ж было мне как-то втиснуться в разговор? wink tongue
Каста, привидения там такие есть!
Фото от Лёхи33: (слева в небе)

Сообщение отредактировал Helga - Среда, 18.09.13, 10:57

Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2013.09.14 /суббота/ Дизель-покатушка в усадьбу (с.Хомутец) (Миргород-Хомутец-Гоголево-Яреськи)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz