2011.04.01 /пятница/ - на Криницу Петра-I - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Среда, 03.03.21, 23:58
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Архив - только для чтения
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA, ViX  
Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2011.04.01 /пятница/ - на Криницу Петра-I (Приглашаются все желающие!)
2011.04.01 /пятница/ - на Криницу Петра-I
EgoisteДата: Четверг, 31.03.11, 23:07 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я точно буду!

XSergeyXДата: Пятница, 01.04.11, 18:57 | Сообщение # 17
Я еле доехал домой. Чёто такой падляк напал в Кротенках и я распрощаясь с основной группой двинул домой. С Кротенок домой я ехал часа полтора. остальные участники двинули дальше до "Криницi Петра-I".

ArowlanderДата: Пятница, 01.04.11, 21:00 | Сообщение # 18
Уже приехал, думаю остальные тоже уже дома и отъедаются smile
Попозже выложу немного фот с покатухи.

"Чудеса не противоречат природе, - они противоречат лишь тому, что мы о ней знаем"
.

-pele-Дата: Пятница, 01.04.11, 21:16 | Сообщение # 19
Вибачте за місиво і грязюку спочатку нашої подорожі. Дякуючи ХSеrgеХ я нарешті побачив "будинок бременських музикантів" у Яківцях.:-). До речі, велодоріжку до Яківців підмели.. Було вирішено спускатися в Патлаївці, про це ми пізніше пожалкували;-(. Було брудно, але ми пройли це випробування! Потім був бруд, який ще довго летів із-під коліс. У Кротенках ми зробили привал. Біля підйому на Полтаву, Сергій нас покинув, і ми вирішили підкорювати лісові бархани. Дорога у лісі дуже різнилися: то невеликі калюжі, біля яких були об'їзди, то сипкий пісок(більшість).
Проїхавши хвилин 30 ми потрапили у казковий світ: з одного боку сяячі на сонці сосни, а з імшого боку дороги химерний темний безлистий ліс, крізь який пробивалися тонкі сонячні промені. Їхати по піску на широкій покришці було важкувато. Під'їхавши до криниці, ми були здивовані, якісь люди зірвали табличку з гранітного каменю та із дерев'яної інформаційної дошки. І намалювали на камені тризуб. Краса навкруги була неймовірна: напівзатоплені поросші мохом дерева виблискували на приємному весняному сонці. Вода в криниці "штырит вонючей канализацией". Трохи перепочивши ми рушили із криниці, на підйомі ми побітили проліски, які починали розпускатися. По дорозі ми проїзджали повз піщаний кар'єр і насадження молодих ялинок. Десь в районі Лісних полян ми попросили у "пацанчика" березового соку і він нам трьом не відмовив.:-) До реці сок вже точать всюди. Далі ми рвонули до Зеленого острову, відчувши під колесами тверде покриття. На острові повністю сухо. Піднявшись біля Ротонди ми зустріли позитивно настоєних дівчат-моберів які із нами сфотографулись і привітал із 1 КВІТНЯ.

In God we trust,... but They are watching...

EgoisteДата: Пятница, 01.04.11, 21:47 | Сообщение # 20

Фотки с покатушки

Сообщение отредактировал Egoiste - Пятница, 01.04.11, 21:45

XSergeyXДата: Пятница, 01.04.11, 21:47 | Сообщение # 21
подснежники хороши

EgoisteДата: Пятница, 01.04.11, 21:49 | Сообщение # 22
Да, и домик классный!

ArmstrongДата: Пятница, 01.04.11, 22:45 | Сообщение # 23
-pele-, отчет у тебя получися со сказочным настроем, умеешь же передать всю ту красоту которую вы увидели. thumbup
Quote (-pele-)
Вода в криниці "штырит вонючей канализацией"
еще пару лет назад мы пили от туда вкусную воду, а теперь испоганили? sad
А вы в четвером ездили? А то я так и не решился сегодня с вами поехать. wink

Жизнь слишком коротка, что бы ходить пешком
https://www.strava.com/athletes/19767690

XSergeyXДата: Пятница, 01.04.11, 23:02 | Сообщение # 24
Quote (Armstrong)
А вы в четвером ездили?

Угу. Мамы не было с нами

ArowlanderДата: Суббота, 02.04.11, 00:23 | Сообщение # 25

Немного Фото с покатухи >>>

"Чудеса не противоречат природе, - они противоречат лишь тому, что мы о ней знаем"
.

Mama_SideДата: Суббота, 02.04.11, 16:23 | Сообщение # 26
дуже хотілося, та не судилося. wacko

Форум » Велофорум » Покатухи (однодневки) » Покатухи (архив) » 2011.04.01 /пятница/ - на Криницу Петра-I (Приглашаются все желающие!)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz