Допоможіть з вибором велосипеда - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 18.06.18, 16:21
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: SanYA, XSergeyX, casp  
Форум » Велофорум » Общие веловопросы » Допоможіть з вибором велосипеда (Вибір між specialized i noname)
Допоможіть з вибором велосипеда
olegikДата: Вторник, 24.02.15, 22:35 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Короче, почитав ще польських форумів, нічого внятного і конкретного, окрім реклами. 
Поїхав до магазу примірять. 

Мушу визнати, що з виду досить симпатичний. Перевірив, зібраний вроді надійно, принаймні нічого не теліпалося і не люфтило. 
Трішки підозріло, що обвіс весь в розброс, десь тіагра, десь 105, а гальма взагалі тректро. 

Дали проїхатися, ну, вроді їде :-), правда якось не зручно, хоча розмір вроді як мій. 
Хз, можливо через те, що сезон відкатав на 54см, які були для мене малуваті і тепер на нормальному розмірі дискомфорт? 
По жорсткості, скажу, що він взагалі ніякий.  Пригадую, як приміряв алюмінієвого Стівенза у свого товариша, то ото де був жорсткий вел! Він аж бринів підо мною як натягнута струна! 
А цей щось взагалі ніякий. 

Вирішив поїхати міряти спеша. 
Так, кросс був симпатичніше, але на спеша як сів,  то перше враження, що він "як на мене зшитий" - я просто протягнув руки вперед, і прямо під ними було кермо з дуалами. 
Спробував проїхатися, і зрозумів, що "ВІН". Рама жорсткіша за кроса. Спробував підняти його рукою, то скажу, що різниця з тим карбоновим через годину абсолютно не помітна. Можливо, якби одразу, то відчув би, а так то можна сказати,  що однакові. По ттх різниця менше 1кг.

І тут ні з того,  ні з сього продавець каже,  що це ж ціна зі знижкою, то ж я маю б взяти його без роздумів. 
Але якщо я ще сумніваюся, то ось іще мінус 420 злотих! 
Все, то було останнею краплею. 
З магаза я вже вийшов з велосипедом :-) 

Ось така історія. 
Вибачаюся за багатобуков. 
Дякую всім, хто відгукнувся. 
Нажаль, таки, карбоновий крос лишився у магазі. Він таки якийсь стрьомний, хоч і симпатичний зараза. 
А може і не нажаль :-)

Alen_RidДата: Вторник, 24.02.15, 23:39 | Сообщение # 17
Що ж, тоді Вітаю з купівлею шосика!!! beer
То де ти його купляв, і в якому це магазині ще продають за злоті, чи ти його Польщі купив? rolleyes

olegikДата: Среда, 25.02.15, 00:13 | Сообщение # 18
Та в  Польші. Без велосипеда як без рук.
Тут b2w не тільки корисно, а ще й вигідно - разовий квиток на автобус/трамвай на 20 хвилин коштує 2,80 злотих. Проїзний на місяць майже 90.
То ж велосипед досить швидко себе окупить.

Сообщение отредактировал olegik - Среда, 25.02.15, 00:16

olegikДата: Среда, 25.02.15, 22:56 | Сообщение # 19
Власне кажучи, тему можна закривать. 
Ще раз дякую всім, хто відгукнувся.

Форум » Велофорум » Общие веловопросы » Допоможіть з вибором велосипеда (Вибір між specialized i noname)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz