Безопасность движения на дорогах. За что боремся и что имеем - Страница 3 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 22.10.18, 04:00
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: SanYA, XSergeyX, casp  
Форум » Велофорум » Общие веловопросы » Безопасность движения на дорогах. За что боремся и что имеем
Безопасность движения на дорогах. За что боремся и что имеем
Alen_RidДата: Суббота, 08.08.15, 00:36 | Сообщение # 31
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата Alexey ()
В городе такая езда мешает не столько водителям машин сколько нормально едущим велосипедистам.
Абсолютно вірно!
Я сам був свідком, коли їхав Полтавою по вул. С.Халтуріна в сторону р-ну Половкив, то один мужичок їхав прямо на мене. Мене це дико обурило, ідіот повний. Мені тоді довелося об*їхати того придурка, проте сам ризикував попасти під машину, яка могла б збити позаду.
Другий випадок був в Охтирці, де також мужичок на старом велосипеді  їхав проти шерсті.
Третій випадок теж був в Полтаві, проте забув де саме було, то я при об*їзді вслід їм сказав: "Куди ви трясця їдете...

Я теж сторонник того, щоб правила не порушували з будь-якої сторони, хоч автомобілістів, хоч мотоциклістів, чи велосипедистів ну і пішоходів. Проте я і сам іноді порушую, але не так часто.
На  стандартних перехрестях, я переважно дотримуюсь ПДД, але буває і порушую. Одне скажу, саме перехрестя на червоний ніколи не проїзджаю. Порушую лише в таких випадках:
1. Коли на світлофорі червоний, то я проїзджаю Т-образне перехрестя по прямій, а праворуч немає дорожньої смуги, то це буває досить часто в районі Подолу, з самого ранку, коли і ще майже немає інтенсивного руху автомобілів.
2. Коли на світлофорі червоний а я повертаю праворуч і то досить прискіпливо спостерігаю, щоб не збили злівої сторони.
Проте, хоч в 1 і в 2 випадках все залежить від дорожньої обстановки, якщо відчуваю небезпеку, то я стоятиму доти, поки рух не припинеться і не появиться на світлофорі зелене світло.

HammerHeadДата: Суббота, 15.08.15, 13:27 | Сообщение # 32
Сложилось впечатление, что форум поделился на 2 лагеря: те, кто не приветствуют нарушения и те, кто за сознательные нарушения.
Я регулярно позволяю себе 2 нарушения: проезд под кирпич по Чапаева и движение по тротуару. В 1-м случае пропускаю всех кто прав и не прав, т. к. сам не прав и переключаюсь на тусклый свет. 2-е позволяю себе когда выехать на дорогу не могу из-за двойной сплошной и еду до ближайшего перекрёстка со скоростью 10 +/- км/ч чтоб не пугать пешеходов и при необходимости остановиться на месте.
Я не против если начнут штрафовать. Почти всех моих нарушений можно избежать.
Dimon_Sizon, чем ты отличаешься от того БМВ, что поехал на красный? Он тратит на поездку 10 минут и не считает что ещё 10 должен тратить на красные светофоры.
А перекрёсток тот именно так и преодолевается: по пешеходке мимо базарчика или по Павленковской.

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 15.08.15, 13:47 | Сообщение # 33
Цитата HammerHead ()
Сложилось впечатление, что форум поделился на 2 лагеря: те, кто не приветствуют нарушения и те, кто за сознательные нарушения.
Так і має бути, насправді. Всі країни проходили через це і нас чекає ще більше аду на дорогах.

Alen_RidДата: Суббота, 15.08.15, 18:09 | Сообщение # 34
Цитата HammerHead ()
А перекрёсток тот именно так и преодолевается: по пешеходке мимо базарчика или по Павленковской.
Я це перехрестя проїзджаю іноді з автомобілями і то дивлюся по напливу автомобілів. Якщо з Зіньківської багато авто і не можливо проскочити в лівий ряд для повороту на Жовтневу, тоді їду по прямій на С.Халтуріна, а потім переходжу дорогу і продовжую рух вже по вул. Жовтнева. Також і ще проїзджав і таким шляхом, їдучи із Зіньківської повертає праворуч в сторону М.Бірюзова, а потім перед конд.фабр."Домінік" повертаю ліворуч в сторону Центра, і тоді разом з автомобілями їду по прямій на Жовтневу.

Dimon_SizonДата: Воскресенье, 16.08.15, 08:13 | Сообщение # 35
Цитата HammerHead ()
Dimon_Sizon, чем ты отличаешься от того БМВ, что поехал на красный? Он тратит на поездку 10 минут и не считает что ещё 10 должен тратить на красные светофоры. А перекрёсток тот именно так и преодолевается: по пешеходке мимо базарчика или по Павленковской.

Тем, что он мудак купил машину и в наглую не соблюдает правила при всей созданной для него инфраструктуре.
А я мудак, потому, что купил велосипед и не могу на нем ездить, а только пешком по переходам ходить.
Вот и все отличие.

Цитата HammerHead ()
Я регулярно позволяю себе 2 нарушения:

От таких ничем не оличаюсь.

Будет возможность ездить на велосипеде, а не ходить пешком - буду ездить по правилам, а пока ...

Я свое мнение четко высказал и не хочу его больше обсуждать. Прошу не комментировать.

Сообщение отредактировал Dimon_Sizon - Воскресенье, 16.08.15, 08:31

andereДата: Понедельник, 17.08.15, 20:11 | Сообщение # 36
Сегодня, будучи пассажиром в Газели, спускаясь вниз от Цума и поворачивая налево на Козака, с включенным поворотом, был обогнан слева же велосипедистом, в наушниках естественно, летевшим на Шаломку.
Мальчик!
Если ты читаешь это, у тебя же сегодня День Рождения!
Подари себе даже не учебник ПДД, а раскраску с логическими задачками, ей-богу пригодится.

kroalДата: Четверг, 20.08.15, 16:13 | Сообщение # 37
Цитата andere ()
Сегодня, будучи пассажиром в Газели, спускаясь вниз от Цума и поворачивая налево на Козака, с включенным поворотом, был обогнан слева же велосипедистом, в наушниках естественно, летевшим на Шаломку.Мальчик!
Если ты читаешь это, у тебя же сегодня День Рождения!
Подари себе даже не учебник ПДД, а раскраску с логическими задачками, ей-богу пригодится.

Да уж, тяжелый случай. В этом плане мне нравиться теория "разбитых окон" и методика, которую применил Рудольф Джулиани ставши мером супер криминального в свое время Нью Йорка. Наказывать надо за малейшее нарушение - зайцев в транспорте, графитчиков, выпивающих подростков и недобросовестных продавцов, продавших им алкоголь,  нарушающих правила пешеходов, велосипедистов и автомобилистов и т.д. Только тогда будет порядок, причем в очень короткие сроки.

АндреичДата: Суббота, 03.02.18, 21:34 | Сообщение # 38
У Львові через неправильно встановлений білборд загинув велосипедист, – ЗМІ

У Львові помер велосипедист Ігор Фесенко, який наприкінці грудня минулого року отримав травми хребта внаслідок зіткнення з неправильно встановленим рекламним білбордом.
Як розповів друг загиблого Дмитро Гнатюк, внаслідок ДТП на вулиці Княгині Ольги Ігор Фесенко отримав ушкодження кількох хребців, однак поступово йшов на поправку і починав рухатися, – повідомляє Zaxid.net.
Втім, 2 лютого, після проведеної операції, помер у лікарні. Відомо, що у чоловіка залишилися дружина та дочка.
Як зазначає видання, рекламний щит був встановлений на такій висоті, що отримати травми голови могли навіть пішоходи.

За кілька днів після цього випадку рекламний щит на вимогу громадськості відсунули вбік, а згодом зовсім забрали. При цьому перше звернення датоване ще 8 грудня, тобто за три тижні до інциденту з велосипедистом, – наголошується у повідомленні видання.

Зазначається, що ДТП сталася ввечері 29 грудня. Тоді велосипедист вдарився головою об низько встановлений білборд на вулиці Княгині Ольги, 100. Оскільки велосипедист був у шоломі, голова залишилася неушкодженою, однак внаслідок падіння чоловік отримав травми хребта.
Прикрепления: 1205990.jpg(58.1 Kb)

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

корчмар_з_ОкінавиДата: Вторник, 06.02.18, 13:24 | Сообщение # 39
Андреич, жестяк  wacko

Форум » Велофорум » Общие веловопросы » Безопасность движения на дорогах. За что боремся и что имеем
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz