Всеукраїнська спортивно-туристська акція "Єдина Країна" - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Суббота, 21.07.18, 20:43
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Всеукраїнська спортивно-туристська акція "Єдина Країна" (Як не ми, то хто? Наша Батьківщина - Єдина!)
Всеукраїнська спортивно-туристська акція "Єдина Країна"
Romio_TravelerДата: Пятница, 28.03.14, 23:41 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline

Неймовірно складний час для нашої Батьківщини і для нас з вами зараз! Але, то випробування, яке має нас випробувати і я вірю, що ми сильніші за лихо, яке прийшло у нашу домівку...

Якщо не ми, хто скаже, що громадяни нашої держави (незважаючи на віру та національність, не зважаючи на соціальний, не зважаючи на мову котрою розмовляють, статус та інші дрібниці - є чудовими, добрими людьми) Чому ми? Адже ми мандруємо і бачимо які люди насправді!

На ресурсі "Харків-Турист" я збираю команду для етно-трофі-рейду по Карпатам, мета цього заходу зняти невеличкий фільм, про життя людей яким повісили образливе клеймо(( І я вражений, що дуже багато людей з різних куточків нашої України підтримують і готові вирушати у далекий і складний шлях... 

Але, щоб єднати країну і людей, не треба їхати у далеч... тому. Дніпропетровський спортивно-туристський яхт-клуб "Славутич" ініціював (оскільки багато яхтсменів є велотуристами) спільну акцію з велосипедистами міста "Єдина Країна". Наша акція, то крапля у морі... але, краще маленька дія, чим повна бездіяльність! Акція абсолютно вільна і хто має бажання долучитися - ласкаво просимо!

P.S. Від себе маю надію, що Полтава долучиться до цієї акції... Дніпропетровськ є центром України як і наша Полтава, і я неймовірно пишаюсь своїми друзями - дніпропетровськими туристами, які роблять усе щоб зберегти нашу Батьківщину!)))

Подробиці: Дніпропетровський спортивно-туристський яхт-клуб "Славутич"

Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Всеукраїнська спортивно-туристська акція "Єдина Країна" (Як не ми, то хто? Наша Батьківщина - Єдина!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz