Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною - Страница 12 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Среда, 23.08.17, 11:14
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 12 из 12«12101112
Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною
irasadovnikovaДата: Понедельник, 14.09.15, 13:55 | Сообщение # 166
Замечания: 0%
Статус: Offline
Результати опитування щодо етапності: https://www.facebook.com/poltavacycling/posts/1485717328420850

irasadovnikovaДата: Суббота, 19.09.15, 01:09 | Сообщение # 167
У понеділок, 21 вересня, об 11:00 у приміщенні Полтавської міської ради (к.223) відбудеться презентація Концепції розвитку велоінфраструктури міста Полтави на 2016-2020 рр.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться розвитком велоруху у нашому місті на цю подію.

Відразу після презентації документ буде опублікований на сайті Полтавської міської ради для ознайомлення та обговорення (свої зауваження чи пропозиції ви зможете надати у спеціальній гугл-формі).

Оскільки не всі зможуть прийти на презентацію (все таки, робочий день), ми додатково організуємо зустріч-обговорення документу у більш зручний для велосипедистів час, про що повідомимо додатково.

irasadovnikovaДата: Пятница, 02.10.15, 14:38 | Сообщение # 168
Запрошую на майстер-клас з першої домедичної допомоги для велосипедистів
Що робити, якщо ви впали з велосипеда, а поруч немає нікого, хто міг би допомогти? Як надати самому собі першу медичну допомогу при ушибах, переломах, порізах та інших видах травм, велосипедистам розкажуть медики-волонтери з волонтерського руху "Баррі".
Окрім теоретичної частини — основ надання першої медичної допомоги, медики навчатимуть практичному застосуванню знань самодопомоги.

Коротка програма:
1. Презентація фільму "Людині погано. Полтава" (спільне виробництво ГО "Медичний спецпідрозділ Баррі" та Полтава KEEP'IT)
2. Лекція та майстер-клас на тему: "Основи надання першої домедичної допомоги при дорожньо-транспортних пригодах"

Партнери/співорганізатори заходу: громадська організація "Медичний спецпідрозділ Баррі" та Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дата: 8 жовтня, початок о 18:30

Місце проведення: Суспільна служба України в Полтавській області (вул. Соборний майдан, 15). Дякуємо Ганні Василівні Кіященко за сприяння та безкоштовне надання приміщення для проведення заходу.

Тривалість заняття: 1-1,5 год.

Подія на фб: https://www.facebook.com/events/460922487429133/
Подія ВК: https://vk.com/event103657327

Сообщение отредактировал irasadovnikova - Пятница, 02.10.15, 15:40

ViXДата: Пятница, 02.10.15, 18:26 | Сообщение # 169
А вот это уже не только интересно, но и полезно знать ВСЕМ велосипедистам, чтобы потом в случае травмированиия рядом едущих (а от этого никто не застрахован) знать уверенно свои действия по оказанию помощи пострадавшему, а не панически бегать вокруг пострадавшего, вспоминая всё, что не знал.
Если ничто жизненно важное не помешает - приму участие.

Сообщение отредактировал ViX - Пятница, 02.10.15, 18:30

SyomДата: Понедельник, 19.10.15, 18:00 | Сообщение # 170
Классно!!!

Прикрепления: 6837499.jpg(150Kb)

Велосипедом до Європи

Сообщение отредактировал Syom - Понедельник, 19.10.15, 18:01

irasadovnikovaДата: Вторник, 03.11.15, 12:07 | Сообщение # 171
Ознайомитись із текстом Концепції: http://bit.ly/1KukXaW
Надіслати свої зауваження/пропозиції: http://bit.ly/1KulrOo
Більше про те, як розроблявся документ: http://citylab.org.ua/36-poltava-cycling-strategy.html

irasadovnikovaДата: Понедельник, 09.11.15, 15:27 | Сообщение # 172
На сайті Полтавської міської ради опубліковане рішення Міськвиконкому Полтавської міської ради "Про участь м.Полтава у всесвітній кампанії «Європейський тиждень мобільності»" від 18.09.15 №186.
Згідно цього рішення була створена Робоча група з розвитку велоінфраструктури м.Полтава та затверджено її склад. До складу РГ увійшли три представники від громадськості: Ліна Гасенко (член ГО "ВелоПолтава"), Володимир Семко (докторант кафедри конструкції із металу, дерева та пластмас ПНТУ) та Ірина Садовнікова (координатор проекту "Полтава велосипедна, ГО "Сіті Лаб").
Ми також подали клопотання щодо включення до складу РГ Козиренка Дмитра (архітектор, голова ГО "Сіті Лаб") та Приходько Костянтина (спеціаліст з промислового та цивільного будівництва).
Ви можете ознайомитись з документом за посиланням або знайти його на сайті міськради у розділі "документи":
http://www.slideshare.net/jalyna/180915-186

10 листопада заплановане перше засідання Робочої групи. Про його результати повідомлю додатково.

SyomДата: Вторник, 10.11.15, 22:04 | Сообщение # 173
Цитата irasadovnikova ()
10 листопада заплановане перше засідання Робочої групи. Про його результати повідомлю додатково.

заседание состоялось.

Результат:
- в пятницу попробуем поработать в управлении градостроительства, может сможем очертить список конкретных вопросов которые можно решить в ближайшее время;
- следующее заседание - 20.11.2015.

ПС Думаю многое будет зависеть от выборов мэра и расстановки сил в городском совете.

Велосипедом до Європи

irasadovnikovaДата: Среда, 11.11.15, 00:03 | Сообщение # 174
мої враження: сумбурно і трохи неорганізовано
але я особисто вперше на таких тусовках (саме в робочій групі), з чиновниками з міськвиконкому спілкуюсь уже півроку, і досі не можу звикнути до їхнього мислення і мовлення. звичайно, це стосується не всіх, але більшості.

що було:
- знайомство членів РГ
- визначення пріорітетів (вирішили зосередитись на написанні міської цільової програми розвитку велоінф-ри)
- визначення управління, яке буде відповідальне за написання і реалізацію програми (начебто упр-ня містобудування і архітектури погодились)
- вирішили встигнути розробити програму до прийняття місцевого бюджету, щоб закласти вже зараз гроші на її реалізацію
- я презентувала світовий досвід впровадження велоінф-ри на прикладах (представник упр-ня ЖКГ зауважив шо деякі форми орг-ї велоінфраструктури відсутні в наших вітчизняних нормах і ПДР. це не нове зауваження, але деяким містам це не заважає проектувати і будувати, знаходячи вихід з цієї ситуації. тим більше, зараз готується новий закон про дорожній рух, в який велосипедні ГО з усієї України подали свої корективи - де це враховано)
- визначились з датою наступного засідання (20 листопада)

до речі, на засідання можна приходити, але попередньо ми маємо подати список осіб, які від громадськості будуть пристуні (якийсь такий порядок, як мені пояснили в оргвідділі)
тому всі кому цікаво - велкам, особливо якшо готові включатися в роботу і реально допомагати, чим зможете - пишіть мені в особисті або на пошту irasadovnikova @ gmail.com

irasadovnikovaДата: Пятница, 04.12.15, 12:56 | Сообщение # 175
протокол другого засідання Робочої групи: http://www.slideshare.net/jalyna/20112015-55759308

нагадую: на засідання можна приходити всім! попередньо попередивши про свою присутність секретаря РГ.

irasadovnikovaДата: Понедельник, 28.12.15, 23:53 | Сообщение # 176
короткі підсумки проекту: http://citylab.org.ua/38-poltava-cycling-results.html

schwarzДата: Вторник, 29.12.15, 14:19 | Сообщение # 177
Добрый день!
Есть вопрос к разделу "Подяки":
где упомянут ресурс "Быстрее ветра", на котором Вы целый год рекламировали свой проект и привлекали волонтеров?

BIKE FOREVER & EVER!
Ut quae sis nunc!

irasadovnikovaДата: Четверг, 07.01.16, 17:45 | Сообщение # 178
Цитата schwarz ()
где упомянут ресурс "Быстрее ветра", на котором Вы целый год рекламировали свой проект и привлекали волонтеров?

я не перераховувала всі ресурси і сайти, на яких, як ви кажете, я рекламувала проект (до речі, проект не мій особистий, а дуже навіть спільний). їх було дуже багато

якшо вас це так сильно заділо - можу подякувати і вам, і взагалі всім, бо мені не шкода сказати "Дякую!", якшо є за що )

SyomДата: Четверг, 07.01.16, 21:19 | Сообщение # 179
Данный форум уже почти 10 лет собирает всех любителей велосипеда. Большинство "велоактивистов" Полтавы были или есть активными пользователями этого форума, из этого форума вышла как минимум одна общественная организация - "ВелоПолтава", в создании "Веспы" так же участвовали форумчане (бывшие и настоящие). За эти почти 10 лет благодаря форуму проведены десятки веломероприятий направленных на популяризацию велодвижения, велоинфраструктуры и т.п.
Множество людей познакомились между собой благодаря этому форуму, стали не побоюсь этого слова Друзьями! Некоторые создали семьи и родили детей. Этот форум всегда был местом куда приходят люди "больные" велосипедом smile Здесь всегда можно получить совет или просто найти компанию для покатухи или велопохода...

Кто-то перерастает форум и уходит в свободное плаванье, а для кого-то он изначально "мелок", но я могу сказать точно, то что происходит на форуме, те идеи которые на нем рождаются никогда нельзя будет вместить в рамки любого "проекта".

ПС Админу, предлагаю закрыть тему, так как проект завершен.

Велосипедом до Європи

SanYAДата: Четверг, 07.01.16, 22:22 | Сообщение # 180
Я не против. Комментировать не буду - кто умеет думать, выводы сам сделает.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Страница 12 из 12«12101112
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017 Хостинг от uCoz