Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною - Страница 6 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Воскресенье, 18.11.18, 08:35
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною
cruzДата: Четверг, 02.04.15, 21:39 | Сообщение # 76
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата Alen_Rid ()
мені чомусь здається, що при такому режимі, підрахунок буде не повний, тобто більшість велосипедистів недорахуєте.

так це і "козі понятно" )))

але ж увесь велорух підрахувати не можливо )

мандруй.інфо

Alen_RidДата: Четверг, 02.04.15, 21:47 | Сообщение # 77
Цитата cruz ()
але ж увесь велорух підрахувати не можливо )
якби була велика кількість волонтерів, і встановити для кожного режим чергування, то в такому випадку хоч і не усіх, проте більшість велосипедистів можна порахувати. cool

cruzДата: Четверг, 02.04.15, 21:53 | Сообщение # 78
А ось новини з інших регіонів України:
Івано-Франківськ
Одеса

мандруй.інфо

KetДата: Пятница, 03.04.15, 08:11 | Сообщение # 79
Цитата Alen_Rid ()
якби була велика кількість волонтерів
Кабы-якбы. А по факту ты ж видишь что реально всего 20человек зарегилось и из них еще сколько-то отпадет уже по факту. Так что надо из реалий исходить.

Живи активно, думай позитивно!

irasadovnikovaДата: Пятница, 03.04.15, 13:13 | Сообщение # 80
Цитата Ket ()
Кабы-якбы. А по факту ты ж видишь что реально всего 20человек зарегилось и из них еще сколько-то отпадет уже по факту. Так что надо из реалий исходить.

ну так. 
тому буду визначати ті точки, які нам для дослідження найважливіші і туди ставити волонтерів в першу чергу. все решта - якшо будуть "вільні руки". якось так)

Alen_RidДата: Пятница, 03.04.15, 21:13 | Сообщение # 81

Цитата
16:00 - розробка мережі "прямих повітряних ліній", Олена Токмиленко
а що це таке "прямих повітряних ліній" smile

irasadovnikova в мене є така пропозиція, помимо офіційного підрахунку велосипедистів, можна зробити і таким чином. Наприклад, от я сьогодні був в місті і бачив кількох велосипедистів які сьогодні каталися, або ж просто їхали в своїх справах, так от ці дані також можна врахувати в будні, чи в вихідні. При цьому можна розробити такуц таблицю в які й будуть вказуватися, напрямок руху і по якій вулиці, а також всі ті дані про які раніше говорили. smile

Сообщение отредактировал Alen_Rid - Пятница, 03.04.15, 21:51

irasadovnikovaДата: Пятница, 03.04.15, 22:19 | Сообщение # 82
Цитата Alen_Rid ()
а що це таке "прямих повітряних ліній"
на карті міста обираються точки, з яких і куди найчастіше їздять велосипедисти (зі спальних районів на роботу, в універи, до різних ТРЦ, на ринок, за місто). вони спочатку з'єднуються прямими лініями, шоб побачити найкоротший шлях. потім ці лінії в місцях, я яких вони перетинаються найбільше, переносяться вже на існуючу дорожню мережу. це ті вулиці, якими велосипедисти будуть їхати найімовірніше. 

на вид це шось таке (не знаю як підправити розмір, так шо вибачайте, може модер поможе):

irasadovnikovaДата: Пятница, 03.04.15, 22:33 | Сообщение # 83
щодо воркшопу прийшло запитання:
Цитата
А де саме буде проходити ця зустріч ?
І ще таке питання, якщо приїду на вело, то там буде де його безпечно залишити, щоб не поцупили?

сьогодні були в міськраді, спілкувались з відділом містобудування. міська рада може надати приміщення на будній день, тобто 24 квітня. але, на жаль, з велосипедом в міськраду не пустять. я б теж дуже хотіла на вєліку приїхати, але на такий час лишати на вулиці не буду. взагалі, у мене є один варіант, де лишити велосипеди. втім, я ще підніму це питання, коли буду узгоджувати ще деякі орг. питання. а то таке - вроді велофрендлі захід, але не міська рада)))
другий день буде проходити частково на вулиці (будемо їздити на вєліках по розробленим в перший день маршрутам), а потім підемо в приміщення Суспільної служби україни (соборний майдан, 15, спілка письменників полтавщини ще). там можна завести вєліки всередину без питань. 

для мене взагалі зараз тема безпеки вєліка на 1 місці. треба, знаєте, розробляти карту місць з надійними стоянками, але розповсюджувати її лише серед своїх, шоб місця не провідали крадюги

Alen_RidДата: Пятница, 03.04.15, 23:08 | Сообщение # 84
Цитата irasadovnikova ()
для мене взагалі зараз тема безпеки вєліка на 1 місці. треба, знаєте, розробляти карту місць з надійними стоянками, але розповсюджувати її лише серед своїх, шоб місця не провідали крадюги
я також це підтримую smile

Alen_RidДата: Пятница, 03.04.15, 23:16 | Сообщение # 85
Цитата irasadovnikova ()
на карті міста обираються точки, з яких і куди найчастіше їздять велосипедисти (зі спальних районів на роботу, в універи, до різних ТРЦ, на ринок, за місто). вони спочатку з'єднуються прямими лініями, шоб побачити найкоротший шлях. потім ці лінії в місцях, я яких вони перетинаються найбільше, переносяться вже на існуючу дорожню мережу. це ті вулиці, якими велосипедисти будуть їхати найімовірніше.
тепер зрозумів, і все ж якось смішно з назвою вийшло. Я коли працював в проектному інституті, то в нас був інший підхід до нанесення ліній на карту. То ж, думаю ця робота для мене буде близькою, аніж стояти в якісь точці і вести спостереження, хоча і ця справа теж потрібна. smile

корчмар_з_ОкінавиДата: Пятница, 03.04.15, 23:38 | Сообщение # 86
cruzirasadovnikova, можу допомогти з підрахунком, наприклад, якщо не буде вистачати людей

irasadovnikovaДата: Пятница, 03.04.15, 23:52 | Сообщение # 87
Цитата Alen_Rid ()
тепер зрозумів, і все ж якось смішно з назвою вийшло. Я коли працював в проектному інституті, то в нас був інший підхід до нанесення ліній на карту. То ж, думаю ця робота для мене буде близькою, аніж стояти в якісь точці і вести спостереження, хоча і ця справа теж потрібна.

ну, якось вона так пішла, ця назва з повітряними лініями, і так її використовують

дуже потрібні спеціалісти, які розуміються на проектуванні! дуже вас запрошую на 24-25 квітня приєднатися до робочої групи

cruzДата: Пятница, 03.04.15, 23:53 | Сообщение # 88
Цитата корчмар_з_Окінави ()
cruz, irasadovnikova, можу допомогти з підрахунком, наприклад, якщо не буде вистачати людей

ок )

я ось що думаю, якщо комусь дві години на підрахунок досить довгий проміжок часу, то може домовитись з друзями і поділити на половину ??

мандруй.інфо

cruzДата: Суббота, 04.04.15, 00:01 | Сообщение # 89
Що таке велоінфраструктура? - автор статі Ліна Гасенко, активний учасник нашої ініціативної групи

мандруй.інфо

cruzДата: Суббота, 04.04.15, 00:28 | Сообщение # 90
до речі, ось "костяк" робочої групи над проектом:
Ліна Гасенко (Смілянець), Ірина (Ялина) Садовнікова (irasadovnikova), Вікторія Івасенко (Чінзана)

мандруй.інфо

Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz