Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною - Страница 7 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Воскресенье, 22.07.18, 02:09
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною
irasadovnikovaДата: Суббота, 04.04.15, 00:45 | Сообщение # 91
Замечания: 0%
Статус: Offline
до речі, веду екологічно-урбаністичний блог. останній пост якраз про круглий стіл

irasadovnikovaДата: Суббота, 04.04.15, 01:25 | Сообщение # 92
хехе ))

звідси
(Мій улюблений велоблог "З велосипедом" )

Сообщение отредактировал irasadovnikova - Суббота, 04.04.15, 01:27

SyomДата: Суббота, 04.04.15, 07:18 | Сообщение # 93
Цитата cruz ()
Що таке велоінфраструктура? - автор статі Ліна Гасенко, активний учасник нашої ініціативної групи

Чет Лина забыла про велопарковки...

Велосипедом до Європи

Alen_RidДата: Суббота, 04.04.15, 20:47 | Сообщение # 94
Цитата irasadovnikova ()
дуже потрібні спеціалісти, які розуміються на проектуванні! дуже вас запрошую на 24-25 квітня приєднатися до робочої групи
В такому разі, я навіть відпрошуся з роботи, щоб приєднатися до робочої групи. smile

irasadovnikovaДата: Пятница, 10.04.15, 11:56 | Сообщение # 95
Цитата
Дякуємо всім, хто жваво відкликається на наші оголошення і виявляє бажання допомогти. Це справді круто! smile emoticon 

Але сьогодні останній день набору волонтерів для підрахунку велосипедистів на перехрестях, а нам не вистачає ще кілька людей на 22 квітня (середа). Розуміємо, що це будній день, але раптом хтось має час з 8 до 10 ранку або з 17 до 19 вечора і хоче допомогти розвитку велоруху в Полтаві. Для участі заповніть анкету за посиланням: http://bit.ly/1xlOrHF. 
Дякуємооооо!

irasadovnikovaДата: Среда, 15.04.15, 19:06 | Сообщение # 96
Дружня ініціатива  "Енергонезалежність - наша спільна справа" вирушають з інформаційним туром Україною, і вони також побувають у Полтаві. У програмі заходів: майстер-клас з обслуговування велосипедів, велопрокат, відео на енергії з велонгенератора та багато іншого.

Тема на форумі: http://fastcyclist.pl.ua/forum/6-2785-1

irasadovnikovaДата: Воскресенье, 19.04.15, 01:50 | Сообщение # 97
сьогодні мав відбутися перший підрахунок велосипедистів, але, на жаль, через не дуже сприятливі прогнози прийшлось перенести підрахунок на травневу суботу (швидше за все, це буде 16 травня). в той же час, з різних причин на точки рахувати велосипедистів вийшло 4 з 13-ти волонтерів (в т.ч. я). таке дослідження я проводила вперше, тому мені було дуже цікаво відсторонено спостерігати за життям одного перехрестя (я стояла на перехресті вулиць фрунзе і київське шосе, біля макдональдса).
результати. зафіксувала 49 велосипедистів, половина з яких рухалось тротуаром. з того, шо вразило: один дід пер через це перехрестя протів шерсті, ще й розмовляючи по мобілці О_о. 
загалом, їздили люди в звичайному одязі на звичайних українах. мало хто переводив на пішохідному переході вєлік в руках, 99% переїжджали його.
вважатиму цю суботу пробною, заодно будуть дані для порівняння з більш сприятливою погодою. 

сподіваюсь шо погода не заставить відміняти підрахунок, запланований на цю середу.

всього на участь в підрахунку подались 24 людини. з кількома волонтерами домовлялась усно. всього на точках і в суботу, і в середу (зранку та ввечері) має стояти 27 осіб. 

на воркшоп, який відбудеться в цю суботу, подали анкети 14 осіб. нагадую, що він відбудеться 24 та 25 квітня в приміщенні Суспільної служби України (Соборний майдан, 15). спочатку ми думали провести перший день в міськраді, але там немає комфортного для такої роботи приміщення.

SyomДата: Воскресенье, 19.04.15, 18:57 | Сообщение # 98
irasadovnikova, это было утром или вечером? Какой перекресток?

В выходные интересные результаты будут на маршрутах ведущих из города и в город - Макдональдс, Зеньковская, мост через Ворсклу, ул. Южная (выезд к туннелю) и т.п.

А вот в буден день, интересными будут площадь ленина, гостиница Киев, Палаццо. Могут быть интересными такие улицы как Красина, Баяна, Артема и т.п.

Желаю успеха!

Велосипедом до Європи

SanYAДата: Воскресенье, 19.04.15, 19:41 | Сообщение # 99
Я бы добавил ул. Пушкина, Юровку и перекрёсток М.Бирюзова/Краснофлотская и делал бы всё это летом, т.к. из-за весны, которая никак не начнётся, многие ещё и не выезжали.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

Alen_RidДата: Воскресенье, 19.04.15, 21:18 | Сообщение # 100
Цитата irasadovnikova ()
на воркшоп, який відбудеться в цю суботу, подали анкети 14 осіб. нагадую, що він відбудеться 24 та 25 квітня в приміщенні Суспільної служби України (Соборний майдан, 15). спочатку ми думали провести перший день в міськраді, але там немає комфортного для такої роботи приміщення.

Я безперечно приїду на воркшоп 24 і 25 квітня. smile

Ганьба Міськраді angry , що в триповерховій будівлі так і не знайшла гарного приміщення для нашої роботи! smile

irasadovnikovaДата: Воскресенье, 19.04.15, 22:04 | Сообщение # 101
Цитата Syom ()
это было утром или вечером? Какой перекресток?
з 12 до 14, перехрестя біля макдональдса якраз. 

тому я і перенесла на середину травня підрахунок, бо в цю суботу було доволі холодно, та й взагалі ще багато людей не виїжджали через погоду. 
карта точок наразі така: https://www.google.com/maps....BTrCKNE
дві точки (вул. південна і перехрестя біля Туриста) випали через те що двоє людей не змогли взяти участь у підрахунку.
може хтось з вас хоче?

до речі, звела в одну таблицю показники, які я отримала зі студентських дипломних робіт від Syom. завтра підгружу їх у гугл-таблицю. там також є показники по інтенсивності руху машин, і інколи там якісь аномалії в тих показниках))) 
Цитата Alen_Rid ()
Ганьба Міськраді , що в триповерховій будівлі так і не знайшла гарного приміщення для нашої роботи!
депутатська кімната не дуже зручна через форму стола, а в кабінеті головного архітектора ми би не помістились. 
та норм, головне, шоб прийшли від міськради представники. велосипедистів думаю буде достатньо

SyomДата: Понедельник, 20.04.15, 09:10 | Сообщение # 102
Цитата irasadovnikova ()
дві точки (вул. південна і перехрестя біля Туриста) випали через те що двоє людей не змогли взяти участь у підрахунку.

а может точку внизу горы по ленина перенести на Леваду?

Цитата irasadovnikova ()
і інколи там якісь аномалії в тих показниках))) 

Все может быть smile Это ж студенты-инженеры smile
Если скажите чьи результаты, скажу точнее верить или нет. Там действительно есть спорные моменты.
а так если есть подозрения - выбрасывайте без сожаления!

Велосипедом до Європи

irasadovnikovaДата: Понедельник, 20.04.15, 11:51 | Сообщение # 103
Цитата Syom ()
Если скажите чьи результаты, скажу точнее верить или нет
Шостя 

ось тут аномалії, чи то в 2012 році стало менше малин їздити: http://gyazo.com/30b27c817ef2e8f7e6e67e89a87370f0

irasadovnikovaДата: Понедельник, 20.04.15, 12:41 | Сообщение # 104
ось результати підрахунків по 4-м точкам по суботі: https://docs.google.com/spreads....t#gid=0

irasadovnikovaДата: Понедельник, 20.04.15, 12:43 | Сообщение # 105
Цитата Syom ()
а может точку внизу горы по ленина перенести на Леваду?
мене переконали, шо там проїжджають всі велосипедисти які їдуть з левади в центр.
дві левадські точки виходить шо випали з підрахунку

Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz