Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною - Страница 9 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 21.08.18, 10:35
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною
irasadovnikovaДата: Суббота, 23.05.15, 23:03 | Сообщение # 121
Замечания: 0%
Статус: Offline
сьогодні відбувся підрахунок велосипедистів (вихідний день), з 12 до 14 на 15 точках
одна з найржачніших фоток:

MWLДата: Понедельник, 25.05.15, 07:13 | Сообщение # 122
Сподіваюсь така інформація буде корисною  
Идеальный мэр - Энрике Пеньялоса
http://tourist.kharkov.ua/phpbb....t=34955
<<<<< Фантастика! Ось що озназає коли мер любить не тільки гроші - а й своє місто!
Класно сказано-демократична сводоба кожного громадянина - захищені тротуари щоб гуляти та велодоріжки.
Вся проблема в тому, що наша так звана "еліта" свої зати тільки на Lexus та Porshe може переміщати у просторі.
Браво пане Пеньялоса! Приїжджайте до нас! >>>>>

Прошу прощения, если это уже всем известная информация  smile сам недавно узнал и очень впечатлился.

MWLДата: Понедельник, 25.05.15, 07:19 | Сообщение # 123
Энрике Пеньялоса: "Идеальный город": открытая лекция в Доме архитектора. Киев, 22.03.12  

Пошук інших його лекцій: на Ютубі

irasadovnikovaДата: Понедельник, 25.05.15, 10:12 | Сообщение # 124
ВелоШкола на цих вихідних була в повному розгарі.
Ще 4 дівчини навчились їздити на велосипеді! Одна взагалі вперше в житті тримала велосипед в руках в той день, коли сама зуміла поїхати smile
Дякую нашим інструкторам-волонтерам Валерію Нурумову, Вікторії Кузьменко і Дмитру Бреусу. У ВелоШколі для початківців (фактично, всі дівчата вчаться "з нуля") 100% успішність. Поїхали ВСІ!)
суботнє навчання:

неділя:

Сообщение отредактировал irasadovnikova - Понедельник, 25.05.15, 10:19

Alen_RidДата: Понедельник, 25.05.15, 15:39 | Сообщение # 125
Цитата MWL ()
<<<<< Фантастика! Ось що озназає коли мер любить не тільки гроші - а й своє місто!
тоді Мамая давно пора було відправити на мило, бо воно явно не любе своє місто, а може він і взагалі родом не з Полтави.

Може запросити на мера Энріке Пеньялоса, а мамаюгу гнати пеньком під зад і на нари за повний безлад в місті.

irasadovnikovaДата: Понедельник, 25.05.15, 16:40 | Сообщение # 126
Цитата Alen_Rid ()
тоді Мамая давно пора було відправити на мило, бо воно явно не любе своє місто, а може він і взагалі родом не з Полтави
ти так кажеш, ніби це легко! піди в нет почитай, як це робиться. це дуже складно, хіба в міськраді є серййозна антимерська опозиція, тоді можна.

MWLДата: Понедельник, 25.05.15, 22:01 | Сообщение # 127
Цитата Alen_Rid ()
Може запросити на мера Энріке Пеньялоса,

Сьодні їхав з донькою тролейбусом та маршруткою (велами було б набагато швидше, але там де нам треба буть їх немає де лишити)
і згадав фразу з якогось із його інтерв"ю "Автобус з 80 пасажирами у 80 раз важливіший за індивідуальні авто"

Ну і при всій утопічності промайнула думка, яку тут сформулював шановний Alen_Rid. biggrin
Хоча Полтава набагато менша за Боготу, і Україна не більш корумпована за Колумбію. Отже те, що там зроблено за 3-5років, тут може вдалось би за 10-18 місяців  cry  Так що на зарплатню мерові витрати не такі й шалені були б  smile . Тим більше прециденти запрошувати іноземців навіть на посади міністрів в Україні є, аби лишень на користь ...
Так, стоп! політика на форумі  не-не, то незв"язний потік думок, викликаний переглідом відеоінтерв"ю, поїздкою громадським транспортом і спогляданням всюди і всілякими способами припаркованих авто. (таке враження що вони зменшують проїзд від 1/3 до 2/3 ширини дороги)

Ще напівУтопічна ідея: написати колетивного листа панові  Пеньялоса з проханням про заочну консультацію.
Чи є серед форумчан і велогромадськості кваліфіковані англо- або іспано-мовні спеціалісти?

Alen_RidДата: Понедельник, 25.05.15, 22:49 | Сообщение # 128
Цитата MWL ()
Чи є серед форумчан і велогромадськості кваліфіковані англо- або іспано-мовні спеціалісти?
Я одного знаю, який вчився на вчителя англійської, за інших я не знаю, щодо іспаномовних, то таких взагалі одиниці. Я взагалі намагаюся іспанську вивчити, але потрібна і ще живі спілкування і консультації.

П.С. Взагалі, іспанська мова набагато легше піддається вивченню, аніж англійська. smile
Цитата MWL ()
Отже те, що там зроблено за 3-5років, тут може вдалось би за 10-18 місяців
Це при тому, якщо не будуть гальмувати процес будівництва і розкрадати, як гроші так і матеріали, які передбачені для будівництва велоінфраструктури.

irasadovnikovaДата: Понедельник, 25.05.15, 22:51 | Сообщение # 129
Цитата MWL ()
Ще напівУтопічна ідея: написати колетивного листа панові  Пеньялоса з проханням про заочну консультацію.
про що консультуватись?

Alen_RidДата: Понедельник, 25.05.15, 23:10 | Сообщение # 130
Цитата irasadovnikova ()
ти так кажеш, ніби це легко! піди в нет почитай, як це робиться. це дуже складно, хіба в міськраді є серййозна антимерська опозиція, тоді можна.
При бажанні все можна зробити і це потім виявиться не так вже і складно.

irasadovnikovaДата: Понедельник, 25.05.15, 23:19 | Сообщение # 131
Цитата Alen_Rid ()
При бажанні все можна зробити і це потім виявиться не так вже і складно.
є певні процедури по закону) і яким би великим не було твоє бажання, все інше, окрім цих процедур, буде незаконно.

Alen_RidДата: Вторник, 26.05.15, 00:04 | Сообщение # 132
Цитата irasadovnikova ()
яким би великим не було твоє бажання, все інше, окрім цих процедур, буде незаконно.
чому тільки моє бажання, я вважаю що таких як я є багато, але вони бояться говорити і щось робити.
А коли в нас щось робилося по закону? А нічого не робиться. cool

Щодо Енріке то він Молодець!!! от таких людей потрібно цінити і поважати, і якби я був мером міста, то я б Енріке взяв би в радники. smile

MWLДата: Вторник, 26.05.15, 00:58 | Сообщение # 133
Цитата irasadovnikova ()
Цитата MWL ()Ще напівУтопічна ідея: написати колетивного листа панові  Пеньялоса з проханням про заочну консультацію.
про що консультуватись?

Вельмишановний пане Енріко!
Ми в захавті від Ваших досягнень на посту мера Боготи по перетворенню цього міста і утвердженню совобод пішоходів і велосипедистів.
Ми в нашом місті Полтава маємо... мешканців, ... автомобілів, ... велосипедистів, ( які ще важливі подробиці треба описати ? )
Ми бажаємо спільними зусиллями зробити Полтаву чистою, зеленою, екологічною, велосипедною ... (що ж ми конкретно бажаємо ?)
Чи не могли б Ви порадити нам найбільш ефективні за Вашого погляду стратегію перетворень, їх етапи, засоби ...

Шановна пані Ірино! А у Вас не виникає питань до пана Енріко? думаю, що Ви внаслідок досвіду Вашої діяльності є можливість більш точно поставити питання.

Ой, які дурниці спросонок написав. Вночі треба спати, а не марити  як "  Зробимо ПОЛТАВУ велосипедноюЗробимо ПОЛТАВУ велосипедною

irasadovnikovaДата: Вторник, 26.05.15, 11:18 | Сообщение # 134
Цитата MWL ()
Ми в захавті від Ваших досягнень на посту мера Боготи по перетворенню цього міста і утвердженню совобод пішоходів і велосипедистів. Ми в нашом місті Полтава маємо... мешканців, ... автомобілів, ... велосипедистів, ( які ще важливі подробиці треба описати ? )
Ми бажаємо спільними зусиллями зробити Полтаву чистою, зеленою, екологічною, велосипедною ... (що ж ми конкретно бажаємо ?)
Чи не могли б Ви порадити нам найбільш ефективні за Вашого погляду стратегію перетворень, їх етапи, засоби ...
я не уявляю, як можна сказати рецепт щастя виходячи з сухої статистики кількості машин і пішоходів. такі речі, на мою думку, так не робляться :)) 
думаю шо в неті вже достатньо розписано, шо і як він робив і де брав на це гроші. 

що ви далі робитимете з його порадами, от цікаво?)

irasadovnikovaДата: Вторник, 26.05.15, 19:44 | Сообщение # 135
наступні заняття ВелоШколи:
30 травня, 14:00 - Майстер-клас з навчання їзди на велосипеді для початківців (місце проведення: парк Скорботної матері, збір біля Конкорду о 13:45)
1 червня, 14:00 - Майстер-клас "Основи догляду за велосипедом" (парк Перемоги, збір біля Вілли Крокоділи)

Форум » Социальные велопроекты » Социальные проекты » Зробимо ПОЛТАВУ велосипедною (розробка велоконцепції міста)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz