Gary Fisher Advance - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 11.08.20, 11:31
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: XSergeyX  
Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /stock/ » Gary Fisher Advance (Порівняння відчутів та вражень після Winner 'Wicing')
Gary Fisher Advance
Mama_SideДата: Воскресенье, 29.11.09, 20:48 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Спершу дякую всім, хто брав участь в допомозі мені обрати велосипеда. Витратили час, щоб знати на підходящу суму. І ось нарешті я обрала те, чим задоволена на всі 100. Не в образу тим хто їздить на Kellys, але по відчуттям не пройшов, тому представляю вам свою 2"дитину" модель 2010року

Размеры: 17.5,
Рама: Gold Series 6061 T6 aluminum, G2 Geometry, butted
Вилка: Suntour SF9-XCT-V2 100mm, custom G2 Geometry 46mm offset crown, Mechanical Lockout
Колеса: Formula FM31 / Shimano RM30; Bontrager 550
Покрышки: Bontrager LT3 26x2.0
Система: Shimano FC-M151 42/32/22
Передний переключатель: Shimano FD-C050
Задний переключатель: Shimano Alivio
Манетки: Shimano ST-EF50 8speed
Кассета: SRAM PG830 11-32 8-speed
Тормоза: Tektro TK-845AL Linear Pull
Рулевая колонка: 1-1/8" threadless, semi-integrated, semi-cartridge bearings
Вынос: Bontrager Approved Alloy, 25 град.
Руль: Bontrager Approved град. r, 30mm град. , 620mm wid
Подседельный штырь: Bontrager SSR, micro adjust, 27.2
Седло: Bontrager SSR
Педали: Wellgo LU-984, boron axle, toe clip adapter
Сума була якраз та на яку я розраховувала. Тому прошу - ваші коменти!

Прикрепления: 9094365.jpg(72.4 Kb)

Сообщение отредактировал Mama_Side - Пятница, 07.05.10, 00:42

ElenДата: Воскресенье, 29.11.09, 21:50 | Сообщение # 2
У меня тоже Gary Fisher advance вишневый, уже два месяца катаю. Это мой первый вел. XSergeyX спасибо за помощ в выборе biggrin

Убитых словом, добивают молчанием.

tohusДата: Воскресенье, 29.11.09, 22:48 | Сообщение # 3
все больше и больше убеждаюсь что Gary Fisher делает правильные велосипеды, за вполне приемлемые деньги!

самый лучший байк, это собранный своими руками

caspДата: Понедельник, 30.11.09, 10:13 | Сообщение # 4
Могу ток поздравить с приобретением и пожелать приятной езды!!!

«Нет более прямого и надежного способа захватить контроль над нацией, чем через ее систему кредитования (через ее деньги)» Сэр Филлип А. Бенсон, президент ассоциации американских банкиров, 8 июня 1839.

Mama_SideДата: Понедельник, 30.11.09, 11:19 | Сообщение # 5
casp, Дякую smile Я навіть не відчуваю болю після катання на ньому, не зважаючи, що траса була різна.

Bad_RobotДата: Понедельник, 30.11.09, 23:16 | Сообщение # 6
Поздравляю с приобритением! ; )
Новые колеса это всегда потрясно ) Сюда еще спец. женское седло, хорошие тормозные колодки и резину поднаваленнее и будет вообще бомба ; )

Mama_SideДата: Вторник, 01.12.09, 00:18 | Сообщение # 7
Quote (Bad_Robot)
Сюда еще спец. женское седло

Чесно кажучи це мене влаштовує більше ніж жіноче, не знаю але краще wink а все інше приходить з досвідом, а досвід як відомо з роками, дай Бог може буде навпаки, надіємося на краще. biggrin

АнатолийДата: Вторник, 01.12.09, 00:26 | Сообщение # 8
А женское - это боком, как на лошади сидеть? biggrin

Bad_RobotДата: Вторник, 01.12.09, 00:28 | Сообщение # 9
Ну зачем так сразу : ) Женское седло шире мужского, т.к. в силу физиологических особенностей, у женщин шире пояс тазовых костей..

Сообщение отредактировал Bad_Robot - Вторник, 01.12.09, 00:30

radiysДата: Вторник, 01.12.09, 10:25 | Сообщение # 10
гариков становится все больше и больше))))

AlexДата: Вторник, 01.12.09, 15:45 | Сообщение # 11
Mama_Side, Правильный выбор. Молодец! То что я как раз и советовал.... smile
Как уже упомянул Bad_Robot, сюда надо поставить в первую очередь хорошие картриджные колодки для адекватного торможения, так как обычно в стоке стоят колодки на букву "Г".
С резиной я бы пока повременил.... посмотрел, как эта будет себя вести в разных условиях.
Все остальное пока можно не менять.

«Don’t you touch my bike – it’s the only thing I like»

IN BIKE WE TRUST.

X.S.A.I.R.U.S.: Xperimental Synthetic Android Intended for Repair and Ultimate Sabotage

Mama_SideДата: Вторник, 01.12.09, 19:24 | Сообщение # 12
Alex, дякую, я вже впевнилася в правильності вибору, тепер залишилося навчитися всім "примудростям велоексплуатації", бо сьогодні я зрозуміла, що я абсолютно ні чого не знаю. А старі методи, залишаються лише старими, та деякі навики все ж таки допомагають.
Якщо адміністрація сайту буде не проти, я б хотіла написати свою історію купівлі велосипеда, от тільки не знаю як це краще зробити, окрему тему, чи десь написати пост. smile

sergf1Дата: Вторник, 01.12.09, 22:59 | Сообщение # 13
Mama_Side, можна дати пару побажань щодо оформлення цієї теми? Почну з того, що викладувати в "Наші байки" вел в стоковій комплектації якось нецікаво, на більш серйозному форумі (Харківтурист або велокиїв) таку тему зразу б знесли biggrin
Але перетворити цю тему наприклад в "Гарік та враження початківця" було б більш цікаво і тобі, і можливо таким же покупцям першого велосипеда.
По перше попрохати когось з фотоаппаратом(наприклад cruza) зробити живі знімки ТВОГО байка і викласти кілька тут.
По друге, викласти свої міркування і вагання перед покупкою, описати процесс тест драйва, написати з чого вибирала і чому всеж таки Гарік.
Ну і по трете (найбільш довга та незавершена частина). Експлуатація, потрібні та непотрібні апгрейди, що можливо невгадала в байку, а від чого в захваті smile
Ось такі невеличкі побажання, разом зробимо цей форум більш змістовним smile

Ride more, work less.

Mama_SideДата: Вторник, 01.12.09, 23:39 | Сообщение # 14
Quote (sergf1)
вел в стоковій комплектації якось нецікаво

Ви знаєте фото в реалі вела я не проти, обов'язково зроблю, та як не прикро та він саме такий зараз і є, апгрейду не було ще взагалі. Дякую за поради щодо написання, зберуся з думками і напишу вам всім щоб було цікаво читати! smile

Mama_SideДата: Четверг, 10.12.09, 14:50 | Сообщение # 15
Оскільки я в цьому році досить серйозно стала катати, а на сайті бачу люди розуміються на вело нормально, або ж я ні чого не знаю smile Проїхавшися один раз на покатушку, точніше планувалася поїздка на екскурсію в Авіамістечко, дарма що нам її не провели.........ну там то я і почала задумуватися про, те що треба б вдосконалити свій позичений у брата велосипед, щоб не пленатися позаду всіх і не заставляти мене чекати доки я доїду. Осіння участь у Х-Вело ще раз довела мені те, що ніякий ремонт мене не врятує,(5-те із 6 можливих місць) а лише новенький саме під мене велосипед. Тому на сімейному зібранні було вирішено купити до НР велосипед, оскільки будуть знижки. Настав час вибору, цілий місяць "шарилася" по інтернету в пошуках велосипеда, і вирішила запитати у людей які знаються на вело. Переглянула всі можливі ТМ які пропонують на Україні, оскільки сума заявлена мною не перевищувала 4000 довелося обирати за кольором, щось хороше.Зупинила свій вибір на http://velosprint.com.ua/ru....09.html але як виявилося він дорогий, а начиння бідненьке, хоча дизайн класний book Тому я вирішила переглянути дещо свої вподобання і зупинилася на Gary Fisher Advance, але потім мені запропонували глянути на Gary Fisher Wahoo- сподобався більше останній і було вирішено купти саме його. При виборі я звернула увагу на історію винекнення ТМ і те що "винос" не такий як у інших, а дещо зміщений. 27 жовтня я вже була в магазині з кругленькою сумою на руках, а саме 4000грн, я гадала замовити Gary Fisher Wahoo, але як виявилося залишилися лише з дисковими гальмами та і на порядок вище за ціною, я дещо засмутилася, але потім знову зраділа, взяла на Тес-Драйв Advance поїздила придивилася і вирішила для порівняння взяти KELLYS, відчуття таке наче на своєму старому їду. Саме головне що мене порадувало у ГФ так це те, що трошки зменшене навантаження на спину, маю проблеми з поперековим відділом. cry
І ось вже придбано вел, повинна відмітити що в Gary Fisher Advance така легкість в їзді, що порівняла б з пір'їнкою. Легко розігнати і так само гальмувати. Перший виїзд на новому було в неділю через 2 доби після купівлі, 80 км туди та назад, грунт різний, але дискомфорту не відчувала оскільки шини стоять як для шосе так і для грунту(як правильно вони називаються не знаю).Приємно порадувало те, що мул з колес не розлітався на всіх і вся на км, приїхала чиста незважаючи на те що був дощ. Єдине що не те щоб не сподобалося, трошки переймалася за те, що перемикач швидкостей стоїть прямо навпроти колеса, а я ще без "щитків" трошки набилося землі і тугувато було перемикати швидкість, а загалом все в нормі.
Вже минуло 2 тижні з моменту купівлі ,сьогодні був маленький техогляд, було виявлено трошки розкрутилися гайки на шатунах, і невеличка 8-ка на задньому колесі, досвідчені "всадники" мене заспокоїли що так буває і це норма для нових вело, і підтягли гальма. Апгрейду ще не було взагалі ні якого, оскільки на порозі НР і витрати трошки пішли в інший бік. Тому по весні вже буду приймати міри по вдосконаленні свого "стального коня" яким я дуже задоволена. Величезне дякую GFMontare (Славіку) за те, що не був байдужим до мене і мужньо витримав всі мої запитання, розумію, що іноді діставала(може) але допоміг добре! flowers

Сообщение отредактировал Mama_Side - Пятница, 07.05.10, 00:31

Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /stock/ » Gary Fisher Advance (Порівняння відчутів та вражень після Winner 'Wicing')
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020 Хостинг от uCoz