Gary Fisher Advance - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Пятница, 15.11.19, 19:13
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: XSergeyX  
Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /stock/ » Gary Fisher Advance (Порівняння відчутів та вражень після Winner 'Wicing')
Gary Fisher Advance
slavonДата: Суббота, 12.12.09, 12:25 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Mama_Side, Жгите biggrin

Mama_SideДата: Пятница, 26.03.10, 22:20 | Сообщение # 17
Хотілося б прокоментувати свої колеса Formula FM31 / Shimano RM30; а саме покришки Bontrager 550 :
1) в місті на асфальтному покритті супер!! накат те що треба 5+ поставлю, втримати мене позаду важко буде biggrin
2) грунт і нерівні грунтові місцевості 3+(тому, що заносить бадьоро) гадаю для лісової місцевості варто взяти якусь "зубатішу"
Впринципі це все, що наданий момент можу сказати за ці покришки, не так багато я на них прокатала часу.

Сообщение отредактировал Mama_Side - Воскресенье, 23.05.10, 00:25

SandmanДата: Суббота, 27.03.10, 01:06 | Сообщение # 18
Quote (Mama_Side)
Хотілося б прокоментувати свої колеса Formula FM31 / Shimano RM30; а саме покришки Bontrager 550 :

Чуть не так:Wheels-Alloy FM31, Shimano RM30 hubs, Bontrager 550 rims, Bontrager LT3 tires-если верить офсайту,то обода Bontrager 550,а покрышки Bontrager LT3.

Жизнь это то,что происходит с нами пока мы строим планы.

Mama_SideДата: Суббота, 27.03.10, 23:16 | Сообщение # 19
Sandman, я тільки вчуся, тому дякую за критику smile

Mama_SideДата: Среда, 27.10.10, 19:28 | Сообщение # 20
Допоможіть "лузеру" прийняти правильне рішення!

Проблема: Моя простенька стокова вилка відмовляється працювати належним чином. Вона не "гасить" так як треба, і не потопає в штанях більше ніж на 2 см від моєї ваги, я її толком і натиснути не можу в спокійному стані не їдучи! Коли чоловік намагався перевірити на скільки під його зусиллям "потоне" вилка- чвакнула вода. З цього виходить, що там в середині вода.
Запитання: Що порадите в такому випадку, майнула думка самій розібрати її- але як!!!!!??!! Чи можна мені її самій розібрати і зібрати, це реально? Якщо ні то я розумію, що краще віддати вело на ТО, та все ж таки.

nils_tisebeДата: Среда, 27.10.10, 19:49 | Сообщение # 21
Mama_Side, Для переборки аналогичной вилки мне понадобилось: соответствующее помещение, стол, 4 разных шестигранных ключа, 2 рожковых, резиновый молоток, круглогубцы для сжимания стопорных колец, отвёртка, ветошь, качественная смазка 2 типов, промывка.
Две прямых руки, правая и левая. Интуитивное мышление.
Если это всё у тебя есть, вперёд! biggrin

Сервис амортизационных вилок.

Mama_SideДата: Среда, 27.10.10, 21:20 | Сообщение # 22
nils_tisebe, дякую, я зрозуміла "тонкий намек на толстые обстоятельства" biggrin
про якісну змазку будь ласка детальніше.

Форум » Техзона » Наши байки » Наши байки /stock/ » Gary Fisher Advance (Порівняння відчутів та вражень після Winner 'Wicing')
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2019 Хостинг от uCoz