2016-05-21 • Велодень у Полтаві - Страница 5 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 21.11.17, 19:30
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 5 из 7«1234567»
Модератор форума: SanYA, Syom 
Форум » Веломероприятия » ВелоДень » 2016-05-21 • Велодень у Полтаві (21 травня - Всеукраїнський Велодень)
2016-05-21 • Велодень у Полтаві
SyomДата: Воскресенье, 22.05.16, 08:08 | Сообщение # 61
Замечания: 0%
Статус: Offline
ViX, в три ночи провожал финишировавших одесситок в гостиницу, то видел группу велосипедистов smile

Велосипедом до Європи

serjoverДата: Воскресенье, 22.05.16, 09:27 | Сообщение # 62
Спасибо оргам. Масса позитива!!!!!!!!!!!!!!

В мире нет вечных двигателей, зато полно вечных тормозов...

lighteДата: Воскресенье, 22.05.16, 10:21 | Сообщение # 63
Ребята, спасибо!!! Было классно!!

ArtosДата: Воскресенье, 22.05.16, 16:13 | Сообщение # 64
Фото

ФуджоуДата: Воскресенье, 22.05.16, 17:57 | Сообщение # 65
Всем привет! Хотел поделиться парой роликов. Может кому сгодится  :)

Alen_RidДата: Воскресенье, 22.05.16, 22:40 | Сообщение # 66
Цитата Фуджоу ()
Всем привет! Хотел поделиться парой роликов. Может кому сгодится :)
Дивився ваші відео, в першому було нормально, потім щось помутніло і ледве було видно, а потім стало нормально.
Друге відео було нормальне.
А що тоді сталося з першою зйомкою?

Щодо Велодня, то одне скажу, що в цьому році якось так не організовано їхали, розтягнулися і розриви були надто великі, що в деяких місцях проскочили два сторонніх автомобіля. І чому поліцейська теж опинилася в колоні велосипедистів.
Фініш гірший аніж я думав, загнали людей до багнюки, і не знали як краще об*їхати. Хто так проскочив, а кому і велосипед довелося переносити з одного бережка на інший.

tercelДата: Воскресенье, 22.05.16, 23:45 | Сообщение # 67
Цитата Alen_Rid ()
Щодо Велодня, то одне скажу, що в цьому році якось так не організовано їхали, розтягнулися і розриви були надто великі, що в деяких місцях проскочили два сторонніх автомобіля. І чому поліцейська теж опинилася в колоні велосипедистів.Фініш гірший аніж я думав, загнали людей до багнюки, і не знали як краще об*їхати. Хто так проскочив, а кому і велосипед довелося переносити з одного бережка на інший.
то ж тебя небыло, вот и не смогли нормально сделать.

vierДата: Понедельник, 23.05.16, 05:17 | Сообщение # 68
Замечания: 20%
Alen_Rid,  То мутно то темно , фініш не там .А ніхто і не сподівався що буде легко і ідеально.Все було на самому вищому рівні .При тій массі позитиву невеликі не доліки було не помітно . Скажи чого ти такий дотошний до всього ?То свідотство не під твої рамки напечатали то велодень не не такий .Чомусь мало хто погоджується організовувати ,а нить на форумі це ми можемо .

vierДата: Понедельник, 23.05.16, 05:25 | Сообщение # 69
Спасибі організаторам за свято ,все було чудово ,позитивно .Також спасибі учасникам за гарний настрій .Приїздив із сином і його другом з Луганська . Діти приймали участь в різних конкурсах і дозорі . Вчора цілий день ділилися враженнями .І ще раз дякую за гарне свято!!!

miflanДата: Понедельник, 23.05.16, 06:33 | Сообщение # 70
Цитата Alen_Rid ()
Фініш гірший аніж я думав, загнали людей до багнюки, і не знали як краще об*їхати.
Вам нужно было с нами ехать с Харькова до Огульцов под ливнем и штормовым ветром 3 часа. Растянутую колонну и грязь на финише Вы даже не заметили бы)

https://vk.com/miflan

serhi62Дата: Понедельник, 23.05.16, 08:01 | Сообщение # 71
Спасибо организаторам за проделанную работу .

SyomДата: Понедельник, 23.05.16, 15:50 | Сообщение # 72
Цитата Alen_Rid ()
Щодо Велодня, то одне скажу, що в цьому році якось так не організовано їхали, розтягнулися і розриви були надто великі, що в деяких місцях проскочили два сторонніх автомобіля. І чому поліцейська теж опинилася в колоні велосипедистів.
Фініш гірший аніж я думав, загнали людей до багнюки, і не знали як краще об*їхати. Хто так проскочив, а кому і велосипед довелося переносити з одного бережка на інший.

А как Велодень прошел в Степном? Небось прокатились лисапедисты по велодорожкам? А финиш был на английской лужайке, с бесплатным барбекю и напитками?

Велосипедом до Європи

tatarinusДата: Понедельник, 23.05.16, 18:15 | Сообщение # 73
Цитата miflan ()
Вам нужно было с нами ехать с Харькова до Огульцов под ливнем и штормовым ветром 3 часа. Растянутую колонну и грязь на финише Вы даже не заметили бы)

Нам повезло трохи більше з Че дизелем до Гребінки, а звідти хотілось своїм ходом по трасі, але дощ вніс свої корективи і довелось сідати на електричку, хоча ми на відміну від Вас летіли би за вітром)
    Про Велодень:
Нам сподобалось!!!! Покатались по місту, спілкувались з місцевими велобайкерами, зробили собі зранку екскурсію, поїли полтавських смачнющих галушок. Зустріли стару знайому Helgy, яка нас як рідних розважала в 2014 році, хотіли знайти її ще в Корпусному саду, але побачились вже в колоні). Єдиний мінус був у тому, що нам потрібно було їхати додому, а мені дуже кортіло послухати "Мієлофон" наживо)))
     Трохи світлин , які зробив товариш на параді і кружляючи по місту.

-А ти хотів би до цариці на службу?
-Не хочу служби, я хочу шаблю і коня.

vierДата: Понедельник, 23.05.16, 22:17 | Сообщение # 74
Syom, 5 балів за Степне ,хоча я впевнений що цим людлині не докажеш ,що організатори при мінімальному кошторисі зробили більше чим змогли . Спасибі ведучому за озвучку троднощів і обіцяю що тепер кожного місяця буду завозити по сотні на майбутні велосвята в магазини спонсори. спасибы всим за свято

vierДата: Вторник, 24.05.16, 05:42 | Сообщение # 75
tatarinus, дякую за це фото ,а то я забув вдома фотоапарат і тепер збираю на форумі згадки про велодень

Форум » Веломероприятия » ВелоДень » 2016-05-21 • Велодень у Полтаві (21 травня - Всеукраїнський Велодень)
Страница 5 из 7«1234567»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017 Хостинг от uCoz