Прошу совета по поводу покупки рамы - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Среда, 07.12.22, 08:41
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форума: XSergeyX, корчмар_з_Окінави  
Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Прошу совета по поводу покупки рамы
Прошу совета по поводу покупки рамы
ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 13:19 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго времени суток.
Появилась возможность приобрести раму, вроде бы как даже алюминиевую, совсем не дорого.
Но есть один нюанс, вмятина.
Выкладываю фотки, и прошу у вас совета, критична эта вмятина или нет.
Стоит ли брать или лучше поискать что -то другое?
Прикрепления: 1396771.jpg(25.2 Kb) · 4315917.jpg(22.4 Kb) · 6642421.jpg(13.3 Kb) · 2363106.jpg(18.1 Kb)

XSergeyXДата: Воскресенье, 03.07.11, 13:27 | Сообщение # 2
та ну её.... ищи что-то другое....нормальная рама от именитых брендов гривен от 500, но нужно поискать

ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 13:29 | Сообщение # 3
Сергей, я бы и сам с радостью, но в виду ограничености бюджета приходится не особо перебирать.

Есть еще такой вариант. Стальная.
Прикрепления: 0217219.jpg(33.9 Kb)

ArmstrongДата: Воскресенье, 03.07.11, 14:09 | Сообщение # 4
Chevignon, первый вариант однозначно отпадает. С такой не то что вмятиной а деформацией рамы ты далеко не уедешь wink
Та и второй вариант далеко не из лучших. Лучше потерпи, поднакопи денег и купи себе, что не будь получше.

"Скупой платит дважды" (с)

Жизнь слишком коротка, что бы ходить пешком
https://www.strava.com/athletes/19767690

XSergeyXДата: Воскресенье, 03.07.11, 14:09 | Сообщение # 5
Chevignon, а какой бюджет всего велосипеда? видел в барахолке цену в 500 грн. это всего велосипеда или только рамы?

ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 14:30 | Сообщение # 6
Ситуация такова:

имеется двухподвес, в нем, в принципе все устраивает, но я умудрился сломать стальную раму...
сейчас ищу велосипед или раму для собирания из всего этого одного велосипеда для покататься
бюджет ограничен 500 гривнами, вот ищу варианты..

Добавлено (03.07.11, 14:30)
---------------------------------------------

С такой не то что вмятиной а деформацией рамы ты далеко не уедешь

ага..я уже почитал в тырнетах..

Та и второй вариант далеко не из лучших.

почему?

OlexДата: Воскресенье, 03.07.11, 19:15 | Сообщение # 7
Quote (Chevignon)
Та и второй вариант далеко не из лучших.

почему?

Бо сталева рама. Якщо збираєш шосер, то ще можна подумати, помацати що за виробник. Якщо МТБ - я б не радив точно, замучаєшся його "розкочегарювати" а особливо затягувати в гору. А якщо це ще творіння китайських водопровідників - то сумнівна якість та надійність.
Повторю вже сказане-скупий платить двічі.

500 грн це не мало, можна знайти пристойний варіант з справу алюмінію. Недорогі рами це наші Azimuth, Pride, Barracuda, або ХВЗ Едельвейс(доречі - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=82&t=38438 ) чи іноземні cкажімо Winner.
Або краще перевірені часом Giant, Merida, Rock Machine.
Якось продавали раму, наче на Харків Туристі, Giant Rock за 570 грн.
Не зовсім для крос-кантрі - але http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=82&t=43266

Ось за 500 - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=82&t=41211 якщо правда не купили ще.

Хто шукає-той знайде.
Але головне - вибери свою ростовку, бо як візьмеш коротшу чи довшу мучатися будеш(виключення-це коли твоя ростовка десь посередині-тоді це регулюється виносом чи пересуванням сидіння). Правда якщо планується ашан для поїздок за пивом - то бери що знайдеш.

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Воскресенье, 03.07.11, 20:37

ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 19:59 | Сообщение # 8
Olex, спасибо за толковый ответ и особенно за ссылки, сейчас пойду звонить.
Просто всю жизнь, со второго класса, езжу на стальных рамах...)
По этому возможно привык, может просто не знаю, что бывает лучше, но подъемы никогда не останавливали))

Первый велосипед был самый обычный Аист..потом Ардис одноподвес, простенький)
Потом Ocean нынешний, ветеран, уже лет 6-7 мне верно служит..служил..пока не приключилась грустная история с падением и отлетом части рамы))
сварка..и мы снова в строю..
но недавно заметил трещину в той же области, и понял, что свое он уже отъездил)

Вот он, мой монстрик...)

Добавлено (03.07.11, 19:59)
Наверное, мы немного не вписываемся, в местную тусовку...)))))

Прикрепления: 3898546.jpg(51.2 Kb)

OlexДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:03 | Сообщение # 9
Quote (Chevignon)
Chevignon

Я катав починаючи від ГАЗ "Школьнік", ЖВЗ "Десна-2", ХВЗ "Турист", Mustang bike(чайна таун, сталева рама), Giant Escaper-іі зараз фулл кастом на рамі Giant Yukon. То сталевий китаєць Mustang спочатку здавався мені просто ракетою(бо ХВЗ "Турист" був ледь живий)...після пересів на алюм. Giant Escaper - небо й земля, нактат кращий, надійність навіть не порівняти, розганявся дуже швидко. Після того як зібрав собі новий на рамі Giant Yuko і покатався потім на своєму на Giant Escaper-то він здався настільки важким на розгін. Отже дуже важливо це геометрія рами та комлектуючі, особливо ті, що під навантаженням та обертаються. Скажімо на маожму старому ХВЗ "Турист" завжди була проблема із правим підшипником каретки-бо любитеть я силового педалювання й досі. Але цьогодні картриджна каретка на промпідшипниках фактично нівелює цю проблему. І таких випадків море.
Ну а сталь, на мою думку, непоганий вибір для бюджетного шосера, сінглспіда(одношвидкісного вела) чи фікса(із глухою передачею-без храпового механізму-обертається колесо-обертаються педалі завжди). ІМХО.

Aš dviračy maniakas

ДимычДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:15 | Сообщение # 10
Quote (Chevignon)

Это кто ж тебе такую бредятину сказал? surprised

Добавлено (03.07.11, 20:15)
Olex правильно пишет, лучше поискать алюминиевую раму и не связываться с железякой, по крайней мере с МТБ-шной.

Quote (Olex)
Ну а сталь, на мою думку, непоганий вибір для бюджетного шосера, сінглспіда(одношвидкісного вела) чи фікса(із глухою передачею-без храпового механізму-обертається колесо-обертаються педалі завжди).

+1

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:16 | Сообщение # 11
Quote (Димыч)
Это кто ж тебе такую бредятину сказал?

это я почитал раздел "Наши байки" ))))))

Olex, меня смущает еще такой момент в выборе между сталью/алюминием как прочность. Не хотелось бы зубами прочесать асфальт))

а сложность выбора в том, что либо та самая ростовка не подходит, либо к новой раме нужно покупать новый навес, т.к. с моего аппарата нынешнего он просто не подходит, и это уже выходит за бюджет...)

но..продолжу поиски..в середине июля буду в Харькове..может еще на барабане найду чего путного...

OlexДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:19 | Сообщение # 12
Quote (Chevignon)

Головніше хто на велику - а не який велик. Можна непоганий байк зробити і тут. Але як юудеш брати нову раму - не бери двохпідвісну-такі надійні рами починаються від 2000 грн.
Не помічав, щоб у нас хтось пресував чи гнобив людей через велик. Найголовніше щоб тобі він подобався та приносив користь фізично та морально.
Тут багато людей на недорогих великах вкручують "як лосі".

Ось фото еволюції 300-гривневого велосипеду(творіння китайських водопровідників) Mustang bike:

За весь час рідним лишився тільки фреймсет(рама+вилка+кермова колонка+кермо), крила та багажнік. Решта мінялося в два етапи. Спочатку перемикач задній+передній+шифитери, ланцюг, трищітка(блок із зірочками), педалі та нові гальма V-brake. Далі шатуни, каретка, колеса(ободи+спиці+втулки), сидіння, знову ланцюг та покришки. Також додав динамку та поставив задній габарит та фару і вага велика всеодно була менша ніж спочатку(хоча всеодно він був важезний). На ньому мій батько так і відкатав рік з гаком, поки я не віддав йому свій Giant Escaper.
Прикрепления: 5217745.jpg(44.7 Kb) · 7485621.jpg(50.5 Kb)

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Воскресенье, 03.07.11, 20:24

ЛордикДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:25 | Сообщение # 13
ну, тогда немного разберусь с аппаратом и на покатушку к вам)

Olex, Достойно!)

а Мустанги за 300 грн еще продаются?))

OlexДата: Воскресенье, 03.07.11, 20:32 | Сообщение # 14
Quote (Chevignon)
меня смущает еще такой момент в выборе между сталью/алюминием как прочность. Не хотелось бы зубами прочесать асфальт))

Не забувай, що тут не просто сталь-а справ на основі алюмінію із різними присадками та добавками. В осноному називається Allux 6ХХХ або 7ХХХ-це найбільш розповсюджені. Перший м'якіший-другий твердіший. Це якщо не вдаватися у купу нюансів.
Я катав і катаю досі на 6060(якщо не зраджує пам'ять) та 6060Т1(кований) винос - чудовий накат, супер надійність(звісно для крос-кантрі та туризму-я мало стрибаю), неодноразово потрвпляв у вибоїни та ями(нажаль наші дороги рясніють ними).
І не забувай із таких сплавів виготовляють навіть літаки.

Добавлено (03.07.11, 20:32)
Quote (Chevignon)
а Мустанги за 300 грн еще продаются?))

Незнаю, майже 5 років тому продавалися.

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Воскресенье, 03.07.11, 20:37

ДимычДата: Воскресенье, 03.07.11, 21:02 | Сообщение # 15
Quote (Chevignon)
это я почитал раздел "Наши байки" ))))))

Там просто настоятельно рекомендуют, сменить и не мучатся.)))) Главное не велик, а кто на нем, тут у нас разделении нет, все мы одинаковы и рады всем кто присоединиться)

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Прошу совета по поводу покупки рамы
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2022 Хостинг от uCoz