Синглспід - Страница 3 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 21.08.18, 10:36
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: XSergeyX, корчмар_з_Окінави  
Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Синглспід (односкоростной велосипед/одношвидкісний велосипед/)
Синглспід
XSergeyXДата: Суббота, 12.01.13, 21:07 | Сообщение # 31
Замечания: 0%
Статус: Offline
да

askelaДата: Суббота, 12.01.13, 22:40 | Сообщение # 32
Цитата (XSergeyX)
askela, ты никогда не видел сингла?

Бачив, наприклад "Україна". smile

Хотів подивитися на сучасний. Причому, якраз сьогодні, бачив людину на цікавому велосипеді (біля лялькового театру) і підозрюю, що це той, що на фото.

корчмар_з_ОкінавиДата: Суббота, 12.01.13, 23:39 | Сообщение # 33
Цитата (Димыч)
вспомогательные Тектровские тормозные ручки возможно использовать как единственные и основные?

можна як єдині, як Сергій і сказав, але навіщо? є ручки значно кращі, ті самі avid fr-7.
доречі, з повторювачами на цей руль я протупашив, потрібні більшого діаметру хомути, щоби здвинути їх ближче до виноса. ще остаточно не вирішив, бо так хоч все обладнання на руль влазить.

askela,
їхав там сьогодні)

ДимычДата: Понедельник, 14.01.13, 00:30 | Сообщение # 34
Цитата (корчмар_з_Окінави)
але навіщо? є ручки значно кращі, ті самі avid fr-7

не уверен, что эти ручки будут работать с шоссейными крабами. Тектровские будут работать точно. Еще можно посмотреть шимановские ручки, вроде есть модели под шоссейные тормоза. В далеком-далеком будущем, я б собрал сингл на раме стартона с таким рулем, чисто для города, на работу гасать)

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

XSergeyXДата: Понедельник, 14.01.13, 01:06 | Сообщение # 35
Вот в который раз перечитываю статью "Синглспид для нищебродов"...до чего же мне нравится стиль его письма(жалко что он тему забросил)....при том нашёл множество компонентов на каторых можно сэкономить и сделать что-то наподобие сити вела андра (дешево и сердито)

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 14.01.13, 11:35 | Сообщение # 36
Димыч, є підорзра, що ця модель зможе працювати. та червона "крутілка", в доволі широких межах, регулює плече. при нагоді перевірю.

є у мене ті шимановські ручки на райзери/флети для шосейних гальм . не знаю навіщо брав, шось не пригодилися. бу продавати)

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 14.01.13, 17:45 | Сообщение # 37
Як зробити натягувач ланцюгу зі старих вібрейків

XSergeyXДата: Понедельник, 14.01.13, 19:04 | Сообщение # 38
по ссылке выше выходит, что натяжитель закреплен почти без движения. Мне почему-то казалось, что он должен двигаться, как лапка на перекидке

корчмар_з_ОкінавиДата: Понедельник, 14.01.13, 23:46 | Сообщение # 39
Цитата (XSergeyX)
Мне почему-то казалось, что он должен двигаться

натягувати може як пружина так і болт. конструкцій багато різних. рухається він чи ні - пофіг, головне щоб натягував ланцюг.

корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 16.01.13, 20:09 | Сообщение # 40
випадково потрапив на сайт цікавої людини, бреветчика і синглспідера. серед його статей знайшов чимало неординарного.
я взагалі так зрозумів, що бревети він катає на своєму модному синглспіді. цікаво.. отже:

зверніть увагу на рекомендації при педалюванні стоячи в статті
Педалирование на синглспиде

найдешевший варіант, наразі, будувати сингспід на якій-небудь MTB системі. однак, через факін' Q-factor, правильніший варіант такий, як пише та людина
Трансмиссия синглспида

далі прикольне рішення використання малих зірочок системи у якості задніх biggrin
Большие ведомые звезды

а тут , ще оригінальніше рішення. захист ланцюгу синглспіду від піску/бруду/пилу і т.д.
Защита цепи

XSergeyXДата: Среда, 16.01.13, 20:14 | Сообщение # 41
корчмар_з_Окінави, а может со всех постов со ссылками сделать типа единый пост, чтобы потом при нужде не перелистывать всю тему?

корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 16.01.13, 20:15 | Сообщение # 42
XSergeyX, вже думав. по свободі зроблю

XSergeyXДата: Среда, 16.01.13, 20:29 | Сообщение # 43
Читая такие писания начинаешь задумываться "зачем вообще создали "мультик"?"

корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 16.01.13, 20:47 | Сообщение # 44
Цитата (корчмар_з_Окінави)
Читая такие писания начинаешь задумываться "зачем вообще создали "мультик"?"

Б-А-Б-К-И punk

7, 8, 9, 10 вже 11 швидкостей..)) поголовній більшості вистачить трьох-чотирьох і вони про це підозрюють)). при умові, що передаточні відношення підібрані персонально. на касеті з 3-х задніх зірочок я їздив до синглу. треба було лише трохи перенастроїти перекидку.

---
далі ця ж людина, з перед попереднього мого поста, розповідає про мандрівку з Києва до Одеси на синглі за 27 годин
Дорога к морю

McSimДата: Среда, 16.01.13, 23:37 | Сообщение # 45
корчмар_з_Окінави, я, коли менi було рокiв 18 на звичайнiй украiнi, довозив в Жуки 4 мiшки картоплi, бо навiтьт не мав уяви, що е мультиспiди.
А зараз на найнерi, хочеться 1-ну середню передню зiрку, а назад планетарку. не зовсiм сiнгл, але без переклюкiв.))
Бо iнколи хочеться трохи полегшити свое пересування.

https://drive.google.com/open?id=0B2LyZQyzQ6bVdDNWSWR2Uk81SDQ

Сообщение отредактировал McSim - Среда, 16.01.13, 23:57

Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Синглспід (односкоростной велосипед/одношвидкісний велосипед/)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz