Синглспід - Страница 9 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Воскресенье, 16.12.18, 15:21
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: XSergeyX, корчмар_з_Окінави  
Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Синглспід (односкоростной велосипед/одношвидкісний велосипед/)
Синглспід
корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 25.12.13, 11:02 | Сообщение # 121
Замечания: 0%
Статус: Offline
sergf1, я рахував для зими. на літо для грунту треба щось інше, ...якщо треба. мені вистачає 1:2 на піски. на асфальті правда заботуєшся з мультиспідерамі. весною поставлю X-King, більш накатисту, може передаточне підвищу.

andrДата: Среда, 25.12.13, 23:23 | Сообщение # 122
Цитата sergf1 ()
Господа сингспидеры, а подскажите как очистить от грязи цепь? Ессно короткую синглспидную (машинку для чистки не одеть) да еще и без замка. Расклепывать не хочется.

Если цепь с парафином - это самое чистое место на байке. Ее вообще не нужно чистить. Даже когда все время ездишь по грязи. Парафин или воск не пускает грязь внутрь цепи. А прилипшее снаружи отваливается от легкой тряски, потому что к холодному парафину ничто не может как следует прилипнуть. Это еще один резон за водяную баню, а не за нанесение парафина, разведенного в летучем растворителе. Водяная баня дает толстый слой.
В допарафиновое время у меня было подозрение, что мыть цепь на сингле - слишком жирно. Обходился стальной щеткой.

andrДата: Среда, 25.12.13, 23:38 | Сообщение # 123
Цитата корчмар_з_Окінави ()
наразі самим адекватким по цінам і доступності виходить варіант 36х18 (2 передаточне), 32х22 (1,45 передаточне). передні на 36 і 32 можна брати шимановські сталеві зірки. на 18 задню знайти не проблема, а от на 22 складніше, сурлівські біля 20 євро. може існують на 22 зуба для "україн", я не вкурсі, треба попитати, мають бути.

Спитай:
http://veloplaneta.com.ua/catalog....-archer
Тільки нехай поклянуться усіма святими, що знайдуть зірку саме з потрібним числом зубів і що пришлють саме її (може, потрібного товару насправді вже рік нема на складі). Давно помічено, що таку дрібноту, як зірки до планетарок, кожен з магазинів шле з заплющеними очима. Отримуєш менше зубів або більше, проте не скільки треба.

корчмар_з_ОкінавиДата: Среда, 25.12.13, 23:42 | Сообщение # 124
andr, ..зверхні тварини))) дякую.

andrДата: Четверг, 26.12.13, 01:01 | Сообщение # 125
Пане Корчмарю, ось ще спосіб. Береш касету, розбираєш.
http://tourist.kharkov.ua/phpbb....#p17704
До 16-зубої касетної зірки прикручуєш 22-зубу зірку від МТБ-шатунів. Прикручуєш бонками від передніх зірок.
Думаю, ти цей спосіб знаєш, проте нагадати ніколи не пізно. До речі, там нюанс: не на всі 16-зубі зірки можна нормально насадити об'єкт з BCD 64 мм. Буває, на якусь налазить погано. Тоді варто взяти зірку від іншої касети або підточити міжзубні заглибини круглим напильником.
Як треба, віддам тобі передню 22-зубу зірку для такої конструкції. Мабуть, є й зайва 16-зуба від касети. Тільки ця буде сильно погризена ланцюгом.

vierДата: Четверг, 26.12.13, 21:08 | Сообщение # 126
Замечания: 20%
andr, я робив втулку для такого двошвидкісного велосипеда типу туди сюди. робиться легко -два фрівіла з різними по кількості зубів зірками -спейсер, проставочне кільце і чашка від каретки, або ліва гайка катриджа. там спосіб такий: вперед працюе маленька зірочка, а веліка на холостому ході - назад навпаки. кого цікавить дзвоніть 066 39 49 924 розкажу, або при зустрічі покажу зразок.

Сообщение отредактировал vier - Четверг, 26.12.13, 21:11

vierДата: Четверг, 26.12.13, 21:10 | Сообщение # 127
Arowlander, підскажіть де вилку таку брали і скільки коштує

Сообщение отредактировал vier - Четверг, 26.12.13, 21:11

vierДата: Четверг, 26.12.13, 21:33 | Сообщение # 128
а хто підкаже: я вчора писав в цій темі і звертався з питанням чи є в кого обід чайка на 36 спиць, а сьогодні я небачу цих записів

andrДата: Четверг, 26.12.13, 22:21 | Сообщение # 129
Цитата vier ()
andr, я робив втулку для такого двухскоростного велосипеда типу туди сюди .робиться легко -два фрівіла з різними по кількості зубів зірками -спейсер проставочне кільце і чашка від каретки або ліва гайка катреджа .там спосиб такий вперед працюе маленька зірочка а веліка на холостому ході -назад навпаки .кого цікавить звоніть 066 39 49 924 розскажу або при зустрічі покажу зразок
Таке?
http://fastcyclist.pp.net.ua/forum/5-1924-83096-16-1378673100

Звісно, подивимось. Воно досі в такому вигляді чи ви відмовились од тої схеми?

vierДата: Пятница, 27.12.13, 02:10 | Сообщение # 130
andr, ні не відмовився просто шукаю раму. наче як пообіцяли привезти німецьку раму марки діамант - клепати щось схоже на сучасних рамах рука не піднімаєтся створювати бо зна що. я розумію, що ефект той же, але класика є класика .

vierДата: Пятница, 27.12.13, 02:14 | Сообщение # 131
можу сфотографувати подетально. придумав з чого рамку для натягувача зробити. на європейских турінгах є вухо під динаму - досить міцне. якщо правильно його відпаяти і компоматом на праве перо, то стане як рідне

vierДата: Суббота, 28.12.13, 22:07 | Сообщение # 132
andr, а вас я часто читаю на хт - пишете гарно

andrДата: Воскресенье, 29.12.13, 01:57 | Сообщение # 133
Треба якось знайти привід та роздивитися ваш ретродирект-байк. Взагалі-то ми з колегами взимку катаємось, тільки живемо не в Полтаві, а в Нових Санжарах. Деякі з ваших людей навіть зараз інколи виїжджають в бік Малої Перещепини і т. д. То ми теж можемо туди навідатися. А можна й весни почекати.
А от фото, якщо знайдете час, було б доречним.

ArowlanderДата: Вторник, 31.12.13, 04:16 | Сообщение # 134
Цитата vier ()
Arowlander, підскажіть де вилку таку брали і скільки коштує
 vier, підсказую smile брав ось тут, там же і ціна вказана http://tourist.kharkov.ua/phpbb....1025408

Доречі, уже теж тестую парафінову змазку. Купив звичайні свічки із м’якого параіфну, розтопив у водяній бані та побовтав там ланцюг. Поки що політ нормальний smile
andr, дякую за таку гарну ідею smile Мабуть весною і на мтб спробую таку панацею smile

"Чудеса не противоречат природе, - они противоречат лишь тому, что мы о ней знаем"
.

andrДата: Среда, 01.01.14, 00:09 | Сообщение # 135
Цитата Arowlander ()
Доречі, уже теж тестую парафінову змазку. Купив звичайні свічки із м’якого параіфну, розтопив у водяній бані та побовтав там ланцюг. Поки що політ нормальний

Мабуть, у тебе вийшов намаз зі стеариновим акцентом. Теперішні свічки майже завжди зліплені з суміші парафіну й стеарину. Розтоплений стеарин теоретично слабкіше липне до сталі, ніж парафін, тому має гірше триматися на ланцюгу. Це, мабуть, не дуже добре (теж теоретично). Проте в твоїх свічках майже напевно був і парафін.

Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Синглспід (односкоростной велосипед/одношвидкісний велосипед/)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz