Карбоновий фляготримач з китайшопа - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Воскресенье, 20.08.17, 07:13
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: XSergeyX, корчмар_з_Окінави 
Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Карбоновий фляготримач з китайшопа
Карбоновий фляготримач з китайшопа
olegikДата: Вторник, 03.05.16, 19:25 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Купив у китайців пару карбонових фляготримачів.

Тема, насправді, не нова. Але яке ж було моє здивування, що більшість з доступних в магазинах фляг не пасують до цього тримача. То ж мої скитання по магазинах в пошуках фляги вилилися в коротеньке відео з оглядом китайського чуда інженерії. Також мені пощастило потрапити до фірмового магазину Trek і порівняти підробку з оригіналом.

Для тих, кому відео ліньки дивитися, то в двох словах підіб’ю підсумки:
- річ дуже легенька. Та, що на відео була 15 грам, інша 16. Коли вага оригінала 32!
- річ дешева. Близько 8 американських гривень за штучку. Оригінальний коштує майже в 10 (десять!) раз дорожче.
- Але треба заморочитися із підбором фляги. Далеко не все ідеально пасує.

Власне кажучи, коли ходив до магазину Trek, то спробував поряд з оригінальним карбоновим Bontrager також оригінального Bontrager, але не карбонового.
Так от, оцей, що НЕ карбоновий фляготримач, із усіх трьох тримає флягу найкраще. Вага його 40 грам, якщо не зраджує пам’ять. Ціна, близько 15 американських гривень за штучку.
Для диких бездоріжь, мабуть, оцей НЕкарбоновий був би найкращим.

В підсумку, якщо Ви мазохіст по грамам, та рахуєте копійки з вело-бюджету, то оглянутий пристрій цілком пристойний, можу радити до використання.

Сообщение отредактировал olegik - Вторник, 03.05.16, 19:26

Форум » Техзона » Техзона /разное/ » Карбоновий фляготримач з китайшопа
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017 Хостинг от uCoz