Відкриття Велосезону - 2014 - Страница 11 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Вторник, 21.08.18, 10:37
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 11 из 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Модератор форума: ViX  
Форум » Веломероприятия » Открытие сезона » Відкриття Велосезону - 2014 (Весна прийшла - кататися пора!!!)
Відкриття Велосезону - 2014
ВелоПолтаваДата: Суббота, 15.03.14, 20:07 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline

Весна в цьому році рання, сонячна та тепла, що не може не радувати…

Тому, невпинно наближається час Відкриття нового Велосезону !!!

І, тому - катати, катати і ще раз катати !!!
smile

Дата : 30 березня

Час: 12:00

Місце проведення:Корпусний парк

Місце заміської частини : с. Гора

Формат :

1 варіант :

Загальний збір в Центрі - Корпусний парк… Проїзд до Білої Альтанки (фотографування) ...Виїзд за місто...Проведення спортивно-розважальної програми…

2 варіант:

На то, й Відкриття, щоб виїхати та покататися після зими…

Створюємо декілька різноманітних покатеньок за інтересами (новачки, “лосі”, “матрасники” і т. д. ) , маршрутами, фізичним навантаженням та різноманітним кілометражем, ну звістно, різним часом початку велопрогулянок, але загальним часом закінчення…
Зустріч всіх груп у відповідний час та умовному місці за межами міста…Обмін враженнями...

Покатеньки на Відкриття Велосезону :
(вибираємо)

http://fastcyclist.pl.ua/forum/51-2482-1#89350

Для цікавого, насиченого та змістовного проведення Відкриття Велосезону - 2014
потрібні:

- помічники в організації невеличких велозмагань;
- помічники в проведенні конкурсів;
- помічники в організації вогнища, автотранспорту, музичного супроводу;
- помічники по інших питаннях…

В цю тему пишемо свої пропозиції, варіанти допомоги, інші слушні думки! smile

Схема проїзду :

НОВИНИ

Alen_RidДата: Четверг, 03.04.14, 00:14 | Сообщение # 151
продовження моєї покатушки.
і так коли я нарешті перейшов з велосом на іншу сторону, я попереду побачив Т-образне перехрестя, то я повернув праворуч, в сторону де проходить ПЛ-330 кВ, далі продовжив рухатися вздовж ПЛ, а потім закінчилась дорога впершись в високовольтну опору ПЛ-330 кВ, яка була на межі посадки? а за нею болото, тоді я вирішив розвідати місцевість, після чого вирішив, що мені потрібно повернутися назад до того Т-обр.перехрестя, де я тоді повертав. Потім коли я повернувся до цього перехрестя, то я вже тоді поїхав прямо слідуючи по коліям. Ця ж дорога привела до посадки, в якій є 2 водні перешкоди, а за нею була дорога і високий насип, де проходить залізнична колія. То ж я тоді зрадів, що накінець-то закінчилась мої чималі блукання польовими місцевостями, тільки от була чимала проблема як би так перейти ці перешкоди, щоб невпасти в воду разом з велобайком.так от перша перешкода була коротша, а містком служили 2 бревна, то мені довелося вести поруч велосипед, рухаючись маленькими кроками, і використовуючи передні гальма, щоб колесо нез*їхало з бревна і водночас втриматися від падіння в воду (болото) разом з велосом. Далі, коли вже перейшов одну перешкоду, зітхнувши з полегшенням, що одна вже позаду, на мене чекала ще складніша і довша перешкода, чим вона складна, бо там потрібно перейти по опорі і бревну, і заодно тримаючись за поручні, бо без них просто не можливо перейти. То ж, коли почав переходити цю перешкоду, то було трішки страшнувато, бо ці ж опора і бревно прогиналися і лежали не суцільно, а з маленьким відривом і перепадом в висоті. Якби бревно було б ближче до поручнів, тоді б я лише по бревну б перейшов, а так довелося лівою ногою по опорі іти а правою по бревну. І ще одна складність була в тім що опора лежала ребром, цим ускладнювало перехід по опорі. Дякуючи богу, що обійшовся від несподіванок і пройшов цей складну ділянку переходу через водну перешкоду. Далі коли вже перейшов на інший берег, де вже була дорога, я оглянувся в різні боки куди далі їхати, вирішив поїхати ліворуч в сторону ближчого населеного пункта, як пізніше виявив, що це було с.Зінці
.
один прикол трапився зі мною, коли їхав вздовж залізниці в Зінці, то побачив руду собаку, яка рилася в смітті, я звернувся до неї, вона мене побачила і через мої кликання вона почала тікати, я ж продовжую їхати і знову ж гукаю собаку а вона ще дужче стала тікати і зупинилася вже біля переїзду через залізницю, я тоді також зупинився на дорозі перед переїздом постояв трішки оглянувшись, тут і ще одна собачка підійшла подивилася і навіть не гавкнула. Та ж собака яка тікала від мене теж навіть і голосу не проявила. мене навіть ця кумедна історія з собаками розсмішила.
Що ж продовжу свою розповідь. Коли вже в*їхав в Зінці і зупинився на переїзді, оглянув місцевість куди далі їхати, потім вирішив поїду в Терешки, а вони були не подалік від Зінців, далі вирішив поїхати через Терешки в сторону с.Микільське, за Микільським Марківка і далі виїхав на Харківське шосе, де я зробив перепочинок попив трішки свого напою Моджо. Перед тим як їхатии додому, я ввімкнув свої габарити, тобто задню мигалку і фонарь попереду, поскільки надворі вже вечоріло, і поїхав додому. Поки доїхав до свого села, то було вже зовсім темно. Потім коли вже був в центрі вирішив поїхати в бар, там купив пивка і пару упаковочок чіпсів, трішки погомонів з барменшой похвалившись своє нагородою пішов з бару і поїхав до дому.
Під час приїзду до дому, на годинку було вже 20:20. кілометраж в мене за весь день вийшов 82 км, а саме в цей кілометраж ввійшла моя покатушка з Мішою Сахно, далі вже коли їздили і містом і в с. Гора, і знову покатушка, тільки вже одиночна.
Надіюсь моя історія комусь та й сподобається, а якщо ні, то видаліть це взагалі, за це я ображатися небуду.
Хочу попередити, якщо я щось не так зрозуміло написав, чи десь виявиться зайва буква, то Вибачайте, так вже сталося. smile

Alen_RidДата: Четверг, 03.04.14, 00:27 | Сообщение # 152
Цитата Людаська ()
Потому что ты автор .В настройках доступа поставь :доступно всем
Дякую за пораду! smile
Я ніби виправив свою помилку, може ще раз спробуєте зайти в мій альбом. smile

ЛюдаськаДата: Четверг, 03.04.14, 02:07 | Сообщение # 153
Alen_Rid, ти дійсно виправив налаштунки доступу і зараз альбом доступний для перегляду

Розповідь цікава,місцями словозвороти та викладка кумедні,взагалі пригода смішна, але,будь-ласка, надалі вибирай інший шрифт і розмір ,бо розповідь малочитабельна, очі ламає

Дяк за фото і відео

Otec_FedorДата: Четверг, 03.04.14, 08:11 | Сообщение # 154
Alen Rid: Судя по твоему стилю письма-ты у нас будущий Ковинька.

Alen_RidДата: Четверг, 03.04.14, 23:30 | Сообщение # 155
Цитата Людаська ()
Розповідь цікава,місцями словозвороти та викладка кумедні,взагалі пригода смішна, але,будь-ласка, надалі вибирай інший шрифт і розмір ,бо розповідь малочитабельна, очі ламаєДяк за фото і відео
Спасибі за критику до моєї історії. З шрифтом справді якось не дуже гарно вийшло.
Цитата Otec_Fedor ()
Судя по твоему стилю письма-ты у нас будущий Ковинька.
а як це розуміти комплімент чи образа smile

МурочкаДата: Пятница, 04.04.14, 18:07 | Сообщение # 156
https://plus.google.com/photos....3488785

Alen_RidДата: Пятница, 04.04.14, 19:57 | Сообщение # 157
Цитата Мурочка ()
https://plus.google.com/photos....3488785
доступ до фото закритий, причина така ж сама, як і в мене. smile

Otec_FedorДата: Пятница, 04.04.14, 22:38 | Сообщение # 158
Alen rid-Если Вас сравнивают с Великим юмористом Вы должны гордиться и исключить все подозрения.

Alen_RidДата: Пятница, 04.04.14, 22:44 | Сообщение # 159
Цитата Otec_Fedor ()
Если Вас сравнивают с Великим юмористом Вы должны гордиться и исключить все подозрения.
Якщо так, то мені приємно чути smile , і уже починаю гордитися biggrin smile cool
Щодо підозр, то в мене таких не було, я ж тоді просто спитав cool

HammerHeadДата: Суббота, 05.04.14, 16:34 | Сообщение # 160

Сообщение отредактировал HammerHead - Суббота, 05.04.14, 16:35

ВелоПолтаваДата: Вторник, 08.04.14, 19:36 | Сообщение # 161
Цитата Artos ()
ВелоПолтава, также забыли участника в подготовке дров Женю Фицыка (Scorp).

Дякуємо, за доповнення! Підправили! smile
А, також, велика вам подяка, хлопці, за догляд за "поляною" після заходу...
Хотілося б, що кожен це завжди пам"ятав - після себе завжди залишаємо чисте та охайне місце, і щоб прибирання робили не одні й тіж самі, а всі то приймає участь у велозаході.

Велосезон почато - до нових зустрічів! smile

НОВИНИ

ArmstrongДата: Пятница, 11.04.14, 04:20 | Сообщение # 162
А сколько нас человек было в корпусном парке или на загородной части? Кто-то подсчитывал?

Жизнь слишком коротка, что бы ходить пешком
https://www.strava.com/athletes/19767690

AlexeyДата: Понедельник, 12.05.14, 16:07 | Сообщение # 163
Цитата Evge$ka ()
Уважаемые дамы и гопспода! Вчера на поляне были найдены кожаные перчатки без пальцев! Хозяин!!!! ОТЗОВИСЬ!!!!! Пишите в личку чьи могут быть - свяжусь и отдам с удовольствием!!!
Супруга не может найти свои перчатки после открытия сезона, вдруг это они нашлись surprised , написал в личку но ответа нет, кто-то знаком с Evge$ka, может телефон знает?

McSimДата: Понедельник, 12.05.14, 23:36 | Сообщение # 164
Alexey,  перчатки были мои, я их забрал сразу.

https://drive.google.com/open?id=0B2LyZQyzQ6bVdDNWSWR2Uk81SDQ

AlexeyДата: Вторник, 13.05.14, 11:13 | Сообщение # 165
McSim, эх, убил последнюю надежду  biggrin ну тогда будем дальше искать.

Форум » Веломероприятия » Открытие сезона » Відкриття Велосезону - 2014 (Весна прийшла - кататися пора!!!)
  • Страница 11 из 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz