Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб - Страница 12 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Пятница, 19.10.18, 10:35
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: SanYA, Syom, ViX  
Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб
Alen_RidДата: Понедельник, 16.02.15, 21:04 | Сообщение # 166
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата weis ()
...Що за страхи?
Страшно тим хто живе в нас.пунктах де бомблять, або є небезпека, що можеш зірватися з висоти і т. ін.. А от коли можуть закінчитися запаси води, а особливо коли їдеш  в спеку, то це не страх, це велика проблема, яка може вплинути на здоров*я людини. Поскільки я п*ю багато під час спеки, то немає гарантій, що в мене вистачить запасів води до слідуючої торгової точки. Якщо їхати з самого ранку, тоді всі попередні коментарі не важливі.

Цитата weis ()
(ти що, плануєш кожну годинузупинятися поїсти?)
Щодо їжі, то я ж не якийсь там обжора, щоб кожну годину щось їсти. biggrin cool
Цитата weis ()
Я в прошлом году слышал, что и на М-03нельзя...Мне это решительно не нравится, мы же не кросс-кантри едем!

Я теж раніше десь чи чув чи читав, що бревети не можна проводити на міжнародних дорогах, то ж я здивувався, коли Сумчани, Кременчужани і Харків*яни проводили маршрути по таким дорогам М03, М04, М22, М18 і т.д.. Як не прикро, то по правилам по автомагістралям їздити не можна:

Проте, якщо відповідних забороняючих знаків немає, то нам можна... biggrin cool

Сообщение отредактировал Alen_Rid - Вторник, 17.02.15, 00:42

Alen_RidДата: Понедельник, 16.02.15, 21:13 | Сообщение # 167
Це короткі правила їзди на велосипеді в групі. smile

XSergeyXДата: Понедельник, 16.02.15, 22:41 | Сообщение # 168
Хотелось бы узнать у будущих организаторов: "Зачем вам офф.клуб рандоннеров"?

weisДата: Понедельник, 16.02.15, 23:13 | Сообщение # 169
Цитата Alen_Rid ()
по правилам по автомагістралям їздити не можна
З чого це випливає? http://online.vodiy.kiev.ua/pdr/1/

Абсолютно всё относительно!
Парадокс Матийченко-Вайса

weisДата: Понедельник, 16.02.15, 23:31 | Сообщение # 170
Цитата XSergeyX ()
"Зачем вам офф.клуб рандоннеров"?
Сам то клуб неофициальный, он только может или будет взят на учет (зарегистрирован) в АСР и его бреветы войдут во всемирный  календарь для того, чтобы проехавший этот бревет рандоннер мог получить такой же знак как и его коллеги-единомышленники во всем мире. Для многих эти медали символизируют членство в каком-то братстве...Хотя многие ездят свои личные бреветы и без официального признания...Это я так понимаю, в двух словах.

SLK-VSДата: Понедельник, 16.02.15, 23:48 | Сообщение # 171
Цитата weis ()

6.6

Велосипедисту забороняється:
a) ...
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;

Alen_RidДата: Вторник, 17.02.15, 00:23 | Сообщение # 172
Цитата weis ()
раніше ніби заборонялося, а зараз я щось не знаходжу в розділі автомагістралі де забороняється їхати велосипедисту, окрім механічних транспортних засобів які рухаються менше 40 км/год. 

Може нехай нам сам Ієвлєв роз*яснить, або підкаже де знаходиться потрібний пункт, де буде чітко написано, по яким дорогам можна прокладати маршрути для бреветів?

Alen_RidДата: Вторник, 17.02.15, 00:34 | Сообщение # 173
Цитата SLK-VS ()
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;
але ж у нас то немає велосипедних доріжок, а отже виходить, що можна рухатися на велосипедах по автомагістралях.

Нажаль в Полтаві лише в одному місці є велодоріжка від Дендропарку і до Яківців, а так більше і немає, а от якраз би на М03 і на М29 де є розділювальна широка полоса вздовж обочини, от там би можна було б і розмітку зробити для таких як ми. До речі, місцями є така широка полоса, що можна і в два ряди їхати на вело і заважати автомобілістам ніхто небуде, бо і в них полоса теж широка.

SLK-VSДата: Вторник, 17.02.15, 00:55 | Сообщение # 174
Цитата Alen_Rid ()
але ж у нас то немає велосипедних доріжок, а отже виходить, що можна рухатися на велосипедах по автомагістралях.
по проїзній частині, якщо немає велосипедної доріжки - це відноситься до звичайних доріг, тобто крім автомагістралей та доріг для автомобілів.
Висновок на автомагістралях та дорогах для автомобілів не можна, хоча їздимо.

Alen_RidДата: Вторник, 17.02.15, 01:02 | Сообщение # 175
Цитата XSergeyX ()
"Зачем вам офф.клуб рандоннеров"?
Питання то зрозуміле, одного не розумію, до чого, тут слово офф. в питанні? unsure
На питання коротко відповім, щоб мати власні маршрути і організовувати бревети від свого клуба. Звісно, ми не проти від спільних бреветів, ми навіть за збільшення таких спільних бреветів і не тільки з сумчанами, а й з іншими сусідніми клубами, які матимуть бажання об*єднатися в один бревет, але з різних точок Старта і за спільне КП і Обід.
Також і це не єдина причина створити полтавський рандоннерський клуб, я думаю і інші однодумці доповнять мої слова по створенню велоклуба. victory

Alen_RidДата: Вторник, 17.02.15, 01:16 | Сообщение # 176
Цитата SLK-VS ()
Висновок на автомагістралях та дорогах для автомобілів не можна, хоча їздимо.
воно то так, проте цікаво виходить, що в АСР все ж реєструють маршрути і включають їх в календар бреветів, тому виходить що це допустимо, а значить можна рухатися по таким дорогам.
І ще одне, я і сам не один раз їзджу по шосе М03, то я виїзджаю на автомобільну дорогу лише в тих випадках, де немає такої ділянки там їде на велосипеді чоловік з мішком smile , а саме між обочиною і автодорогою.

SyomДата: Вторник, 17.02.15, 07:59 | Сообщение # 177
Цитата weis ()
Сам то клуб неофициальный, он только может или будет взят на учет (зарегистрирован) в АСР и его бреветы войдут во всемирный  календарь для того, чтобы проехавший этот бревет рандоннер мог получить такой же знак как и его коллеги-единомышленники во всем мире. Для многих эти медали символизируют членство в каком-то братстве...Хотя многие ездят свои личные бреветы и без официального признания...Это я так понимаю, в двух словах.

thumbup

Велосипедом до Європи

weisДата: Вторник, 17.02.15, 09:53 | Сообщение # 178
Цитата SLK-VS ()
це відноситься до звичайних доріг
Що це таке? для гужового транспорту?
Ви часом не працівник ДАІ? Чи просто проти?

Цитата Alen_Rid ()
така широка полоса
Валентин, я підозрюю, що це і є те саме узбіччя в європейському розумінні - http://online.vodiy.kiev.ua/pdr/1/(п. 1.10). Воно призначене, в т.ч. і для руху пішоходів та велосипедистів в разі відсутності пішохідних та велосипедних доріжок, так?

Сообщение отредактировал weis - Вторник, 17.02.15, 10:58

velaДата: Вторник, 17.02.15, 10:50 | Сообщение # 179
в прошлом году кременьчуг официально 600 и 1000 борисполь-киев маршрут зарегистрирован ,оф.результат, мелали и тд,надо пробовать, а вдруг прокатит, хотя харьковчяне оф. ездят. Володя тебе и на розделочнике красній включали,а ти их поборол.Думаю и здесь у тебя получится. нельзя просто так такими нищачками бросаться.

XSergeyXДата: Вторник, 17.02.15, 11:01 | Сообщение # 180
Цитата weis ()
Воно призначене, в т.ч. і для руху пішоходів та велосипедистів в разі відсутності пішохідних та велосипедних доріжок, так?

Как не крути, а там нам нельзя. Но если представители пропускают, то почему и нет.

Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz