Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб - Страница 9 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Суббота, 26.05.18, 18:56
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: SanYA, Syom, ViX  
Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб
StarlighterДата: Среда, 11.02.15, 11:49 | Сообщение # 121
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата Alen_Rid ()
Щодо 200-ки, про яку я раніше говорив, то представляю на обговорення і оцінку
Много. 24 километра это плюс один час к времени прохождения. Для какого нибудь дебютанта он может стать решающим

Alen_RidДата: Среда, 11.02.15, 14:12 | Сообщение # 122
Цитата Starlighter ()
Много. 24 километра это плюс один час к времени прохождения. Для какого нибудь дебютанта он может стать решающим
В кременчуцькій 200-кі не менше було. До того ж, ця 200-ка буде не для новачків ,а вже для досвідчених рандоннерів і тому я пропоную такий маршрут використовувати вже після 300-ок і 400-ок.
Можна як варіант Старт зробити біля Селещанського повороту, тоді десь на 8 км буде менше: http://www.openrunner.com/index.php?id=4463637 .

XSergeyXДата: Среда, 11.02.15, 14:13 | Сообщение # 123
Прошлогодняя Кременчугская двухсотка запомнилась ещё и множеством горок, а здесь вроде поровнее

velaДата: Среда, 11.02.15, 14:25 | Сообщение # 124
Ага после тех лишних 25 км я понял что смогу и 300. А 300 тоже не совсем 300 оказались и пошло-поехало. Такшо плс тоже есть biggrin

Alen_RidДата: Среда, 11.02.15, 15:18 | Сообщение # 125
Цитата vela ()
Ага после тех лишних 25 км я понял что смогу и 300. А 300 тоже не совсем 300 оказались и пошло-поехало. Такшо плс тоже есть biggrin
Якщо так, то можна і перший варіант залишити для таких як ти і подібним biggrin , а другий варіант буде для новачків. smile

velaДата: Среда, 11.02.15, 15:38 | Сообщение # 126
Не 1 вариант для новачків а мене на слизьке уже не загоніш biggrin

StarlighterДата: Среда, 11.02.15, 15:48 | Сообщение # 127
Цитата Alen_Rid ()
Можна як варіант Старт зробити біля Селещанського повороту
А еще можно стартовать в Лубнах. А финишировать в Харькове.
Мне кажется что старт-финиш должны находится в черте города возле каких то местных достопримечательностей.

Alen_RidДата: Среда, 11.02.15, 20:28 | Сообщение # 128
Цитата vela ()
Не 1 вариант для новачків а мене на слизьке уже не загоніш biggrin
не сміши людей biggrin , тобі тепер та 200-ка злишком, буде як сотка, тому Саня не треба так прибіднятися biggrin
Цитата Starlighter ()
Мне кажется что старт-финиш должны находится в черте города возле каких то местных достопримечательностей.
А чим тобі Стелла ПОЛТАВА не подобається, яка якраз і знаходиться в районі Селещанського повороту, до речі ліс поряд, повітря чисте. smile
В сумчан на одному з бреветів взагалі був Старт поза містом, а от визначних місць там я не виявив cool biggrin , і взагалі це тільки як варіант з основного маршрута. smile

weisДата: Четверг, 12.02.15, 00:13 | Сообщение # 129
Парни, широко вы размахиваетесь! Какие будут соображения по кол-у бреветов? Возьмите в руки календари плюс это https://sites.google.com/site....ukraine и натыкайте наши бреветы этого года. С учетом того, что кто-то хочет проехать и официально на медаль, а кто-то и на SR.

Абсолютно всё относительно!
Парадокс Матийченко-Вайса

Alen_RidДата: Четверг, 12.02.15, 00:55 | Сообщение # 130
Цитата weis ()
Какие будут соображения по кол-у бреветов? Возьмите в руки календари плюс это https://sites.google.com/site....ukraine и натыкайте наши бреветы этого года. С учетом того, что кто-то хочет проехать и официально на медаль, а кто-то и на SR.
Це питання потрібно вирішувати на зустрічі, і там же вибрати з усіх маршрутів які самі розробили. Потім вже прикидувати по числам і місяцям, щоб потім і не було накладок, або навіть можна наші бревети поєднати з сусідніми клубами, щоб одночасно проїхатись. Тільки для цього потрібно вивичити усі маршрути сусідів, а вже потім дивитися по нашим і потім післдя домовленнь з сусідами об*єднатися.
От на форумі цих питань не можливо вирішити, хтось тут взагалі небуває, а хто й рідко буває, тому когось чекати на його відповідь, то будемо тільки затягувати цей процес з рішенням по наших бреветах. smile

XSergeyXДата: Четверг, 12.02.15, 08:14 | Сообщение # 131
Вы маршруты рисуете по тем дорогам по которых сами ездили или просто по карте?

weisДата: Четверг, 12.02.15, 09:00 | Сообщение # 132
Цитата XSergeyX ()
по тем дорогам по которых сами ездили или просто по карте?
Я по тем, что ездил...
Цитата Alen_Rid ()
Це питання потрібно вирішувати на зустрічі, і там же вибрати з усіх маршрутів які самі розробили. Потім вже прикидувати по числам і місяцям, щоб потім і не було накладок, або навіть можна наші бревети поєднати з сусідніми клубами, щоб одночасно проїхатись. Тільки для цього потрібно вивичити усі маршрути сусідів, а вже потім дивитися по нашим і потім післдя домовленнь з сусідами об*єднатися.От на форумі цих питань не можливо вирішити, хтось тут взагалі небуває, а хто й рідко буває, тому когось чекати на його відповідь, то будемо тільки затягувати цей процес з рішенням по наших бреветах. smile
Валентин, вивчай, поєднуй, домовляйся... Ти що, вважаєш, що на зустріч легше прийти, ніж на форум?!
Пропоную зустріч десь з 18 по 20 лютого після роботи, подивимось...

StarlighterДата: Четверг, 12.02.15, 14:25 | Сообщение # 133
Встречу поддерживаю. К сожалению в виду абсолютной неопределенности на службе планировать конкретно не могу ничего. Программа минимум проехать официально 300 и 400. Ну и "Транзит" как то само собой. А когда и где сказать не готов.

Сообщение отредактировал Starlighter - Четверг, 12.02.15, 14:31

Alen_RidДата: Четверг, 12.02.15, 14:58 | Сообщение # 134
Цитата weis ()
Пропоную зустріч десь з 18 по 20 лютого після роботи, подивимось...
Я також підтримую! Тільки в мене є прохання, щоб зустріч не призначали на 18:00 год, а на півгодини чи годину раніше.
Зараз я працюю лише до 12:00 год, то ж мені в будні буде без проблем приїхати на зустріч, проте я чергую через пару днів.

weisДата: Четверг, 12.02.15, 22:26 | Сообщение # 135
Друзья, давайте проведем еще одну подготовительную встречу по созданию рандоннерского клуба. Предлагаю заранее на четверг 19 февраля на 17:30. Высказывайтесь, пожалуйста, кто хочет.

Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz