Бреветы клуба «POLTAVARANDONNEURS» • 2016 - Страница 6 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 21.06.18, 13:37
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: SanYA, Syom, ViX  
Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Бреветы клуба «POLTAVARANDONNEURS» • 2016 (Предложение, обсуждение, утверждение...)
Бреветы клуба «POLTAVARANDONNEURS» • 2016
SanYAДата: Пятница, 20.02.15, 12:14 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Тема для создания, обсуждения и утверждения официальных бреветов клуба «POLTAVARANDONNEURS» на 2016 год.

Календарь украинских бреветов - 2016.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

Alen_RidДата: Понедельник, 23.02.15, 22:55 | Сообщение # 76
Замечания: 0%
Цитата Syom ()
400ки - 2шт, но по сути это один тот же
а навіщо тоді два майже однакові маршрути виставляти, вже б тоді другий вибрали або мій, або твій чи Андрійовича, або ввідразу всі щоб інші змогли побачити і вибрати який краще взяти з них, 2 маршрути в календар бреветів.

Сообщение отредактировал Alen_Rid - Понедельник, 23.02.15, 23:06

АндреичДата: Понедельник, 23.02.15, 23:00 | Сообщение # 77
400 -ка http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rxymmwlelthuaigv

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

Alen_RidДата: Понедельник, 23.02.15, 23:15 | Сообщение # 78
1000
Як вам така тисячка, захоплює своїм оригінальним маршрутом і своїм виглядом на карті:
http://www.openrunner.com/index.php?id=4463637 smile

Сообщение отредактировал Alen_Rid - Вторник, 24.02.15, 00:00

ДимычДата: Понедельник, 23.02.15, 23:32 | Сообщение # 79
200, 300, 400, 600, 1000, 1200 - стесняюсь спросить: Вы это все за один сезон ехать собрались?

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

Alen_RidДата: Понедельник, 23.02.15, 23:37 | Сообщение # 80
Цитата Андреич ()
хороший маршрут! Мені особлимво запам*яталася ділянка від Гадяча до Червонозаводського, то це було щось з чимось, вітерок був штормовий, але не потужний і не давав мені нормально спускатися з гори, щоб на гору було легше заїзджати, проте доводилося вкручувати педалі, щоб виїхати на затяжний підйом. Я вже думав і не доїду до КП2, бо я і так тоді ледве їхав, бо зад болів коліно теж, ще й відстань між гадячем і Червонозаводським виявилася великою, аніж я очікував. По тій ділянці краще їхати під вечір, бо там не має вздовж дороги сел з магазинчиками, де б можна було підзаправитися. Тоді коли я їхав то тоді вже починало вечоріти, і не було так душнувато, і запасів в мене було достатньо, то ж я таки доїхав до КП2 в "3 криниці". Шкода, що назва так себе дискредитувала, бо в тих криницях і не було води, а мені ж так хотілося криничної водички набрати. smile

SanYAДата: Вторник, 24.02.15, 00:07 | Сообщение # 81
Цитата Alen_Rid ()
Як вам така тисячка, захоплює своїм оригінальним маршрутом і своїм виглядом на карті:

Не захоплює покриття. Я б прокладав 600 та 1000 більш ретельніше - з урахуванням якісті асфальту.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

АндреичДата: Вторник, 24.02.15, 01:22 | Сообщение # 82
Поки ми бревети малюємо інші рандоннери вже свої байки трощать. 

Прикрепления: 8735345.jpg(227.5 Kb)

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

Alen_RidДата: Вторник, 24.02.15, 01:30 | Сообщение # 83
Цитата SanYA ()
Не захоплює покриття. Я б прокладав 600 та 1000 більш ретельніше - з урахуванням якісті асфальту.
чому ж, там лише південно-західна частина частково розбита, але ж не вся. Мені зараз цікаво в якому зараз стані Криворізьке шосе, бо раніше було нормальне, я колись там проїзджав на авто під час відрядження, точніше мене з Соолоного возили в Кринички на погодження в Укртелеком чи ТУРМ чи ТУСМ, одне з двох., то дорожне покриття було чудове, проте є і ще ділянки під питанням, які з*єднує Кривий ріг і Олесандрію і також Кобеляки і Дніпродзержинськ. cool А так інші дороги більш менш варті для їзди. Якщо там пару кілометрів потрясе, то не страшно, я вже по таким дорогам накрутив віражі, і в ями заїзджав і виїзджав, бувало і вскакував, то було таке відчуття ніби по дупі хтось врізав дубиною biggrin

Alen_RidДата: Вторник, 24.02.15, 01:45 | Сообщение # 84
Цитата Андреич ()
Поки ми бревети малюємо інші рандоннери вже свої байки трощать.
де ж він таку яму впіймав, щоб так відламало передок, чи може в каналізаційний люк вскочив cool Мабуть не витримав такого навантаження, після скількох проїзджених  бреветів ще й на покатушках десь катався і от так до катався. Ремонт тепер дорого обійдеться, в зв*язку з підйомом курса валют. sad

SyomДата: Вторник, 24.02.15, 08:13 | Сообщение # 85
Цитата Alen_Rid ()
Криворізьке шосе

Там жопа. Я там ездил 2 недели назад.

Цитата Alen_Rid ()
Ремонт тепер дорого обійдеться, в зв*язку з підйомом курса валют

Такую вилку поменять будет не проблема smile

Моя 400ка через Сумы. При перегонке Оперраннер нужно поменять место старта и назад думаю через Дублянщину с финишем возле Сильпо-Левада. Тогда километраж будет меньше.

Велосипедом до Європи

SyomДата: Вторник, 24.02.15, 08:15 | Сообщение # 86
Цитата Димыч ()
200, 300, 400, 600, 1000, 1200 - стесняюсь спросить: Вы это все за один сезон ехать собрались?

Нет конечно, 1000 и 1200 вставлять в график не планируем.

А 200 и 300 - с запасом. Кто-то сможет в один день поехать, кто-то в другой.

Планируется серия бреветов для получения СР - 200-600 км.

Велосипедом до Європи

SyomДата: Вторник, 24.02.15, 09:28 | Сообщение # 87
Значит, вынес все бреветы по километражу в отдельные темы:

200
300
400
600
1000 и более

Причина - тормозила первая страница этой темы из-за обилия скриптов и фреймов.

Оставил такой лимит маршрутов

200 - 6 штук
300 - 5 штук
400 - 4 штук
600 - 3 штуки
1000 и более - не думаю что там будет много, всегда можно будет подправить (да и собственно это тема пока не сильно актуальна).

Велосипедом до Європи

weisДата: Вторник, 24.02.15, 12:32 | Сообщение # 88
Цитата Alen_Rid ()
захоплює своїм виглядом на карті:
Я предлагаю маршруты, которые планирую проехать. Если бы так поступал каждый, у нас ка каждом бревете был бы как минимум один участник. Предлагаю принимать к рассмотрению маршруты под обязательство smile проехать по нему бревет surprised .

Абсолютно всё относительно!
Парадокс Матийченко-Вайса

SanYAДата: Вторник, 24.02.15, 12:47 | Сообщение # 89
Цитата weis ()
Предлагаю принимать к рассмотрению маршруты под обязательство smile проехать по нему бревет surprised

Золотые слова! Поэтому, я дальше 300-400 и лезть пока не собираюсь.

Alen_RidДата: Вторник, 24.02.15, 14:22 | Сообщение # 90
Цитата weis ()
Я предлагаю маршруты, которые планирую проехать. Если бы так поступал каждый, у нас ка каждом бревете был бы как минимум один участник. Предлагаю принимать к рассмотрению маршруты под обязательство smile проехать по нему бревет surprised .
я ж не говорив , що все потрібно проїхати, це буде на майбутнє, можливо поки дійде черга до цієї 1000-ки, тоді і Криворізьке шосе зроблять так як треба, і не тільки це шосе, а й інші, які теж знаходяться в жахливому стані.

Форум » Велофорум » Бреветы » Клуб «POLTAVARANDONNEURS» » Бреветы клуба «POLTAVARANDONNEURS» • 2016 (Предложение, обсуждение, утверждение...)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz