2014.06.07 - Сумы • Бревет BRM 300 km «Бухаловский» - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 21.06.18, 21:23
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Архив - только для чтения
Модератор форума: SanYA, Syom  
Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2014.06.07 - Сумы • Бревет BRM 300 km «Бухаловский» (Приглашение на официальный бревет 300 км)
2014.06.07 - Сумы • Бревет BRM 300 km «Бухаловский»
SanYAДата: Понедельник, 09.06.14, 22:02 | Сообщение # 16
Статус: Offline
А у меня, блин, сейчас времени нет... wink Зато есть планы! smile

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

Alen_RidДата: Вторник, 10.06.14, 00:54 | Сообщение # 17
Замечания: 0%
Усім Привіт! smile
Хочу також привітати усіх учасників бревета "Бухалівський" з успішним проходженням дистанції 300 км! smile
Мені було приємно поспілкуватися з новими друзями з інших міст, а також бачити своїх знайомих з Полтави на 300-кі.
Окрема подяка тим друзям, які складали мені компанію під час бревету, Це Сергій з Житомира і київлянину (забув як його зовуть), а також місцевим сумчанам Андрію і Віталіку, які майже весь бревет трималися разом і приїхали вони до фінішу також разом. smile

SyomДата: Вторник, 10.06.14, 08:00 | Сообщение # 18
А вот и финальный протокол http://velo-sport.sumy.ua/files/BRM-2014/BRM300_Protokol.htm

Велосипедом до Європи

MinaДата: Вторник, 10.06.14, 10:03 | Сообщение # 19
Привет всем состоявшимся и потенциальным участникам марафонов!
Очень рада, что Полтавчане продолжают активно ездить именно Сумские бреветы.

Счастлива видеть уже знакомые лица: Светик,Вова, Валид. И уже родные: Шварц и Серик!
Отдельная благодарность Серику и его отцу - за доставку Полтавчан!

Света - поздравляю тебя  с прохождением этой реально тяжелой 300ки.  Кажись, она мне далась тяжелее, чем 600ка в прошлом году. Хотя "ехалось" все время, но жара просто убивала.
Светик - ты большая умница, выносливости тебе не занимать, у тебя большой потенциал! 

Хочу отметить Валентина (Ален Рид) - вопреки ожиданиям приехал  и не последним. 
Почему говору "ожиданиям"? С маршрута сходили  сильные и  опытные марафонцы.
Некоторых подводила техника, других - здоровье. Думаю, у некоторых периодически  возникало мимолетное желание "а ну его!"
Вот поэтому так и говорю.
Стремление к конечной цели, умение вовремя поставить себя "на место" и заставить  крутить педали, когда хочется упасть и заснуть в теньке -  это залог успешного прохождения любой марафонской дистанции, это победа над собой.  Все это у Вас есть! 
Но повторюсь - с 400кой  не спешите,  подумайте. Это дистанция серьезная. Это 300+100 за сутки  без перерыва на сон.
Аргумент.

Я была на КП до его закрытия и мы провожали Вас и Житомирчан  до города и я волновалась за Вас. Вы очень устали и вели велосипед неуверенно (подумайте - а  еще  + 100 км).
В своем совете я руководствуюсь  заботой  даже больше не за Вас, а за организаторов, которые (несмотря на то, что вы подписываете отказ от претензий)  фактически и по совести несут за каждого участника ответственность.

http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=3944

¡ иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ

Alen_RidДата: Вторник, 10.06.14, 20:21 | Сообщение # 20
Цитата Mina ()
Но повторюсь - с 400кой не спешите, подумайте. Это дистанция серьезная. Это 300+100 за сутки без перерыва на сон.Аргумент.
Я была на КП до его закрытия и мы провожали Вас и Житомирчан до города и я волновалась за Вас. Вы очень устали и вели велосипед неуверенно (подумайте - а еще + 100 км).
Мені приємно, що так хвилюєтесь за мене. smile
Щодо 400-ки, то я розумію, що це відстань більша аніж 300-ка, але до 300-ки я також сумнівався, що зможу проїхати. cool

А от щодо супроводу директора нас в Суми, то я себе почував нормально, а те, що я трішки петляв на дорозі, так то я намагався знову ввімкнути фонарь, але він так і незапрацював під час супроводу, потім же я об*їзжав ямки. До речі, я з Сергієм нормально добралися до місця, де висадили Віктора і потім поїхали разом до готелю. smile

ВелоПолтаваДата: Среда, 11.06.14, 00:03 | Сообщение # 21
Приймайте найкращі побажання, наші полтавські рандонери !!!

Ви здолали, дуже тяжкі 300 кілометрів шляху, тим самим здобули перемогу над "собою", дорогою та пекучим солнцем!

Ви стали сильнішими, досвідченішими та витривалішими! Вас стає більше в нашому місті і це не може не радувати!

Хочеться відзначити сумчан зв високу організацію всіх бреветів!

А, особливо хотілося б відзначити та поздоровити першу полтавську дівчину-рандонера Світлану пчелка_С, яка здолала 300-та кілометрів!

Ми тобою пишаємося! hooray

Ви всі молодці! hands hands

НОВИНИ

Сообщение отредактировал ВелоПолтава - Среда, 11.06.14, 00:06

MinaДата: Среда, 11.06.14, 08:32 | Сообщение # 22
Цитата Alen_Rid ()
я трішки петляв на дорозі, так то я намагався знову ввімкнути фонарь,
Валентин, в таком случае я настоятельно рекомендую сменить ваш фонарь на нормальную фару, а то и две. 400 стартуется в полночь. На вашем фонарике далеко не уедешь!

¡ иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ

schwarzДата: Среда, 11.06.14, 22:01 | Сообщение # 23
Бревет, пожалуй, вышел одним из самых сложных, и на то есть как очевидные (жара и т.д.), так и субъективные  причины (как сказал Ярик - "не катилось").
Очень рад, что в нашем городе появилась девушка-рандоннер впервые закрывшая дистанцию в 300 км.
Света (Пчелка_С)! От всей души поздравляю тебя!!! Так держать! Горжусь, что прошел эту дистанцию рядом с такой мужественной дамой!

Сумчане, как всегда все провели на высоте, за что им очередная благодарочка smile

Директор "котелевского логистичекого рандоннерского центра" - Серега (Корикс), тоже был красавцем, разместил и доставил всех нас с комфортом!

К огромному душевному облегчению - Ален Рид не подкачал и дошел живой и здоровый! Валентин, поздравляю!

Спасибо всем участникам за мужество и душевную компанию!

BIKE FOREVER & EVER!
Ut quae sis nunc!

Сообщение отредактировал schwarz - Среда, 11.06.14, 22:14

OlMiДата: Четверг, 12.06.14, 12:39 | Сообщение # 24
Бревет BRM 300 km "Бухаловский" успешно завершен.
Стартовали 34 рандоннера, успешно финишировали в лимите времени - 29.

Финишный протокол, отчеты, впечатления, фото - http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?p=59556&f=1#p59556

Alen_RidДата: Пятница, 13.06.14, 01:45 | Сообщение # 25
Цитата Mina ()
Валентин, в таком случае я настоятельно рекомендую сменить ваш фонарь на нормальную фару, а то и две. 400 стартуется в полночь. На вашем фонарике далеко не уедешь!
Я після того випадку, був вкрай незадоволеним таким фонарем який мене трішки підвів буквально перед фінішом і також тоді коли нас директор супроводжував до центра Сум а потім ми їхали самі, до готелю. Хоча я кись дивний фонарь попався, він то працював то зовсім вирубався з роботи. Я ж тоді як зустріли Вітю (з житомира), то я тоді трішки постукав фонарем по бордюру, то він таки запрацював, але як тільки знову в ямку вскочив і знову ж таки вимкнувся. Згодом, коли ми приїхали в готель то я замінив батарейку, то він режими знову запрацювали, а от вдома я знову замінив на стару батарею, то знову ж таки все працює. То ж я дійшов висновку, що це причина була не в акумуляторі а в самому фонарю, поскільки акумулятор я заряджав перед бреветом. Я вважаю, що причина в пружині яка контакує з акумулятором зі сторони кристала, бо там при струсу фонаря пружина може зіскочувати з контакту акумулятора і тоді перестають працювати режими. Якщо його трішки вдосконалити тоді працюватиме без проблем, але на даний момент надія на цей фонарь пропала, то ж доведеться купувати і ще один подібний до цього фонаря.
Цитата schwarz ()
К огромному душевному облегчению - Ален Рид не подкачал и дошел живой и здоровый! Валентин, поздравляю!
Дякую за привітанння! smile smile smile
Я і сам не очікував, що зможу проїхати, навіть після того коли я, добирався до Сум. Добре, що я хоч на вело в самі  Суми не приперся cool biggrin , бо тоді б взагалі 300-ка була б на межі зриву, а так я лише доїхав до Тростянця, далі поїздом і я вже в м. Суми. smile Була одна заморочка, коли сідав в поїзд, то вагон виявився плацкартним, і мені довелося пхатися з велосипедом до того місця де було вільно, потім прийшлося зняти переднє колесо, бо велос не поміщався в багажний відсік під сідушкою, а ще коли пробирався до вільного місця мені довелося котити велос задком, бо передом не міг за їхати в середину вагона, таким же шляхом я і назад витягував, тобто також задком, а сам боком ішов.
Після того, як приїхав в Суми, до мене через деукілька хвилин підїхав бреветчик з Києва, а потім і ще один підїхав, але останній з нами не довго постояв і поїхав в готель той що в центрі, а ми згодом поїхали на Ковпака, до міні готелю. Тільки ми готель знайшли не відразу, люди спочатку нам дали невірну інформацію і ми намотали зайві кілька десять метрів. Шукали готель ми недовго, знайшовши його ми поселилися, трішки підвечеряли, те що було наготовлене з дому і лягли відпочивати. Але довго не змогли заснути, то холодильник заважав своїм гудінням, то люди на вулиці кричали, то наші бреветчики довго гомоніли, Я ще києвлянину говорив, "коли ж вони збираються спати, коли потрібно рано вставати?" cool biggrin . І так тривало більше години, потім якось почало стихати і лише згодом ми заснули.
Коли вже підійшла година вставати, то ми зібралися, одяглися, повиводили свої велоси і рушили втрьох( Я, київлянин і харків*янин) на місце старту до Альтанки, там вже зустріли багатьох знойомих і незнайомих бреветчиків. потім привіталися, зареєструвалися, погомоніли трішки, далі вислухали настанови директора і рушили по маршруту зі старту в 4:00 год.

SyomДата: Пятница, 13.06.14, 03:37 | Сообщение # 26
Цитата Alen_Rid ()
бо велос не поміщався в багажний відсік під сідушкою

shock

у нас на форуме есть целая тема, как правильно перевозить велосипеды в разных типах вагонов:
http://fastcyclist.pl.ua/forum/31-1365

Тебе еще повезло что пустили в вагон без чехла. Могли бы и отказать.

Велосипедом до Європи

Alen_RidДата: Пятница, 13.06.14, 23:46 | Сообщение # 27
Цитата Syom ()
Тебе еще повезло что пустили в вагон без чехла. Могли бы и отказать.
Так вагон цей використовують, не як пасажирський, а для загального використання, тобто для приміських перевезень. Тільки там на приміських перевезеннях використовуються не електрички а дизельні потяги, поскільки там немає тягових ліній. Нажаль сумщина відстає в електрифікації залізниці. sad
То ж, до мене не було ніяких претензій, і до того ж в мене був оплачений багаж. smile
Вам простіше у вас шосери і в чехол можна без проблем упакувати, а на мій чехлів не існує, хіба що під замовлення пошиють. smile

SkyДата: Суббота, 14.06.14, 07:34 | Сообщение # 28
Alen_Rid, Капець! Ти з місяця? МТВ-шніки частіше катаються на потягах чим шосери (для них часто любий чохол це здебільшого лишній вантаж).... А на МТВ якраз і подорожують з палатками баулами і т.д і т.п. Зараз якраз золотий час - Приїзди на вокзал дивись як і хто їзде! Фактично на кожному дальньому маршруті хоч один велосипедист буде! Або уважніше подивись відео з "Одеської сотки"....

Сообщение отредактировал Sky - Суббота, 14.06.14, 07:40

McSimДата: Суббота, 14.06.14, 09:50 | Сообщение # 29
Sky, он же у нас единственный на найнере ездит, куда уж нам.

https://drive.google.com/open?id=0B2LyZQyzQ6bVdDNWSWR2Uk81SDQ

SyomДата: Суббота, 14.06.14, 09:55 | Сообщение # 30
Цитата Alen_Rid ()
а на мій чехлів не існує

Alen_Rid, ты невнимательно читаешь форум.

На форуме у многих людей есть найнеры, в том числе и у меня smile Я каждый год езжу с ним в походы. Прекрасно пакуется в обычный велочехол. Вот тебе ссылка, что бы не долго искал - http://www.velotour.com.ua/magazin.html
Если боишься, что не влезет - попроси пусть тебе пошьет не 150 см, а 170 см. Они все равно их шьют сами.

И самое главное - никто не кладет велосипед под сидушку - НИКТО! Его кладут между двух верхних полок - сняв предварительно переднее колесо!

Велосипедом до Європи

Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2014.06.07 - Сумы • Бревет BRM 300 km «Бухаловский» (Приглашение на официальный бревет 300 км)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz