2015.08.01 • Бревет «Ахтырская подкова» 200km • Отчеты - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 28.05.18, 11:02
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Архив - только для чтения
Модератор форума: SanYA, Syom  
Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2015.08.01 • Бревет «Ахтырская подкова» 200km • Отчеты
2015.08.01 • Бревет «Ахтырская подкова» 200km • Отчеты
mulovikДата: Воскресенье, 02.08.15, 12:07 | Сообщение # 16
Замечания: 0%
Статус: Offline
Решил немного отписаться.
Подготовился к бревету не очень, всю неделю просидел на больничном наката за неделю 10 км. Вел как казалось был готов на 100%.
Проснувшись утром обнаружил пустую заднюю покрышку. Оказалось в проколе виноват очень маленький кусок корда, который я не смог вытащить после 400-ки, хотя на этой уже после бревета на этой камере накатал 300км!?. Опять попытки достать злосчастный кусок метала, но увы, наклеил сверху латку, заклеил камеру, на часа 7.40. Закинул залпом тарелку супа! И вперед!
Прибываю на старт, там там меня встречают наши ВОЛОНТЕРЫ благодарности которым просто нету предела! После толчка Вити просто долетаю до Кротенок. Перед Кротенками Обгоняю колю и монаха. Вот уже и поворот на трассу. Начинаю нагонять людей. После поворота на Опошню догоняю большую группу. С ней+- и едем до КП. Ехалось быстро, но также быстро кончились силы. последние 15 км до кп было пипец как тяжело.
И вот КП вкусный обед, хорошая компания, и уже прошел ЧАС! Обратно тоже едем группой, пытаемся меняться, выходит с переменным успехом. То едем 20км то гоняемся за шоссерами=) Возле поворота на кротенки приходит понимание, что 10 часов нам не светит. Долетаем до южного вокзала, 17:50 вопрос который мучал весь день про подъем на панянку был решен! Панянка! Осталось 6мин ноги взрываются от боли хочется просто упасть и лежать, но тут появляется Артур, наш несменный фотограф, а значит финиш близко!
Дальше поздравления, искренние эмоции, приятно общение и ожидание других участников.
Для себя вывод, не рвать с начала!

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 12:55 | Сообщение # 17
Nickolos, Коля - молодец! Я с Хаммером был на телефонной связи и поэтому был в курсе событий. Очень обрадовался когда увидел тебя перед (для меня) Котельвой. Ты это сделал и этим показал настоящий дух рандоннера.

И от себя пару слов!

Я доволен временем прохождения, но не доволен собой. Это в двух словах.

Утро выдалось прохладное и влажное. С перепугу набрал вещей. Больше чем на 400 км smile
Со старта катил довольно бодро не смотря на ветер. В районе Яциновой Слободки начала формироваться наша группа - Шварц, я, Антон (Запорожье), Дима кондор. Где появился Дима йог я даже не заметил. Но после Надержинщины мы пошли сменами. Руководил поездом Саня шварц. По дороге подобрали Саню велу, Витю фотографа, далее Гошу из Кротенок и ближе к Милорадово еще и Сергея - велотренера из Донецка. Так же как группа собралась она и рассыпалась. Полностью отпали все МТБшники, ну а шоссеры и Антон на чудо-байке за 3:49 одолели 100 км и к 12-00 дня подкатили в район КП.
Это мой третий Ахтырский бревет и впервые мне удалось встретить Алена (Руди) в Ахтырке!!! В предыдущие разы это было не позднее Хухры.
На КП приехал довольно вымотанный. Пепси и обед привели боевой дух в порядок. Чувствовал, что нужно валить с КП, но то-то то-се. Потом сумчане приехали. Вобщем пробыл на КП час. Уже уехал и Антон, и наши шоссеры, и даже Вела с Димой кондором. Выехал с КП, по дороге встречал наших прибывающих в Ахтырку. Далее довольно резво доскакал до Котельвы и решил пополнить запасы воды в Любке.
Есть там колодец в чудо-домике. Остановился. Вылил теплую воду из фляг. Захожу туда, а там ..... дец... Все загажено гуано от ласточек... Поднимаю ведро воды (для контроля), но гуано походу плавает и воде... Матерюсь, на себя - что вылил остатки воды, на ласточек - которые поселились над колодцем...
Вспоминаю, что в начале села есть еще колодец. Еду - набираю воды там. Грязноватая, но лучше чем ничего. Далее до Полтавы без остановок. В районе Котельвы я вдруг понял, что могу уложиться в 9 часов! И дернул меня леший попробовать в этот результат уложиться. В итоге таки уложился - 8-55, из них 7-50 в движении и средняя в движении более 26 км/ч. Но что мне это стоило - на всей дистанции как для меня, то был повышенный пульс - средний 140. Потом на финише еще судорга подхватила, хотя не хватали судорги меня давно - в этом сезоне точно не было, даже после 400 км. И вечером было как-то вяло...

Вобщем, результат результатом - но не это главное. Главное - здоровье! Лучше бы я приехал на 30 минут позже, но нормально перекусил и отдохнул бы в Милорадово... Ну будет мне наукой.

Хочу поблагодарить наших волонтеров, которые обеспечили полноценную работу старта/финиша.
Станислава Тарана - за фоторепортаж на новостном сайте 0532.
Саню и Витю - за дизайн и магнитики.
Сумской клуб - за идею проведения!
Уникальных людей - Антона из Запорожья и Женю из Киев за участие в Полтавской части Ахтырского бревета. Кто не знает уже менее чем через две недели они будут представлять Украину в легендарном бревете Париж-Брест-Париж, причем Женя - уже во второй раз.

Ну и спасибо всем присутствующим на финише! Это было душевно и грандиозно smile До встречи на дорогах smile

Велосипедом до Європи

ArtosДата: Воскресенье, 02.08.15, 14:49 | Сообщение # 18
Фото с финиша:01.08.2015 • Бревет «Ахтырская подкова» 200km (13,5 ч) финиш

serhi62Дата: Воскресенье, 02.08.15, 15:11 | Сообщение # 19
СВОЙ ОТЧЕТ РЕШИЛ РАЗМЕСТИТЬ В СВОЕЙ ТЕМЕ
http://fastcyclist.pl.ua/forum/8-2673-12

Сообщение отредактировал ASIK - Воскресенье, 30.08.15, 17:46

TurncoatДата: Воскресенье, 02.08.15, 15:39 | Сообщение # 20
а чем кормили в подкове?) меню в студию) ну и общее самочувствие какое было после... я так понял обед был плотный? у меня обычно пульс подскакивает и крутить тяжелее в течении часа после...

Ветер в голове попутным не бывает

Сообщение отредактировал Turncoat - Воскресенье, 02.08.15, 15:40

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 15:55 | Сообщение # 21
Цитата Turncoat ()
в транзите?

в транзите ничем не кормили. Кормили в Подкове. Чем кормили почитай в теме "Обсуждение". Там даже фото есть!

Велосипедом до Європи

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 15:58 | Сообщение # 22
Да кстати поводу кафе!

Отличное кафе, приветливый персонал, хорошие порции! Намного лучше чем было в "Транзите" в прошлые годы.

Самое главное, что еду приносили очень оперативно. Все было вкусно. Нужно выразить благодарность сумчанам за такой КП!

Велосипедом до Європи

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 16:06 | Сообщение # 23
Понял почему поймал судоргу после бревета. Неделю назад ушиб внутреннею часть бедра о торец "барана" - как-то криво выстегнулся при остановке. Получился сильный ушиб с гематомой. Уже с утра понял, что именно в этом месте и была судорга... Так что - как -то так smile Ушибы оказывается нужно лечить...

Велосипедом до Європи

TurncoatДата: Воскресенье, 02.08.15, 16:29 | Сообщение # 24
Syom, я очепятался. ладно, придется самому потом ехать дегустировать. повод покататься будет)

Ветер в голове попутным не бывает

UR7HFOДата: Воскресенье, 02.08.15, 16:41 | Сообщение # 25
Цитата Syom ()
Отличное кафе, приветливый персонал, хорошие порции!

Эх, зря я не поехал на бревет  smile

UR7HFOДата: Воскресенье, 02.08.15, 16:51 | Сообщение # 26
Цитата Turncoat ()
ладно, придется самому потом ехать дегустировать. повод покататься будет)

Если на следующих выходных собираешься, то могу составить кампанию до кафешки в Ахтырке, и назад до Полтавы.

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 16:51 | Сообщение # 27
Цитата Turncoat ()
придется самому потом ехать дегустировать. повод покататься будет)

Хорошее место. Не пожалеешь. Только ночью не едь smile

Велосипедом до Європи

Alen_RidДата: Воскресенье, 02.08.15, 17:07 | Сообщение # 28
Я теж відзвітуюся. smile

Подяка.
Хочу подякувати моєму другу Колі з Котельви за компанію, з яким я проїхав майже весь бревет. Також дякую усім хто був пов*язаний з бреветом, а це сумським і полтавським організаторам, волонтерам і ще Дякую працівникам Шинка "Підкова", за смачний обід!!! smile

Епілог.
Поставивши будильник на 5:15, просинаюся іде дощ, ну думаю все пропало, по дощу їхати було б не дуже комфортно, бо намок би як цуцик, і по натирав все що можна і не можна. biggrin То ж я вирішив і ще трішки полежати, а потім встав в 5:25 застеливши постіль, потім поснідав , зібрався і пішов відчиняти приміщення де стоїть мій найнерок. Виїхав я вже десь в 6:22 год. Приїзджаю до місця Старта дивлюся, а там вже народу було багатенько, думав вже що я останній проте виявилося, що не всі приїхали, то ж поки ішла реєстрація під їхали і інші учасники бревета.
Перед Стартом як завжди було вступне слово від нашого директора рандоннерського клуба "POLTAVARANDONNEURS" Володимира Матійченко і поїхали.

Старт.
Стартувавши від Київського вокзалу поїхали кожен в своєму темпі. Тут на переїзді нас затримав поїзд, а ті хто вирвались ще раніше вперед, то вони встигли проскочили перед поїздом як камікадзи. Ми ж поки дочекалися поки проїде поїзд, то ті вже були далеко.
Я хотів в цьому бреветі проїхатись в компанії з Сіомом, проте я так і не зміг втриматися в його темпі ну я і відстав, потім їхав сам до Кротенок, проте виявилося що не сам, бо за мною їхали на задньому колесі, як "хвіст" biggrin двоє чоловік до заправки перед поворотом на Кротенки. Згодом вони вирішили таки мене обігнали перед заправкою і відірвалися від мене. Я ж їхав своїм темпом і трішки прибавляючи швидкість, так за Кованьківкою догнав Миколу з Котельви і запропонував їхати разом до Охтирки, він погодився і ми так по пропозиції Колі мінятися через 10 хвилин. Ще ми в дорозі так іноді розмовляли і домовлялися де будемо зупинятися. По дорозі від повороту з Кованьківки на Котелевське шосе нас обігнала група з кількох чоловік, а серед них був Саня, який проколовся, то жйому довелося зупинятися. далі ми їхали своїм темпом, а група та яка обганяла відірвалася вперед. Я з кольою так доїхав доїхали до Милорадово де ми трішки перекусили, і в магазині трішки зкупилися, відпочили і далі рушилили до Котельви. Вже в самій Котельві, ми трішки розійшлися, попередньо домовившись про зустріч біля тимчасового відпочинку, який затянувся більше аніж на 10 хвилин. Мені Коля показав показав де можна можна перекусити і попити чаю, то ж ми розсталися від магазину "Коровай", а Коля поїхав далі до своєї роботи, щоб зкинути зайві речі. після відпочинку ми знову зустрілися і поїхали далі. По дорозі Між котельвою і кордоном між Полтавською і Сумською областями зустріли Ніколоса, який перебирав проколене колесо, ми зупинилися і спитали чи не потрібна допомога, він сказав що все гаразд і сам справиться, ну тоді ми поїхали далі. Далі в нас правило перемінки перестало діяти і їхали вже по своєму, спершу Коля був попереду, а потім я, і так до самого КП1 шинку "Підкова". там же я зустрів своїх сумських друзів з якими я в цьому році ще не бачився, то ж після рукопожимань, я потім пішов до барменші реєструватися.

Обід.

Обід мені дуже сподобався, то ж дякую сумчанам що вони вибрали саме на цьому комплексному обіді, а працівникам за приготовлений обід. Більше всього з обіду сподобався Борщ, який був таким смачним, що я його вимотав за кілька хвилин і забув, що я його з*їв. biggrin Друге блюдо теж було добрим, проте чомусь гречка не так пішла як борщ, хоч вона і була доброю з котлетами і нарізаними огірочками. А щоб легше пережовувалося, то довелося припивати ти і морсом з журавлини і кока-колою, які купив в Підкові. А от з компот дівчата нам не відразу подали, видно забули за нас, то ж довелося самому піти і попросити компоту. :)В принципі це не так страшно, таке буває з кожним, зате я тоді компот пив з пивного бокалу biggrin , ну правда заплатив 10 грн. cool Я за час обіду випив десь  до 2 л рідини, а це було як вже раніше згадував: Морс з журавлини 1 л Сандора, Кока-коли 0,5 л і компот з пивного бокалу.

Дорога до Фінішу.
Від Підкови ми десь стартонули в 3:08 год. Маршрут довелося трішки змінити, бо той шлях через центр був перекритий ДПС-никами, а за перекритим рухом я побачив якесь зібрання типу мітинга, то ж ми повернули ліворуч і їхали всю дорогу по тій вулиці, яка вивела нас до Парку Перемога, що був праворуч. Далі вже ми виїхали на свій маршрут і продовжили рухатися вже потрібним маршрутом. Поки ми їхали Охтиркою ми зустріли Ніколоса, який тільки їхав до КП 1 в Підкову. Під час руху в Охтирці я побачив що мені не хвате до Котельви доїхати зі своїми запасами в флягах, тому вирішили зупинитися в Хухрі, де я купив літрову холодненьку газовану водичку, і Колі запропонував випити холодненького, він також пригостився водичкою. Після того, як попили водички ми знову рушили без зупинок до самої Котельви. Зупинка була вже в Котельві де в Колів був Фініш, там же ми обмінялися моб. номерами і трішки поговорили. Я вже після Коліного Фініша поїхав далі сам, і трішки піддавши газку я розігнав свій найнер місцями до майже 40 км/год. Зуинка в мене була за Котельвою тимчасова, а в с. Любка я трішки затримався. Бо потрібно було обмити фляжку де був компот, а також перелив воду з буитилки я купрував в Хухрі в іншу фляжку, а ще довелося витягти воду з колодязя і наливши в порожню фляжку з під компота, я іще трішки витерся водою, щоб тіло не перегрівалося під руху. Коротше кажучи після всього цього я знову рушив і слідуючою зупинкою була вже в с. Милорадово, де  ми ще з Кольою зупинялися, там же в магазині купив і ще чаю холодного і літрову бутилку Охтирського пива. Далі трішки розімнувся і поїхав далі, в голові в той час крутилася тільки одна думка встигнути хоч якось до закриття Фініша, то ж я місцями прискорювався до 30 км/год, і більше, бували і тимчасові спади в швидкості, щоб не підвести коліна перед Фінішом. Слідуюча зупинка вже була між поворотами на Руновщину і Божківське. Потім вже на коли їхав на Сакко, то довелося різко загальмувати із-за дурної собаки, яка повільно переходила дорогу, так от визг гальм був таким, як автомобілів, можливо там і слід на асфальті залишився від мого гальмування. Потім я ту собаку культурно обругав без матів і поїхав далі. Їдучи по Сакко я на одній ділянці був приємно вражений, тим що там колись була геть розбита дорога, а тут вже новеньку зробили, то ж виїхавши вже на міст через ворсклу я обурився цією дорогою, не могли її хоч підлатати, скакав по тим ямочкам, бо на дорогулівіше не об*їдеш, тому що позаду їхали авто, а по обочині було ризиковано їхати із-за можливих проколів. Після розбитої дороги на мосту через Ворсклу, я повернув на панянку і далі поїхав до Панянського підйому.
І тут я став виїзджати проте відчув якусь втомленість і пропали сили виїхати на цю гору, то ж довелося трішки пройти пішки, а вже потім коли різкий підйом закінчився я знову вирішив сісти і доїхати вже верхом biggrin тобто на велосипеді.

Фініш
Виїзджаю я вже на гору і мене побачив народ з Фініша і почали щось вигукувати, а потім і сигналили гудками, я ж лише тільки зміг відповісти своїм гудком, бо на словесні відповіді в мене вже не було духу відповісти. Доїхавши до Фініша, я став вставати з велосипеда, то ледь не впав з ним на тротуар, бо ноги були геть втомлені, і ще й задишка була така ніби пробіг кілька км. Привітали з успішним проходженням бревета, а через декілька хвилин мені вже вручили свідоцтво з результатом, який я навіть і неочікував, та й не звернув уваги, на те що в цьому бреветі в мене результат вийшов набагато кращим за той що був 2 роки тому назад на Охтирському транзиті. І ще одне якби Вова не сказав, що я покращив свій результат, то я б не відразу це запримітив, бо в голову взагалі нічого не приходило, ніби в космосі був, тому навіть не зреагував відповідно на його слова.

З Фініша до дому.
після того як усі вже фінішували і відійшовши від бревета народ почав потроху розходитися хто до дому, а хто і ще кудись. я запропонував ніколасу разом зпуститися пішки до Подолу, а там вже по Рибальському провулку поїхали до Левади, де потім попрощалися я поїхав до дому.
По дорозі, я вирішив зупинитися в Копилах, щоб попити чаю. Зупинившись біля самого ближчої точки я поставив велосипед і пішов в магазинчик, де замовив собі чаю і купив печива, а вийшов вулицю а поряд був стіл з двома стільцями. Я тоді випивши один стаканчик чаю мені захотілося і ще попити, то ж я пішов і ще попросив кип*ятку з цукром в стаканчик з пакетиком, і знову пішов на двір пити чай, а поскільки чай був дуже гарячий, то я вирішив зайнятися своїми справами в смартфоні. Вже після другої випитого стаканчика чаю, я вирішив знову їхати до дому.
Виїхавши з Копилів в 10:22 год, то дому я вже приїхав в 11:15 год.. Після того як вже заніс речі додому і заховаши велосипед велосипед.
Я показав мамі свої досягнення з магнітиком і поділився зі своїми почуттями від бревета і тим що було на бреветі. Згодом запропонували поїсти пельмені, проте спочатку я не хотів їсти, проте передумав і таки вирішив поїсти. Спочатку їлося добре, як борщ в Підкові, але вже після половини з*їдених пельменів, мені здалося що не зможу доїсти, проте я таки передумав і доїв що залишалося в тарілці. після вечері я постелився і вирішив обмитися щоб легше спалося. далі купання я пішов спати.
На цьому я і закінчу свій звіт.
Можливо я щось і пропустив, або десь виявилась зайва помилка, то Вибачайте, так вийшло.

П.С. Одне скажу, що хоч один бревет я проїхав з кимось, а то все в основному сам проїзджав бревети, хоч сумські, хоч полтавські, лише кілька разів було, що їхав в компанії і то не всю дистанцію. smile

І накінець скажу, що я був радий зустріти на бреветі своїх знайомих і друзів, з полтавщини і сумщини.

SyomДата: Воскресенье, 02.08.15, 17:28 | Сообщение # 29
Alen_Rid, отличный отчет! В следующем году даешь еще минус -30 минут smile

ПС Я позже вспомнил, в 2013 году ты приехал не после Толика, а после меня smile Я тогда здорово намахался и финишировал с результатом 12:12 smile То был мой первый бревет smile

Велосипедом до Європи

Alen_RidДата: Воскресенье, 02.08.15, 18:32 | Сообщение # 30
Цитата Syom ()
отличный отчет! В следующем году даешь еще минус -30 минут smile
Дякую! Щодо наступного року, треба і ще дожити smile
Цитата Syom ()
Я позже вспомнил, в 2013 году ты приехал не после Толика, а после меня smile Я тогда здорово намахался и финишировал с результатом 12:12 smile То был мой первый бревет smile
так ми і ще на Фініші вияснили, хто пізніше приїхав, я чи Толік biggrin
Я теж 2013 р. вперше прийняв участь в бреветі. А ще в мене до бревета була серйозна травма ключиці, то ж я взагалі ризикував проїхати таку дистанцію, бо хвилювався, щоб травма не почала про себе знати під час бревета. Також, в мене не було серйозного накату, щоб їхати на такі дистанції. Я лише за тиждень до бревета проїхався з Толіком Литовченко малою частиною бревета "Охтирський транзит".
І взагалі я тоді також неочікував такого результату, що я зміг проїхати 200 км і ще з запасом майже в годину (12:33 год.).

До речі, з історії першого спільного бревета, Свідоцтва тоді були сумські, а людей з полтавської сторони було зареєстровано аж 42 чоловіки. Тільки здається один не приїхав на Старт, а другий зійшов з дистанції навіть не відмітившись на КП1. cool

Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2015.08.01 • Бревет «Ахтырская подкова» 200km • Отчеты
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz