2016.04.16 /сб/ • Бревет «Курортный» (реверс) • Отчёты - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Пятница, 28.07.17, 01:47
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 41234»
Архив - только для чтения
Модератор форума: SanYA, Syom 
Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2016.04.16 /сб/ • Бревет «Курортный» (реверс) • Отчёты
2016.04.16 /сб/ • Бревет «Курортный» (реверс) • Отчёты
SanYAДата: Суббота, 16.04.16, 09:59 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Первые фото со старта

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

ViXДата: Суббота, 16.04.16, 10:33 | Сообщение # 2
Замечания: 0%
Погода - песня! Пусть лучше ветер и солнце, чем дождь. Спасибо Валиду за ветрозащиту до Решетиловки!

HammerHeadДата: Суббота, 16.04.16, 11:17 | Сообщение # 3
Вторые фото со старта

Время по EXIF 07:58:55 (Фотик не переведён на летнее время)

ArtosДата: Суббота, 16.04.16, 12:01 | Сообщение # 4
Фото со старта

SyomДата: Суббота, 16.04.16, 12:14 | Сообщение # 5
Валентин сошел с дистанции.

Велосипедом до Європи

McSimДата: Суббота, 16.04.16, 19:54 | Сообщение # 6
это было что то, сначала до поворота миргород одно что то, потом другое, но уже приятное, а потом долбанная трасса от стасей, с ветром в морду. но в целом офигенно!

https://drive.google.com/open?id=0B2LyZQyzQ6bVdDNWSWR2Uk81SDQ

jogДата: Суббота, 16.04.16, 21:12 | Сообщение # 7
ветер в харю а я шпарю - тяжело одному конечно, но терпимо. жив здоров - ночью прем в киев на половинку бежать. всем спасибо за участие и волонтерам тоже спасибо.

ViktorДата: Воскресенье, 17.04.16, 02:29 | Сообщение # 8
Этот первый бревет в этом году многие в том числе и я тоже не роскатано поехали его преодолевать ,до Миргорода на протяжение 100 километров было реально очень сложно и тяжело ехать поскольку был жосткий ветер встречно на пути, по ровной дороги максимально из-за ветра невозможно было разогнать и держать темп максимум что можно было это 15-18 км в час,нам безумно повезло что с Миргорода на Полтаву уже дул ветер по курсу направления и мы ехали и наслаждались держа темп 25-30 км,я планировал эти 200 км бревета проехать за 9 часов но ветер был настолько силён что едва вложился во время что дано на прохождение,по состоянию проехав 200 я по своему самочувствию ощущал все 300 км!!!Спасибо Организаторам,волонтёрам и участникам за это мероприятие . Всем тонуса, добра,позитива и новых вершин с попутным ветром!! :))

serhi62Дата: Воскресенье, 17.04.16, 05:54 | Сообщение # 9
Спасибо всем. Особенно тем с кем я был в пути.
Валику здоровья.

wwaДата: Воскресенье, 17.04.16, 13:19 | Сообщение # 10
Спасибо за бревет!
Он был у меня первый и сразу довольно жесткий!
Ветер на первой сотке реально заставил бороться не только с ним но и с собой.
Я доехал, а это главное.
Компания была прекрасна, как и вторая часть бревета....

В копилке сезона 2065 км.

Сообщение отредактировал wwa - Воскресенье, 17.04.16, 13:19

wwaДата: Воскресенье, 17.04.16, 13:20 | Сообщение # 11
Кстати! А где фото с финиша?

В копилке сезона 2065 км.

Сообщение отредактировал wwa - Воскресенье, 17.04.16, 13:21

ArtosДата: Воскресенье, 17.04.16, 15:38 | Сообщение # 12
Фото с финиша

Alen_RidДата: Воскресенье, 17.04.16, 16:51 | Сообщение # 13
Цитата ASIK ()
Валику здоровья.
Дякую друже!

А тепер розкажу в декількох частинах, як мені їхалося до падіння, і подальша  неприємна історія після падіння.
1-частина. Як я збирався їхати на бревет.
Встав я в 5:35 одягнувся, постіль застелив далі перекусив, зібрався і пішов діставати свій найнер і їхати на бревет. До того як виходити з хати я іще виходив на лоджію, щоб подивитися скільки градусів на дворі. Коли дізнався скільки на дворі градусів, а було +8 град. я іще й почув як штормує вітер. Я тоді вирішив піддіти під джерсі майку, щоб не замерзнути в дорозі. Коли вже рушив до Старту, я тоді цілком впевнився який буде важкий бревет, бо проти вітру не надто погониш. З дому я вже стартував в 6:38 год. і поїхав я розсікаючи вітер своїм темпом на Старт біля Макдольнадса. Їхалося інколи добре, а інколи і вітер дуже стримував, але я все ж таки встигнув на Старт і також зареєструватися.

2- частина. Зустріч рандоннерів на бреветі і Старт.
Приїхавши на Старт, я був радий зустріти своїх друзів, а з деякими погомоніли і посміялися. далі коли я зареєструвався трішки перепочив і тут Вова семко оголошує Старт, проте перед стартом ми іще зфотографувалися на пам*ять послухали річ нашого шановного Директора пана Володимира Матійченко. Також перед бреветом ми відмітилися самовідміткою і рушили в дорогу.
Тільки виїхав зі Старту я наздогнав кількох рандоннерів, які не встигли проскочити перехрестя поруч з Макдональдсом. Я теж зупинився і чекав. (знаючи, що в мене вже стоять контакти, то я раніше відстібнувся, до того як зупинитися). Далі коли вже появилося зелене світло на світлофорі ми рушили далі вітер в місті був невеликим, то ж темп був нормальним. Коли вже виїхали з міста, то вітер став досить відчутним і їхалося вже не так легко, що з гори і на гору. Вже за містом та компанія з якою я їхав почала розпадатися і кожен почав їхати своїм темпом. Були моменти, коли вітер пропадав, то і темп нарощував, і знову ж коли вітер повертався, то і темп теж падав. Доїхавши до Решетилівки я тричі зупинявся на заправках, щоб поповнити свій "дурний" (чому так я пізніше поясню) київстар. Після третьої заправки я так і не зміг поповнити рахунок. то ж поїхав я далі. Коли їхав до наступної точки, де б зміг поповнити телефон, проїзджала назустріч фура і з вітром здуло мою бейсболку, то ж довелося зупинитися і повернутися трішки назад, щоб забрати свій головний убір. Добре, що хоч бейсболку не далеко віднесло вітром і головне, що не на проїзджу частину дороги. Коли вже в*їхав в село Глибока балка я побачив магазин і звернув до магазину, коли я вже фактично зупинився, я одну ногу я праву вистібнув, а ліву не встиг вистібнути і мене чомусь повало на ліву сторону, внаслідок чого я тоді впав перед магазином на асфальт вдарившись лівим коліном.
Продовження в наступній частині.

3-частина. Намагання продовжити бревет і виклик швидкої допомоги.
Коли почав вставати, то стало дуже боляче, а взуття від педалей під час падіння само відстібнулося. Після того, як вже з горем пополам вставши, я підняв велосипед і поставив на велопарковку, яка була поруч з магазином. Перед тим як заходити в магазин я трішки очухався від падіння і зайшов в магазин. На щастя в магазині було поповнення, я його купив з переплатою в 5 грн. і заодно купив кока-колу і печиво. Вийшов з магазину я вирішив своє куплене заховати в рюкзак, і трішки попити кока-коли, коли в цю ж хвилину під*їхав Ярослав, трішки поговорили, а от за своє падіння я йому чомусь так і не сказав. Потім Ярослав зходив в магазин щось купив і повертаючись з магазину він сказав, ну що поїхали, я ж йому і кажу поїхали. Проте я як і не намагався рушити змісця, то так нічого і не вдалося, а все тому, що під час рушання з місця я не зміг поставити праву ногу на педаль, бо в зігнутому стані в мене виникала різка біль в коліні. Тоді я вважав, що я просто забився і коли пройдуся, то воно пройде, але то все були марні сподівання. Так я до шкандибав до с. Лобачі і вже там вирішив викликати мед.допомогу. То ж коли я вже ішов вздовж дороги в Лобачі, то я побачив кафе і туди попрямував. Прийшов до кафе поставив велосипеда біля столика, я присів на лавочці за столом, щоб перепочити, бо пройшов досить достатню відстань від Глибокої балки і до Лобачі. Потім вирішив зайти в приміщення кафе, але воно було закрите, поруч шиномонтаж теж був закритим, тоді я вирішив сам викликати швидку. Передзвонивши на відомий номер 103, а це було вже в 13:10, я розказав диспетчеру, що в мене сталося і на їхнє прохання повідомив свої дані і номер мобільного) далі сказав очікувати приїзду швидкої. Поки чекав швидку я передзвонив додому, щоб повідомити де я і що зі мною сталося і домовились, що я передзвоню з лікарні. Потім десь так через 40 хвилин приїхала нова швидка (Слава богу не уазік) я їх побачив і махнув рукою щоб не проїхали повз кафе. Далі швидка зупинилася і вийшов фельдшер і поки він в мене питав і оглядував моє становище водій швидкої розвернувся і чекав поки не забере нас. Фельдшер після огляду мого коліна сказав, що потрібно зробити рентген, а ще мені сказав, щоб сідав в швидку, де він потім зробив укол в задню частину, а потім забрав мій велосипед і завантажили в швидку ми поїхали в Решетилівську ЦРЛ. Кори приїхали в лікарню, то спочатку витягли велосипед і поставили поруч з входом в лікарню, я теж тоді зійшов і пішов в лікарню, але перед тим я пристебнув свій вел до каркасу перил на площадці. Далі я зайшов в приймальну лікарні, де очікував на чергового лікаря, там же знову записали мої дані. Коли прийшов черговий лікар, який потім оглянув і  трішки пожартував з мого падіння, теж сказав, що потрібно зробити рентген, то ж жіночка яка сиділа в приймальні, яка ж тоді і записувала мої дані, передзвонила рентгенологу, далі водій чергової швидкої поїхав за нею. Коли привезли рентгенолога, вона сказала, щоб піднімався на 2-ий поверх, далі трішки зачекавши в коридорі мене покликали в кабінет, де мені робили рентген, потім знову зачекав поки не буде готовий знімок. Далі, як трішки підсох знімок, рентгенолог подивилася і сказала одну не приємну новину, що там на коліні є тріщина, але вона не була впевнена, тому коли спустилися вниз, сказала, щоб подивився спеціаліст, то ж водій, який привозив і відвозив назад додому рентгенолога поїхав знову, але вже за іншим лікарем. Коли привіз іншого лікаря вона теж оглянула і сказала, що потрібно купити еластичний бинт і обмотати коліно. Поскільки ближня аптека, яка знаходилася на території ЦРЛ була закрита, то ж коліно так і не перебинтували. Проте в Решетилівці іще є одна аптека в центрі, проте хто ж туди їхатиме. До речі, поки чекав на спеціаліста я знову телефонував додому, і сказав що в мене появилась тріщина в коліні, а також сказав, щоб купили бинт еластичний. Далі спеціаліста відвезли додому, я ж чекав поки приїдуть по мене. Коли чекав вийшов черговий лікар і подивився на знімок, то він також побачив тріщину і теж сказав за бинт і також звернутися відразу ж до лікаря, по місцю прописки. Далі поки чекав на приїзд з дому, того спеціаліста яка дивилася на знімок знову привезли, але вже по іншому хворому. Незабаром приїхали по мене і та спеціалістка, доповіла історію знімка моїй мамі. Потім забрали велосипед і я теж сів в авто і поїхали в Полтаву. По приїзду в місто ми ще в Метро заїхали, трішки зкупилися, проте я не виходив, а вже потім поїхали в 1-шу міську лікарню. Де мені і наклали на ногу гіпс, а бинт так і не знадобився. То ж мене з лікарні вивезли на інвалідній колясці з "костяною ногою" в гіпсі. Потім виникла проблема як мене посадити в авто, проте після кількох спроб сісти в авто таки вдалося і поїхали іще на заправку, бо не хватило б доїхати до дому.
Дома замість того щоб побажати швидкому одужанню і поверненню в велоспорт, мені взагалі сказали песимістичну новину, що я більше нікуди не поїду, то ж ніякі бревети мені вже не світять.
От так я провів свій перший бревет.

П.С. Сьогодні важко довелося вставати з дивану, бо нога важка і пересуватися в лежачому положенні взагалі важче аніж ходити. по хаті ходжу з бабусиною паличкою, так сказати пригодалася, хоча паличка бралася для бабусі, з якою вона не ходить. Інколи поболює коліно, як починаю ворушити ногу, або не так розташую. Завтра ж поїду в місто в Полтавську ЦРЛ до травматолога, щоб подивилися на коліно і знову потрібно пройти повторний рентген знімок.

Вибачайте, що перший бревет почав сумною статистикою, та я і сам не очікував, що так станеться. Іще одне, якщо в звіті виявляться не значні помилки то надіюся ви зрозумієте, якщо ж ні, то поясню.

Сообщение отредактировал Alen_Rid - Воскресенье, 17.04.16, 16:56

АндреичДата: Воскресенье, 17.04.16, 16:57 | Сообщение # 14

"ФОТО с покатушек"
"ВИДЕО"

2017 - 4313 км
2016 -10652км

SyomДата: Воскресенье, 17.04.16, 18:07 | Сообщение # 15
Цитата Alen_Rid ()
я одну ногу я праву вистібнув, а ліву не встиг вистібнути і мене чомусь повало на ліву сторону

Аналогично когда-то упал. Тоже только начинал ездить на контактах. Был сильный ушиб. Жена падала 2 или 3 раза. Причем два раза на перекрестках - благо тоже удачно.

Это характерная ошибка начинающих "контактеров". Обычно это проходит после первых 500та встегиваний-выстегиваний. Но тебе не повезло. Выздоравливай.

Велосипедом до Європи

Форум » Велофорум » Бреветы » Бреветы /архив/ » 2016.04.16 /сб/ • Бревет «Курортный» (реверс) • Отчёты
Страница 1 из 41234»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017 Хостинг от uCoz