Час Земли 2013 - это превращается в добрую традицию... :) - Страница 2 - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 18.06.18, 16:34
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA  
Форум » Веломероприятия » Мероприятия » Час Земли 2013 - это превращается в добрую традицию... :) (Экоакция, которая в тамдеме с вами получается на ура)
Час Земли 2013 - это превращается в добрую традицию... :)
makarov-doДата: Четверг, 07.03.13, 15:36 | Сообщение # 16
Замечания: 20%
Статус: Offline
Друзья, призываю вас всех!
Давайте мыслить соборно и не впадать в коллективную шизофрению.

Romio_TravelerДата: Четверг, 07.03.13, 16:02 | Сообщение # 17
Замечания: 0%
Цитата (хомяк)
алкоголь против наркотиков

Макар, это аллегория))) то что Саня говорил тут выражено в двух словах... суть та что я говорил в верхних постах: смысл акции направленной на напоминание о бестолковом расточительности ресурсов, которые наносят верд планете... когда для привлечения масс используются тоже что наносит вред окружающей среде...??? вообщем - алкоголь против наркотиков)))

Сообщение отредактировал Weird - Четверг, 07.03.13, 16:02

SyomДата: Четверг, 07.03.13, 16:02 | Сообщение # 18
SanYA, можно и тут регистрацию сделать.

Но нет ведь самого главного - времени сбора, маршрута и т.д.

И еще, я думаю кто-то обязательно приедет, но решаться все будет в последние дни, а может даже часы до мероприятия. Но если не будет точки сбора и маршрута то не будет и покатухи, максимум люди приедут на беседку и все.

Велосипедом до Європи

makarov-doДата: Четверг, 07.03.13, 16:10 | Сообщение # 19
Weird, я не считаю фонарики и свечи чем-то не экологическим, мы боремся с проблемой в ГОЛОВАХ.
И все сказано хотя бы этим.

Syom, можно ведь просто приехать на беседку или прийти)

Сообщение отредактировал _m@k@r_ - Четверг, 07.03.13, 16:33

makarov-doДата: Четверг, 07.03.13, 16:20 | Сообщение # 20
А людям нравится запускать фонарики.
И как же фонарики могут навредить?
Смелее, откройте мне глаза.
Они сделаны из бумаги, разлогаются, никак окружающую среду не загрязняют.
Согласен, город заполонить (немного) собой они могут, но если в обществе достаточный уровень сознательности, то это как правило не является проблемой, так-как они экологически-чистые.
И вообще это проблема горожан, которые выбрали такой способ жизни, взяв на себе ответственность.
Существуют же гораздо более серьезные проблемы, на которые стоит обратить внимание и которые на самом деле загрязняют ОС и вредят человеку, его здоровью и пространству.

Сообщение отредактировал _m@k@r_ - Четверг, 07.03.13, 16:22

makarov-doДата: Четверг, 07.03.13, 16:26 | Сообщение # 21
Не накидывались бы на нас (организаторов Часа Земли), а продумали бы вариант, как запретить запуск подобных изделей в нашем городе, воздействовать на тех людей, которые все чаще орг. запуск фонариков (в огромных масштабах) в Полтаве, если так стремитесь доказать свою правоту. А то все "говорить" мастера.
Кстати сегодня такое мероприятие по запуску будет.

Сообщение отредактировал _m@k@r_ - Четверг, 07.03.13, 16:32

SyomДата: Четверг, 07.03.13, 17:04 | Сообщение # 22
_m@k@r_,
Цитата
можно ведь просто приехать на беседку или прийти)

вы уж определиться, вам нужно чтобы люди пришли или устроить велопробег?

Это все таки две большие разницы.

Велосипедом до Європи

корчмар_з_ОкінавиДата: Четверг, 07.03.13, 18:35 | Сообщение # 23
Vernamorta, накидаю Вам трохи каміння в город)

- Ви зробили тему про "Час землі" з якої, тим хто ще не в курсі, нічого не зрозуміло: що за акція, її ідею і т.п.

- в нашій країні, небесні ліхтарики - таке саме сміття як і лушпиння від насіння, тут і смітять і не прибирають одночасно. проти свічок нічого не маю.

-
Цитата (_m@k@r_)
Это всего только СИМВОЛИЗМ, который заставляет задуматься о социуме в общем, эколгии и экономике энергосбережений в частности.

локальне вимкнення світла на білій альтанці зі свічками і т.д. - це просто щорічна тусня між своїми і не більше того. не досягнута головна мета - вимкнення світла на кілька хвилин на вулицях міста, чи принаймні на центральних. крім того, треба, щоби кожна друга потвора Божа знала чому вимкнули світло і замислилася про своє нікчемне життя у той момент.
за великим рахунком, потрібен діалог з владою міста і добитися всього того їхніми руками, з їхньою соц.рекламою на ТБ і нехай запишуть те собі в актив, виділять собі бабла і т.д. - пофіг. і дрюкати їх щороку у маківку треба, доки мета не буде досягнута.

- пробіг велосипедистів - ні про що. досить того, щоби вони просто приїхали чи прийшли.

- сама суть акції мені дивна. хоча розумію, що вона всесвітня і т.д.. це як виступати проти вбивств, і, мовляв, давайте раз в рік вб"ємо на десятьох менше. проблема не у використанні енергії, а в її джерелах. зараз і так всі купують холодильники А++++ енерговикористання, енергозберігаючі лампочки і т.д.

- можна було б створити інформаційний ресурс про енерговикористання, де буде зібрана різна корисна інформація, в тому числі і про Ваші соц.акції, з подібною інформацією як: регулярне дозоване вживання гарячого зеленого чаю в спеку, сприяє "хімічному" охолодженню організму і це дасть можливість краще переносити спеку, менше використовувати кондиціонери. у мене вдома його взагалі не планується.
чи, наприклад, у японців, раніше, ніколи не було прасок. при певній вологості тканини її можна правильно скласти. при необхідності використання тої одежі потреби в прасуванні не буде. футболки, сорочки, светри я давно не прасую. зачіпає енерговикористання?

- нормальна ідея енерговикористання - купити не три пари кросівок китайського китаю за 20 баксів, а одні брендові за 60, зваживши, що їній ресурс дуже більший, тим самим економлячи гроші і ресурси. що правда. агітувати не займатися шопоголізмом і купувати всякі непотріб і взагалі їсти мало, дихати рідко, рухатись більше))) звучить дико для українського металітету, чи не так?

і, незалежно від результату, Ви молодці, що взагалі щось робите.

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Четверг, 07.03.13, 19:15

VernamortaДата: Четверг, 07.03.13, 19:04 | Сообщение # 24
корчмар_з_Окінави, дуже дякую за каміння)
Я залишила посилання, але, ви праві, їх недостатньо.

Я сама багато думаю про саме ці питання - а чи треба витрачати ресурси на ту акцію, що закликає їх економити?) Ті ж ліхтарики, чи свічки, чи листівки... але можна тут дійти до крайнощів - тобто "ах, ми ще проїхали до Альтанки на маршрутки, викинули вуглекислого газу, купили паперовий ліхтарик - а це дерева, а хтось зробив файер-шоу - керосин попалили". З цього боку погано і те, що я дихаю - продукую СО2:)
Макар правий в тому, що акція дійсно несе символічнй характер - за годину вимкненого світла багато не зекономиш, зато донести людям те, що виключаючи світло, зберігаючи воду і т.д. ви економите гроші, піднімаєте настрій та робите гарно природі - то варто, як на мене.
Я вважаю, що від 100 свічок, паперових стаканчиків, 10 ліхтариків, листівок на переробленому папері - біди не буде. А результату, сподіваюсь, більше)
І я згодна з Вами, корчмар_з_Окінави, що ефективності самої акції майже 0. Я сама злюсь на себе - чи є сенс гасити щось на 1 вечір, якщо всі новорічні свята в нас стоїть неймовірна ілюмінація? Чи є сенс вимикати, якщо шкідливе паливо все так само буде добуватись? Але попит народжує пропозицію і, можливо, хтось також перейметься тим, що мене завжди надихало в цій акції (і чого я продовжую з нею) - це екологічне єдання людства, це розуміння своїх сил і своєї відповідальності. Це можна відчути тут

корчмар_з_Окінави, щодо вимкнення світла вулиць - мені ясно дали зрозуміти у міськвиконкомі, що таким чином я можу піддати ризику безпеку полтавців. І я з цим згодна. Хоча ця політика не завжди мені зрозуміла (з передостанної акції я йшла додому одна через темний неосвічений парк, ніби о 22й вже всі маньяки лягають спати)).
Тобто єдине, що ми можемо вимкнути - це споруди, якими можна привернути увагу.
Інформаційний ресурс про екологію - сторінка у соц.мережі (можливо, через час доєднається якийсь волонтер, щоб зробити сайт) (скажіть, якщо не можна ставити посилання, приберу)
Згодна з тим, щоб ви просто прийшли. Пробіг треба робити чи з ліхтариками, чи з чимось іншим, а чи буде з того реальний вплив - ще під питанням. І це питання я краще залишу відкритим і адресую до всіх - ви б хотіли зробити невеликий велопробіг?

Сообщение отредактировал Vernamorta - Четверг, 07.03.13, 19:16

корчмар_з_ОкінавиДата: Четверг, 07.03.13, 19:26 | Сообщение # 25
Vernamorta, повторюсь, що ви молодці. але..!
якщо не можна вимкнути на годину - нехай вимкнуть на 10 хвилин. постаратися знайти такі аргументи, щоб влада сама у власних очах виросла. допомогти їм зробити рекламу себе, що мовляв,такі молодці.. вони ж самі хочуть, щоб полтавщина була розкрученою екологічно чистою зоною бажаною туристам, то нехай стараються. коротше, треба щороку стукати у двері. перефразовуючи відомого добродія - ..рано чи пізно відчинять. потрібні тільки зусилля і методичність.

і коли не виходить - не зважайте. тут як їздити на велосипеді. треба постійно рухатися щоби та машина хочу кудись їхала. результат - другорядна справа. самі знаєте, можете нічого не досягнути, але надихнете когось, у кого все вийде. результат є завжди, навіть коли того не видно wink

Сообщение отредактировал корчмар_з_Окінави - Четверг, 07.03.13, 19:32

VernamortaДата: Четверг, 07.03.13, 19:38 | Сообщение # 26
корчмар_з_Окінави, я думаю, що тут буде доречним розробити проект по енергозбереженню і прийти до влади. Бажано з зарубіжним партнером, як люблять. Але ідея добра, поговоримо про неї з ЕкоЛтавою. Треба, щоб була замотивована і компетентна людина, яка цим займеться (або я, але не раніше, ніж за рік, тому як загруз по роботі, навчанню і проектам повний, а до такого варто готуватись).
Бренд "Полтава - найзеленіше місто" взагалі вартий уваги, але це також треба донести якось) І продумати з усіх сторін. Словом, роботи вистачає)
Дякую за підтримку.

Man_on_MarsДата: Пятница, 08.03.13, 20:52 | Сообщение # 27
Цитата (Vernamorta)
я думаю, що тут буде доречним розробити проект по енергозбереженню і прийти до влади

Муниципальный энергетический план (МЭП) города Полтавы на ближайшие 5 лет был написан "специалистами" еще в прошлом году (документ в 150 страниц). Другими словами это бизнесс-план для города, следуя ему город экономил бы кучу денег (не буду внедрятся в подробности). Но когда он лег на стол нашему мэру, он почему то не дал ему хода. Конечно нужны были средства на его внедрение, ЕБРР (европейский банк реконструкции и развития) давал городу кредит под смехотворный процент, в итоге город только бы выиграл внедривши план в жизнь. Почему команда мэра затормозила его? Может быть потому что не увидела в нем выгоды лично для себя? Незнаю wink

Путь делает нас счастливыми, а не цель ;-) Ден Миллман.

МаргоДата: Пятница, 08.03.13, 23:45 | Сообщение # 28
Man_on_Mars, а поподробнее можно о МЭП ? Или ссылку для ознакомления.

Отпускайте клоунов и идиотов из своей жизни!!! Цирк должен гастролировать....!!!!

Man_on_MarsДата: Суббота, 09.03.13, 00:06 | Сообщение # 29
Марго, Рита, ты же знаешь - для тебя что угодно, вот ссылка fishki.net
Шутка конечно - с 8 марта тебя smile
А если серьезно то пишите в лычку, но думаю это будет интересней Vernamorta, то есть тем людям которые этим горят. В инете такое не публикуют, зачем власти признавать свои ошибки wink

Путь делает нас счастливыми, а не цель ;-) Ден Миллман.

МаргоДата: Суббота, 09.03.13, 00:25 | Сообщение # 30
Man_on_Mars, Сергей, спасибо за поздравление. Хотелось ознакомится с предложениями этого бизнес - плана экономящего кучу денег и так не понравившийся власти. Уже нашла подобные проекты по Миргороду и пр. Спасибо Google. Пошла читать smile

Отпускайте клоунов и идиотов из своей жизни!!! Цирк должен гастролировать....!!!!

Форум » Веломероприятия » Мероприятия » Час Земли 2013 - это превращается в добрую традицию... :) (Экоакция, которая в тамдеме с вами получается на ура)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг от uCoz