Иванова | Дата: Понедельник, 01.08.16, 12:48 | Сообщение # 1 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline 
| З кожним роком велосипеди в Україні, як і в усіх європейських країнах, стають дедалі більш популярним та актуальним видом транспорту. Сьогодні це не просто спорт чи дозвілля, - для тисяч людей це найбільш зручний спосіб дістатись місця призначення, будь то учбовий заклад, офіс, магазин чи пікнік за містом. Разом з тим, все більш очевидною стає проблема відсутності відповідної якісної велоінфраструктури. Кожен день велосипедисти України стикаються з практично повною відсутністю велодоріжок, з нестачею велопарковок в громадських місцях, а також з низьким рівнем велокультури в цілому. За останні кілька років суспільна свідомість вийшла на новий рівень. Ми, нарешті, зрозуміли, що настав час брати ситуацію в свої руки, замість вести боротьбу з пасивністю міської влади. Вочевидь, саме ми маємо вивести це питання на всеукраїнський рівень. Адже велоспорт – це здоров’я та комфорт нації. Саме тому «Нова пошта» не може залишитись байдужою, адже протягом багатьох років компанія проявляє себе як національна клієнтоорієнтована і соціально-відповідальна. Велопробіг «Велика країна на великах» за підтримки компанії «Нова пошта» ставить за мету привернути увагу суспільства і особливо бізнес-сектора та закликає інші компанії слідувати цьому прикладу - робити свій внесок та підтримувати велосипедистів в усіх містах України. Отже, з 6 серпня 2016 року, саме за підтримки компанії «Нова пошта», в Україні стартує соціальна ініціатива - велопробіг «Велика країна на великах!». Першим нашим кроком стало встановлення біля поштових відділень «Нова пошта» велопарковок, розроблених спільно з велоасоціацією велосипедистів. А відтепер, щосуботи, в 6-ти великих містах країни проходитимуть велопробіги у форматі естафет. 6.08 - Полтава, 13.08 - Дніпро, 20.08 - Одеса, 27.08 - Львів, 3.09 - Харків, 10.09 – Київ! Поєднуючи всі регіони країни, від міста до міста, від одних учасників до інших, переходитиме український прапор-естафета. Ми запрошуємо всіх, кому не байдужі проблеми велосипедного руху, приїхати і приєднатися до велопробігу в своєму місті!

Вже 6 серпня чекаємо на вас у Полтаві, на вулиці Соборності, 58 (біля Палацу культури "Листопад") об 11.00 https://www.facebook.com/events/279338275766416/ https://new.vk.com/veloprobigpoltava
Сообщение отредактировал Иванова - Понедельник, 01.08.16, 12:50 |
|
| |
Иванова | Дата: Суббота, 06.08.16, 08:46 | Сообщение # 2 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline 
| Всі! Всі! Всі! Вже за дві години стартує перший етап Всеукраїнського велопробіга "Велика країна на великах"! Збір об 11.00 біля палацу дозвілля "Листопад". Старт об 11.30! Прокидайтесть, сідлайте своїх двоколесних коней і рушайте на велопробіг!
|
|
| |
ViX | Дата: Суббота, 06.08.16, 15:59 | Сообщение # 3 |
Группа: Субмодераторы
Сообщений: 3970
Замечания: 0%
Статус: Offline 
|
|
|
| |
LAEN | Дата: Суббота, 06.08.16, 16:32 | Сообщение # 4 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 474
Замечания: 0%
Статус: Offline 
|
|
|
| |