День міста у Кобеляках - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Понедельник, 25.09.17, 22:03
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA 
Форум » Веломероприятия » Мероприятия » День міста у Кобеляках (24 червня)
День міста у Кобеляках
andrДата: Пятница, 23.06.17, 21:40 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Отже, завтра, 24 червня Кобеляки відзначають День міста. Як водиться, заплановано всілякі цікаві речі (музика-танці, атракційони, кумедні змагання, обжиралово, побаченння старих знайомих та з'ява нових і таке інше). Буде й суто велосипедна справа: проїхатися колоною побіля міських краєзнавчих принад, показавши народові масовість та фізкультурність. Було б доречно стартувати в складі тої колони від кобеляцької мерії о 10:00. Кобелякці вам будуть щиро раді, для чого можете телефонувати їхнім активістам за номером O66-627-1363.
Крім офіційної частини буде й приватна: спілкування з кобеляцькими циклістами, в яке входить і тестування "п'яного" ровера. Далі можна проїхатися природою. На північ зразу за Кобеляками є вельми дикий гай з ярами, стежками та озерами. Тож певна (ненульова) фізуха дозволить усе це побачити.

Евакуація до Полтави можлива електричками.
http://poezdato.net/raspisanie-poezdov/kobelyaki--poltava-yuzhnaya

Усім веселого свята!

ViXДата: Пятница, 23.06.17, 23:32 | Сообщение # 2
А зэ вйо будет?

ViXДата: Пятница, 23.06.17, 23:33 | Сообщение # 3
И, это, надо ж как-то заранее чтоли предупреждать. А то тут уже другие планы у некоторых wink

LAENДата: Пятница, 23.06.17, 23:53 | Сообщение # 4
Треба було завчасно повідомити, я б катнув

andrДата: Суббота, 24.06.17, 00:17 | Сообщение # 5
Зробити оголошення мене попросили 23 червня вдень. То я й зробив, коли дістався до компутера, - себто увечері того ж-таки 23 червня. Сам я взагалі не кобеляцький, та у будь-якому разі прошу пардону.

Сообщение отредактировал andr - Суббота, 24.06.17, 00:19

Форум » Веломероприятия » Мероприятия » День міста у Кобеляках (24 червня)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017 Хостинг от uCoz