Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 24.09.20, 08:22
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: XSergeyX, casp, SanYA  
Форум » Веломероприятия » Мероприятия » Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" (акція спрямована на допомогу дитячим лікарням)
Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"
madmanДата: Пятница, 29.04.11, 03:35 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Друзі, мої вітаня!

Думаю що дехто з вас уже знає про що піде мова, оскільки багатьом представникам велоклубу особисто розповідав про благодійну акцію "Серце до серця" ще коли працювали у Дендропарку, деякі прихильники брали участь у минулих роках у цій акції.

Фонд існує уже 6 років, ідея запозичена з Польщі, де він діє понад 20 років.

Організований фонд теж польським меценатом-підприємцем, що працює і живе в Україні.

Щороку виходимо на якісно новий рівень, зараз Фонд діє за підтримки профільних міністерств - освіти, охорони здоров"я, культури, молоді і спорту.

Концепція роботи проста - у визначений день травня в кожній області нашої держави проходить ця акція. Фінальний день її проведення ( цього року це 14-15 травня ) сотні волонтерів зі спеціальними скриньками та бейджиками-ідентифікаторами виходять на вулиці міста і збирають кошти. На зібрані гроші централізовано закупляється обладнання у дитячі лікарні області.

Минулого року Полтавщина зібрала більше 89 000 саме на цю суму і було закуплено обладнання. Тематика визначається на всеукраїнському рівні Радою лікарів при мін.охорони здоровя. Ми уже збирали кошти для дітей з вадами слуху, передчасно народжених, а також з вадами зору (купили офтальмоскоп).
Все обладнання передається у Полтавську дит. лікарню що на Рибальського 10-а (Левада). Лікування на ньому безкоштовне.

Цього року тематика - дитячий діабет. Плануємо купити інсулінові помпи для дітей віком від 0-5 років.
Під час фіналу акції 14 і 15 травня планується концерт, виступи творчих колективів + різноманітні заходи - минулого року, наприклад, проводили автопробіг ретромашин.

Цього року дуже хочеться запросити Вашу спільноту підтримати благодійний захід символічним велопробігом за здоров"я наших дітей. Пропонується його зробити у неділю 15 травня. Формат заходу, якщо буде зацікавленість, можна обговорити додатково (уточнити час та місце), але як на мене найкращий маршрут щось типу Зигіна - Центр (пару кіл) - Шевченка - Центр (знову пару кіл). Ну щось типу такого.

Чудово пройшла акція "Дня Землі" - дуже гарно і ефектно виглядало, молодці =-)

Щиро сподіваюся на Вашу підтримку!

Іван
095 887-42-63

P.S.
офіційний сайт Фонду: www.fsds.in.ua

Всеукраїнський благодійний Фонд "Серце до серця"

Сообщение отредактировал madman - Пятница, 29.04.11, 03:47

degreДата: Пятница, 29.04.11, 08:40 | Сообщение # 2
Для желающих помочь:

Рахунок для благодійних внесків:

ЄДРПОУ 34354227

р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «КРЕДОБАНК» м. Київ, МФО 321897

Найменування платежу: «благодійний внесок на придбання медичного обладнання _________ області (міста) від _________»

-=livejournal=-
Все беды от не желания мыслить шире. Ride more, speak less.

madmanДата: Пятница, 06.05.11, 16:45 | Сообщение # 3
Шкода, що цей благородний захід не знайшов підтримки серед велосепедистів, у такому випадку запрошую просто бажаючіих і небайдужих до загонів волонтерів, для цього достатньо звязатися зі мною за телефоном який вказаний вище.
На тому тижні проінформую про концертну програму, думаю знайдуться і такі, хто просто забажає прийти подивитися та послухати =-)

Всеукраїнський благодійний Фонд "Серце до серця"

-pele-Дата: Пятница, 06.05.11, 18:38 | Сообщение # 4
madman, тут справа не у підтримці, а у даті. Не дуже вона вдала для велисипедистів, люди зібралися у ці дні у Диканьку і т.д. Я наприклад, скоріше за все не зможу 15 травня. Хоча, якщо можеш, спробуй створити маршрут для руху колони. Але масовості скоріше за все не буде..

In God we trust,... but They are watching...

Форум » Веломероприятия » Мероприятия » Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" (акція спрямована на допомогу дитячим лікарням)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020 Хостинг от uCoz