2011.09.13 Кегичівка-Полтава - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Пятница, 18.06.21, 14:10
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: ViX, Syom  
Форум » Велофорум » Велотуризм » Отчеты » 2011.09.13 Кегичівка-Полтава (ЗВІТ)
2011.09.13 Кегичівка-Полтава
OlexДата: Пятница, 16.09.11, 22:32 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Незнаю, чи можна це назвати повноцінним звітом, але якось у тему "Болтовня" не підходить.
Отже, я мин вт своїм ходом із мінімумом речей(спасибі SanYa за контейнери від тенісних м'ячиків) приїхав до селища Кегичівка(Харківська область, від Полтави 117-120 км в залежності від дороги) трохи там погостювати. Звісно на шосері cool . До того вже кілька разів катав туди як сам, так із Roman. Того дня я власний рекорд поставив-4 год 15 хв від під'їзду до таблички Кегичівка, раніше був 5-23, але то було на МТБ. Після Краснограду якщо їхати вздовж залізниці дороги просто "лайно"-самі ями. Тому час можна ще покращити.
Якраз сьогодні я в обід виїхав назад, вирішив спробувати більш якісними дорогами-але довше. Отож день пригод почався. Вдразу сильний степовий вітер не давав показати високу результативність. Моя задача - доїхати до с.Кашубівка, де чекав о 16-й мене мій друг-ми домовилися їхати додому разом звідти. Я поїхав через регіональні дороги до с.Андріївка-Вільне і виїхав на трасу Р51(паралельно трасі М18/Е105) і там я відчув свій шосер на повну(правда вітер таки заважав на підйомах)-розігнав по прямій на 49 км/год, тримав 40 майже 5 км поки вітер мене не вимотав. Краще гляньте трек - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bfindlaydihfqkkm

Для довідки - трасу Р51 добудували відносно недавно, вона з'єднує Харків із м.Перещепино у Дніпропетровській області. Являє собою двохсторонню 2-3 смугову трасу, напрямки руху розділені газоном, по правому краю майже 2м узбіччя. Якість покриття фактично ідеальне-рівно-рівнесенько - по узбіччю шосер просто летів, я не задумувався-чи буде колдобіна чи яма-ії просто там немає! Тобто дорога достойного рівня- і що головне-чомусь там мало авто та фур-але 2м узбіччя таки створюють комфортну зону.

фото1-межовий знак Полтавської та Харківської областей
фото2-власне траса Р51 з мосту(дорога вздовж залізниці, селами.
фото3-зліва за посадкою залізнична гілка Красноград-Лозова, це після зуп. Поштова.

За Красноградом я відчув вже втому...вітер вимотував та й покриття теж, я скинув оберти, почав акумулювати сили, бо попереду ще кілька затяжних підйомів+зустрічний вітер, а зупинятися не входило в мої плани. Скриплячи зубами я задерся на підйом у Карлівці, подолав 10% тягунець перед Машівкою, причому перед цим був 10% спуск(судячи із д.знаку)-я як щоб зекономити сили- просто котився....і велик ледь набирав 35 км/год(хоча раніше видавав під 57-63 ка/год)...вітер, чорт-забирай! cry Далі степова автодорога після Селещини-ну і як завжди вітер в обличчя....їжа закінчилась,чайний напій на межі Полт. району теж. Коротше наступало знесилення. Десь 8-10 км перед Кашубівкою мені здалося, що горить ліхтар. Я однією рукою це перевірив і на мить втратив пильність - вскочив в яму, не втримав кермо та впав на лівий бік. Що цікаво ззаду їхала міліція(ДАІ), не встиг я оговтатися, як один з міліціонерів мене вже піднімав, другий перевірив цілісність переднього колеса. Запитали як я, запропонували підкинути до лікарні(я добряче роздер та забив лікоть-навіть трохи порвав велофутболку на лікті. Я подякував їм і відмовився-мені трохи ще до Кашубівки. Зупинилася ще пані на зелених Жигулях, теж спитала як я. Скажу чесно-було приємно, що не проїхали, спасибі тим працівникам ДАІ та тій пані-побільше б таких людей.
Отже опиратися на ліву руку не міг-дуже боліла, так я керуючи правицею дочюхав до свого друга Roman'а. Він поклав чар-зілля wacko на мою розпухлу руку та перев'язав її. Нагодував та напоїв, дав годинку відпочити і ми рушили додому в Полтаву. Рука мене трохи турбувала, але вже в місті я почав на неї трохи опиратися, заїхав на гору вздовж вул.Леніна, далі березового скверу і благополучно дістався дому. Накатав за день згідно бортового ПК 143 км. із них 120 у постійній боротьбі із вітром(доїхав за 5-27).
Отакі пригоди surprised
PS: фото з минулих поїздок.

Aš dviračy maniakas

Сообщение отредактировал Olex - Пятница, 16.09.11, 23:12

ДимычДата: Пятница, 16.09.11, 22:54 | Сообщение # 2
отдыхай и скорее залечивай руку. smile

"Я не червонец, чтобы нравиться всем" © К.Е. Кинчев

ConstantineДата: Пятница, 16.09.11, 22:57 | Сообщение # 3
biggrin :D Во всём виноват ветер!

SanYAДата: Пятница, 16.09.11, 23:08 | Сообщение # 4
Класс!
Спасибо за информацию о покрытии. Завтра обязательно закатайся.

Никогда не спорьте с идиотами! Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом...

XSergeyXДата: Пятница, 16.09.11, 23:47 | Сообщение # 5
таке хоч їдь та катайся по тій ідеальній трассі

OlexДата: Суббота, 17.09.11, 00:04 | Сообщение # 6
Є ідея- можна електричкою/своїм ходом по трасі на Харків доїхати до Люботина-саме там починається ця траса Р51 і до Краснограду проїхатися, відчути себе білими людьми у Європі happy -десь 90 км, і звідти електричкою/своїм ходом додому десь 65 км.
Але я найближчим часом(десь тиждень) - пас.

Aš dviračy maniakas

OlexДата: Суббота, 17.09.11, 00:05 | Сообщение # 7
Quote (Димыч)
отдыхай и скорее залечивай руку. smile

Дякую за побажання!

Aš dviračy maniakas

OlexДата: Суббота, 17.09.11, 00:06 | Сообщение # 8
Quote (SanYA)
Класс!
Спасибо за информацию о покрытии. Завтра обязательно закатайся.

Рука болить...незнаю, що завтра буде. А порада правильна-спасибі smile

Aš dviračy maniakas

XSergeyXДата: Суббота, 17.09.11, 00:06 | Сообщение # 9
Olex, а как вел себя "чухает"?

OlexДата: Суббота, 17.09.11, 10:04 | Сообщение # 10
Quote (XSergeyX)
XSergeyX

велик в порядку, тільки трошки подряпав задній ексцентрік. перевірив цілісність рами, вилки, коліс- все як і було раніш. Тобто він готовий до подорожей biggrin ....але поки не я dry

Aš dviračy maniakas

Форум » Велофорум » Велотуризм » Отчеты » 2011.09.13 Кегичівка-Полтава (ЗВІТ)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2021 Хостинг от uCoz