Навколо Полтавської обл. з малюком на однім байку. - Форум
БЫСТРЕЕ ВЕТРА ПОЛТАВСКАЯ ВЕЛОЖИЗНЬ Четверг, 24.09.20, 08:00
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Все, кто только зарегистрировался и хочет общаться на форуме, перейдите, пожалуйста, по этой ссылке! -------------

Полтавский канал для взаимопомощи и общения на дорогах • Для рации: LPD 69 канал (434.775 МГц) • Для смартфона: Zello-канал «Полтава велосипедная»
[ Новые сообщения форума · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: ViX, Syom  
Форум » Велофорум » Велотуризм » Отчеты » Навколо Полтавської обл. з малюком на однім байку. (Перший виїзд родиною на таку відстань)
Навколо Полтавської обл. з малюком на однім байку.
Mama_SideДата: Четверг, 15.07.10, 16:03 | Сообщение # 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Два тижні тому 6 знайомих, вирішили прокататися до друга на дачну ділянку з метою відпочити. Виїзд було заплановано на 7.00, але виїхали ми о 9.20 ранку з кінцевої зупинки Вороніно. Так ось:
Маршрут: Полтава-Вороніно-Патлаївка-Кротенки- Надержинщина-Рунівщина-Козловщина-Зайці-Милорадове-Микілка-Шевченкове-Полтава
Покриття: 100% асфальт. :)
Учасники: Joker, Mama Side, Anton, Коля, Андрій,Ольга.
Відстань :в один бік приблизно 58 км
Тип покатушки вийшов занадто матрасний в один бік, на те була одна причина, яку звати Оля, дівчина перший раз на таку відстань їхала, та щей не на своєму, а на позиченому велі. wacko Якщо ми тримали темп 20-25, то вістаючі 13-15 км\год, десь цілу годину ми відпочивали в Милорадово чекаючи їх. По дорозі між Мозлівщиною і ще якимось селом наша доня загубила іграшку, яку успішно хтось підібрав на автомобілі.
Приїхали до Милорадового

В Милорадовому на нас так дивно дивилися, наче велосипедисти там раз в 10 років бувають, але в магазині сказали, що нас таких "в шоломах" тут багато biggrin В тому ж магазині Joker намагалися продати прострочений Туборг, не знаю , з яким настроем було поміняно товар, я гадаю Сергій розповість сам.
Чекаємо відстаючих

Дочекавшись відстаючих ми вирішили без зупинки катити далі до самого будинку, але моя любов до фотогафування взяла своє

І звідси ми катали довго, доки Joker не натрапи на зломлене дерево, яке вочевидь було зломане нещодавнім буревієм sad

Потім по дорозі було ще декілька таких, одне Антон і Сергієм намаглися відтягти з проїжджої частини, і в той момент коли вони відламували залишки гілля, проїжджав рейсовий автобус, водій якого ще й намагався сигналити хлопцям, бо типу "зважають" admin . Дісталися ми до будинку за 4 години. Благо була лагідна температура повітря при якій було комфортно їхати.
Трішки перепочивши і розібравши рюкзаки, ми вирушили на мальовничий берег річки Ворскла, Мерлу ми вирішили залишити в спокої. Ксеню з води витягти було неможливо. І на березі було розташоване наметове містечко, я було з першу подумала "Спелерс" але потім виявилося, що ні не вони. Але там був мій сусіда з яким живе через паркан biggrin
Хлопці ходил рибалити з "кобилкою" кому треба ті знають. В результаті були щучки молоді, піскарі, і навіть одна черепаха, радощі у мене було більше ніж у Ксені ah Ну ми її відпустили, хоча десь далеко " в глубине души, гдето очень далеко"(с) мені кортіло її забрати, але я не полюбляю мордувати тварин. tongue
Ввечері на нас чекала смачна вечеря яку готував мій кум і Антон-смакота. Правду ж говорять,що чоловіки готують гарно.
ось так закінчився наш перший день далеко від рідного дому.
Наранок ми всі ходили як сонні мухи, а завікном була злива, ми сумно грали в карти, але вже ближче 14.00 дощ стих, і ми в темпі реактивного літака зібралися і прибрали в домівці. о 15.00 ми вирушили в бік Полтави.Розділившись на три групи по двоє. На розі в Милорадове розпочався знову мілкий дощ, ми накинули дощовик від дитячого візка тростинка і поїхали, нам головне щоб Ксеня була суха, десь через пів години дощу не було взагалі, світило ясне сонечко. За всі 2,5 години ми зупинялися рази 3 щоб зняти дощовик, та дати доні можливість не надзюрити в штанці. Отож від Шевенкового до Вороніна ми дісталися за 2,5 години, заїхали на дачу до себе і звідти вирушили додому. Так доня ще вночі не спала, як в ту що після поїздки.
Велике дякую Joker за притулок, куму Андрію (на сайті не має) за ідею. Всим іншим за кУмпанію. Було цікаво, нам сподобалося.
Тепер чекаю коментів від вас.
Прикрепления: 4159322.jpg(866.3 Kb) · 2828702.jpg(688.3 Kb) · 8197338.jpg(828.0 Kb) · 1373956.jpg(842.7 Kb)

Сообщение отредактировал Mama_Side - Четверг, 15.07.10, 16:11

SAMДата: Пятница, 16.07.10, 20:11 | Сообщение # 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Катя! Молодца! По стилю отчета чувствуется "школа" biggrin Круза! Удивлен, что только я, не озабоченный наличием велокресла по той причине , что дочка переросла данный девайс wink прочитал этот отчетик, - видимо все "велородители" усиленно вкручивают педали biggrin biggrin biggrin

Форум » Велофорум » Велотуризм » Отчеты » Навколо Полтавської обл. з малюком на однім байку. (Перший виїзд родиною на таку відстань)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020 Хостинг от uCoz